Bickling Financial Services Inc. خرید ۵۷۷ سهم Verizon Communications Inc. (NYSE: VZ) – Big 24 NewsBickling Financial Services Inc. افزایش سهام در Verizon Communications Inc. (NYSE: VZ – رتبه‌بندی دریافت شده) طبق آخرین فرم ۱۳F که در کمیسیون بورس و اوراق بهادار (SEC) ثبت شده است، در طول سه ماهه اول ۵.۴ درصد افزایش یافته است. این صندوق پس از خرید ۵۷۷ سهم اضافی در طول سه ماهه، ۱۱۱۷۸ سهم از سهام شرکت تلفن همراه را در اختیار داشت. مالکیت Bickling Financial Services Inc. در Verizon Communications در پایان سه ماهه گذشته ۵۶۹۰۰۰ دلار ارزش داشت.

چندین صندوق تامینی دیگر نیز دارایی های VZ خود را اصلاح کرده اند. First National Bank Sioux Falls دارایی های خود در Verizon Communications را در سه ماهه اول ۲.۸ درصد افزایش داد. First National Bank Sioux Falls پس از خرید ۱۹۰ سهم دیگر در این دوره، اکنون مالک ۶۹۶۶ سهم از سهام شرکت تلفن همراه به ارزش ۳۵۵۰۰۰ دلار است. Domani Wealth LLC دارایی خود را در Verizon Communications 2.2% در سه ماهه اول افزایش داد. دومینی ثروت LLC اکنون پس از خرید ۱۹۷ سهم دیگر در این مدت، مالک ۹۱۴۵ سهم از سهام شرکت تلفن همراه به ارزش ۴۶۶۰۰۰ دلار است. شرکت Lathrop Investment Management Corp دارایی خود در Verizon Communications را در سه ماهه اول ۳.۸ درصد افزایش داد. Lathrop Investment Management Corp. اکنون پس از خرید ۱۹۸ سهم دیگر در این دوره، مالک ۵۴۶۲ سهم از سهام شرکت تلفن همراه به ارزش ۲۷۸۰۰۰ دلار است. First PREMIER Bank سهام خود در Verizon Communications را در سه ماهه اول ۰.۷ درصد افزایش داد. First PREMIER Bank اکنون پس از خرید ۲۰۰ سهم دیگر در این دوره، ۲۷۵۲۲ سهم از سهام شرکت تلفن همراه به ارزش ۱۴۰۱۰۰۰ دلار را در اختیار دارد. سرانجام، Wilson & Boucher Capital Management LLC سهام خود را در Verizon Communications 1.2% در سه ماهه اول افزایش داد. Wilson & Boucher Capital Management LLC اکنون پس از خرید ۲۰۲ سهم اضافی در طول دوره، مالک ۱۷۶۹۳ سهم از سهام شرکت تلفن همراه به ارزش ۹۰۱۰۰۰ دلار است. ۶۲.۸۳ درصد سهام متعلق به مؤسسات سرمایه گذاری است.

سهام Verizon Communications 1.1% سقوط کرد

سهام شرکت Verizon Communications روز پنجشنبه با قیمت ۴۱.۲۸ دلار افتتاح شد. این شرکت دارای ارزش بازار ۱۷۳.۳۶ میلیارد دلار، نسبت قیمت به درآمد ۸.۲۷، نسبت قیمت به درآمد ۱.۹۴ و بتای ۰.۳۶ است. Verizon Communications Inc. پایین ترین قیمت در یک سال گذشته ۴۰.۷۱ دلار و بالاترین قیمت در یک سال گذشته ۵۵.۵۱ دلار بود. این شرکت دارای SMA 50 روزه ۴۵.۴۱ دلار و SMA 200 روزه ۴۹.۱۳ دلار است. نسبت فعلی شرکت ۰.۷۶، نسبت سریع ۰.۶۹ و نسبت بدهی به حقوق صاحبان سهام ۱.۵۶ است.

Verizon Communications (NYSE: VZ – Get Rating) آخرین بار اطلاعات درآمد سه ماهه خود را روز جمعه، ۲۲ جولای اعلام کرد. این شرکت تلفن همراه ۱.۳۱ دلار درآمد به ازای هر سهم در سه ماهه گزارش داد که کمتر از برآورد اجماع تحلیلگران ۱.۳۲ دلار (۰.۰۱ دلار) است. Verizon Communications حاشیه سود خالص ۱۵.۴۸ درصد و بازده حقوق صاحبان سهام ۲۶.۹۵ درصد را ثبت کرد. این شرکت در سه ماهه ۳۳.۷۹ میلیارد دلار درآمد داشت، در حالی که برآورد اجماع ۳۳.۷۷ میلیارد دلار بود. در مدت مشابه سال گذشته، این شرکت ۱.۳۷ دلار EPS درآمد داشت. درآمد کسب و کار نسبت به سال قبل ۰.۱ درصد افزایش یافته است. تحلیلگران تحقیقاتی پیش بینی می کنند که Verizon Communications Inc. 5.2 سود هر سهم برای سال مالی جاری خواهد بود.

Verizon Communications درآمد را افزایش می دهد

این شرکت همچنین اخیرا سود سه ماهه ای را افشا کرده است که در روز سه شنبه ۱ نوامبر پرداخت خواهد شد. سهامداران رکورددار روز جمعه، ۷ اکتبر، سود سهام ۰.۶۵۲۵ دلاری دریافت خواهند کرد. این نشان دهنده سود سهام ۲.۶۱ دلار در سال و بازده سود ۶.۳۲٪ است. تاریخ تقسیم سود پنج شنبه ۶ مهر می باشد. این افزایش نسبت به درآمد سه ماهه قبلی Verizon Communications 0.64 دلار است. نسبت پرداخت سود سهام Verizon Communications (DPR) 51.30 درصد است.

تحلیلگران وال استریت نظر دارند

چندین تحلیلگر سهام اخیرا بر سهام VZ تأثیر گذاشته اند. Moffett Nathanson سهام Verizon Communications را از رتبه “بازار عملکردی” به رتبه “کم عملکرد” ​​کاهش داد و قیمت هر سهم را ۴۱.۰۰ دلار تعیین کرد. در گزارشی در روز پنجشنبه ۲۷ مرداد. کوین قیمت هدف خود را برای سهام Verizon Communications از ۷۱.۰۰ دلار به ۶۴.۰۰ دلار کاهش داد و در گزارشی در روز دوشنبه، ۲۵ جولای، رتبه “ممتاز” سهام را به آن اختصاص داد. Wolfe Research هدف قیمت سهام Verizon Communications را از ۶۰.۰۰ دلار به ۵۱.۰۰ دلار کاهش داد و در گزارشی در روز پنجشنبه، ۲ ژوئن، رتبه “ممتاز” را به سهام اختصاص داد. بانک آمریکا در گزارشی در روز پنجشنبه، ۲۸ ژوئیه، رتبه سهام Verizon Communications را از رتبه “خرید” به رتبه “خنثی” کاهش داد و قیمت هدف خود را برای سهام از ۶۴.۰۰ دلار به ۵۱.۰۰ دلار کاهش داد. در نهایت، بارکلیز در گزارشی که روز جمعه ۲۲ جولای منتشر شد، سهام شرکت Verizon Communications را از رتبه “اضافه وزن” به رتبه “هم وزن” کاهش داد. دو تحلیلگر سرمایه گذاری سهام را با رتبه فروش رتبه بندی کرده اند، پانزده نفر رتبه بندی نگهداری و پنج نفر رتبه خرید برای شرکت صادر کرده اند. طبق داده های MarketBeat.com، این سهام در حال حاضر دارای رتبه اجماع “Hold” و میانگین قیمت هدف ۵۵.۶۸ دلار است.

فعالیت درونی

در اخبار دیگر، EVP Craig L. Silliman 1558 سهم از سهام Verizon Communications را در معامله ای به تاریخ سه شنبه، ۵ جولای فروخت. این سهام با قیمت متوسط ​​۵۱.۴۲ دلار و ارزش کل ۸۰۱۱۲.۳۶ دلار فروخته شد. پس از تکمیل این معامله، معاون اجرایی اکنون مالک ۳۴۰۳ سهم از سهام شرکت به ارزش تقریبی ۱۷۱۷۵۸۲.۲۶ دلار است. این فروش در یک پرونده نظارتی در کمیسیون بورس و اوراق بهادار افشا شده است که از طریق این لینک قابل دسترسی است. خودی ها ۰.۱۰ درصد از سهام این شرکت را در اختیار دارند.

درباره Verizon Communications

(رتبه گرفتن)

Verizon Communications Inc. فراهم می کند. ، از طریق شرکت های تابعه خود، محصولات و خدمات ارتباطات، فناوری، اطلاعات و سرگرمی را به مصرف کنندگان، مشاغل و سازمان های دولتی در سراسر جهان ارائه می دهد. بخش مصرف‌کننده آن هم طرح‌های خدمات پیش‌پرداخت و هم پس‌پرداخت را ارائه می‌دهد. دسترسی به اینترنت در لپ تاپ و تبلت؛ تجهیزات بی سیم، از جمله گوشی های هوشمند و تلفن های دیگر؛ و دستگاه های اینترنت بی سیم، مانند تبلت ها و سایر دستگاه های متصل به بی سیم، از جمله ساعت های هوشمند.

داستان های خصوصی

آیا می خواهید ببینید چه صندوق های تامینی دیگری VZ را نگه می دارند؟ برای دریافت آخرین فایل‌های Verizon Communications Inc. از HoldingsChannel.com دیدن کنید. ۱۳F و تجارت داخلی. (NYSE: VZ – رتبه بندی را دریافت کنید).

مالکیت شرکتی بر اساس سه ماهه برای Verizon Communications (NYSE: VZ)

اخبار و رتبه‌بندی‌های Verizon Communications Daily را دریافت کنید آدرس ایمیل خود را در زیر وارد کنید تا یک خلاصه روزانه مختصر از آخرین اخبار و رتبه بندی تحلیلگران برای Verizon Communications و شرکت های مرتبط با خبرنامه ایمیل روزانه رایگان MarketBeat.com دریافت کنید.