BG Investment Services Inc. افزایش موقعیت سهام در iShares S&P 500 ETF (NYSEARCA: IVV) – Big 24 NewsBG Investment Services Inc. طبق آخرین ثبت نام خود در SEC، این شرکت سهام خود را در iShares S&P 500 ETF (NYSEARCA: IVV – Get Rating) در سه ماهه دوم ۲.۴ درصد افزایش داد. این سرمایه گذار نهادی پس از خرید ۱۵۶۱ سهم اضافی در طول دوره، ۶۵۶۴۲ سهم از سهام شرکت را در اختیار داشت. iShares S&P 500 ETF تقریباً ۲۷.۴ درصد از دارایی های BG Investment Services Inc را تشکیل می دهد. این باعث می شود سهام بزرگترین دارایی او باشد. اموال BG Investment Services Inc. ارزش سهام iShares S&P 500 ETF در پایان سه ماهه گذشته به ۲۴,۸۸۸,۰۰۰ دلار رسید.

سایر سرمایه گذاران نهادی نیز اخیراً تغییراتی در موقعیت خود در شرکت ایجاد کرده اند. بلک راک در سه ماهه اول جایگاه خود را در ETF 500 iShares S&P 2.0 درصد افزایش داد. BlackRock Inc. این شرکت اکنون مالک ۷۱,۶۹۴,۳۳۲ سهم از سهام شرکت به ارزش ۳۲,۵۲۷,۰۰۱,۰۰۰ دلار پس از خرید ۱,۴۱۶,۷۰۳ سهم اضافی در طول دوره است. Bank of America Corp DE موقعیت خود را در iShares S&P 500 ETF 182.9% در طول سه ماهه اول تقویت کرد. Bank of America Corp DE اکنون پس از خرید ۲۹,۳۰۴,۳۵۳ سهم دیگر در طول دوره، مالک ۴۵,۳۲۳,۱۸۴ سهم از سهام این شرکت به ارزش ۲۰,۵۶۲,۶۷۶,۰۰۰ دلار است. Envestnet Asset Management Inc. این شرکت در سه ماهه اول جایگاه خود را در ETF S&P 500 iShares 21.6 درصد افزایش داد. Envestnet Asset Management Inc. او اکنون ۲۹,۰۲۲,۱۰۵ سهم از سهام شرکت را به ارزش ۱۳,۱۶۷,۰۳۹,۰۰۰ دلار پس از خرید ۵,۱۵۸,۴۶۸ سهم دیگر در طول دوره در اختیار دارد. Northwestern Mutual Wealth Management موقعیت خود را در ETF iShares S&P 500 در سه ماهه اول ۸.۱ درصد افزایش داد. Northwestern Mutual Wealth Management Inc. اکنون ۲۳,۹۳۱,۹۱۳ سهم از سهام این شرکت پس از خرید ۱,۸۰۱,۹۷۷ سهم اضافی در این مدت ۱۰,۸۵۷,۶۷۱,۰۰۰ دلار ارزش گذاری شده است. سرانجام PNC Financial Services Group Inc. این شرکت در سه ماهه اول جایگاه خود را در ETF S&P 500 iShares 4.9 درصد افزایش داد. PNC Financial Services Group Inc. او اکنون پس از خرید ۳۹۴۹۱۱ سهم دیگر در این مدت، صاحب ۸,۴۹۹,۰۷۴ سهم از سهام شرکت به ارزش ۳,۸۵۵,۹۴۵,۰۰۰ دلار است.

عملکرد iShares S&P 500 ETF را به اشتراک بگذارید

سهام NYSEARCA IVV در روز جمعه با قیمت ۳۷۱.۴۲ دلار افتتاح شد. iShares S&P 500 ETF به پایین‌ترین سطح ۱۲ ماهه ۳۶۴.۰۳ دلار و بالاترین قیمت ۱۲ ماهه ۴۸۲.۰۷ دلار رسید. میانگین متحرک ساده پنجاه روزه این شرکت ۴۰۵.۴۷ دلار و میانگین متحرک دویست روزه ساده ۴۱۱.۳۰ دلار است.

نمایه ETF 500 iShares S&P

(رتبه گرفتن)

iShares Core S&P 500 ETF (صندوق) یک صندوق قابل معامله در بورس است. صندوق به دنبال نتایج سرمایه گذاری است که عموماً با عملکرد قیمت و بازده شاخص استاندارد اند پورز ۵۰۰ (یک شاخص) سازگار باشد. این شاخص عملکرد بخش سرمایه بزرگ در بازار سهام ایالات متحده را اندازه گیری می کند.

ادامه مطلب

مالکیت نهادی بر اساس سه ماهه برای iShares S&P 500 ETF (NYSEARCA: IVV)

اخبار و رتبه‌بندی‌های روزانه iShares S&P 500 ETF را دریافت کنید آدرس ایمیل خود را در زیر وارد کنید تا خلاصه روزانه مختصری از آخرین اخبار و رتبه‌بندی تحلیلگران برای iShares S&P 500 ETF و شرکت‌های مرتبط با خبرنامه ایمیل رایگان روزانه MarketBeat.com دریافت کنید.