Bill Few Associates Inc. 9.96 میلیون دلار سهام در شرکت مایکروسافت. (NASDAQ: MSFT) – Big 24 NewsBill Few Associates Inc. او سهام خود را در سهام مایکروسافت گرفت. (NASDAQ:MSFT–Received Rating) بر اساس آخرین ثبت شده در فرم ۱۳F در کمیسیون بورس و اوراق بهادار، در سه ماهه دوم ۱.۶ درصد افزایش یافت. این سرمایه گذار نهادی پس از خرید ۶۲۹ سهم دیگر در این دوره، ۳۸۷۷۰ سهم از سهام غول نرم افزاری را در اختیار داشت. مایکروسافت تقریباً ۶.۴ درصد از پورتفولیوی Bill Few Associates Inc را به خود اختصاص داده است. این سهم در رتبه دوم قرار دارد. اموال Bill Few Associates Inc. در مایکروسافت در آخرین ثبت پرونده در SEC، ارزش آن ۹,۹۵۷,۰۰۰ دلار بود.

چندین سرمایه گذار نهادی دیگر نیز اخیراً دارایی سهام خود را اصلاح کرده اند. RPG Investment Advisory LLC دارایی خود را در سهام مایکروسافت ۶.۰٪ در سه ماهه دوم افزایش داد. RPG Investment Advisory LLC اکنون مالک ۵۹۷۶۹ سهم از سهام غول نرم افزاری به ارزش ۱۵۰۰۰۰۰ دلار پس از خرید ۳۴۰۰ سهم دیگر در سه ماهه گذشته است. Northwest Wealth Management LLC دارایی خود در سهام مایکروسافت را ۱۷.۳ درصد در سه ماهه دوم افزایش داد. Northwest Wealth Management LLC اکنون پس از خرید ۷۸۳ سهم دیگر در سه ماهه گذشته صاحب ۵۳۱۹ سهم از سهام غول نرم افزاری به ارزش ۱۳۰۰۰۰۰ دلار است. Meridian Wealth Advisors LLC سهام خود را در سهام مایکروسافت ۱.۹٪ در سه ماهه دوم افزایش داد. Meridian Wealth Advisors LLC اکنون صاحب ۵۸۰۳۶ سهم از سهام غول نرم افزاری به ارزش ۱۴۹۰۵۰۰۰ دلار پس از خرید ۱۰۸۵ سهم اضافی در سه ماهه گذشته است. Sumitomo Mitsui Trust Holdings Inc. و در سه ماهه دوم سهم خود را در سهام مایکروسافت ۲.۳ درصد افزایش داد. Sumitomo Mitsui Trust Holdings Inc. اکنون پس از خرید ۵۱۳۳۰۹ سهم دیگر در سه ماهه گذشته، صاحب ۲۲,۸۵۴,۲۵۳ سهم از سهام غول نرم افزاری به ارزش ۵,۸۶۹,۶۵۸,۰۰۰ دلار است. سرانجام Pettee Investors Inc. این شرکت سهام خود را در سهام مایکروسافت در سه ماهه دوم ۷.۴ درصد افزایش داد. Pettee Investors Inc. اکنون ۱۸۶۹۱ سهم از سهام غول نرم افزاری را در اختیار دارد که پس از خرید ۱۲۸۴ سهم دیگر در سه ماهه گذشته، ۷۸۰۰۰۰۰ دلار ارزش دارد. ۶۹.۲۹ درصد از سهام در حال حاضر متعلق به سرمایه گذاران نهادی و صندوق های تامینی است.

تغییر رتبه تحلیلگران

چندین تحلیلگر تحقیقاتی اخیراً گزارش هایی در مورد سهام MSFT منتشر کرده اند. Itau BBA Securities در گزارشی که در روز سه‌شنبه، ۲۶ جولای منتشر شد، پوشش سهام مایکروسافت را آغاز کرد. آنها رتبه “برتر” و هدف قیمت ۲۸۷.۰۰ دلار را برای شرکت تعیین کردند. BMO Capital Markets هدف قیمت خود را برای مایکروسافت از ۲۹۵ دلار به ۲۷۰ دلار کاهش داد و در گزارشی در روز چهارشنبه به این شرکت رتبه “ممتاز” را اختصاص داد. رویال بانک کانادا هدف قیمتی خود را برای مایکروسافت از ۳۸۰.۰۰ دلار به ۳۱۰.۰۰ دلار کاهش داد و در گزارشی که در روز چهارشنبه منتشر کرد، رتبه “عملکرد بهتر” را برای این شرکت تعیین کرد. مورگان استنلی هدف قیمتی خود را در مایکروسافت از ۳۲۵ دلار به ۳۰۷ دلار کاهش داد و رتبه “اضافه وزن” شرکت را در گزارشی در روز چهارشنبه درج کرد. در نهایت، بارکلیز هدف قیمتی خود را برای مایکروسافت از ۳۱۰.۰۰ دلار به ۲۹۶.۰۰ دلار کاهش داد و در گزارشی در روز چهارشنبه، رتبه “اضافه وزن” را برای شرکت تعیین کرد. سه تحلیلگر سرمایه گذاری سهام را با رتبه بندی نگهداری و سی و سه تحلیلگر به سهام رتبه خرید داده اند. طبق گفته MarketBeat، مایکروسافت در حال حاضر دارای میانگین امتیاز «خرید متوسط» و میانگین قیمت هدف ۳۰۵.۳۸ دلار است.

فعالیت داخلی مایکروسافت

در اخبار دیگر، مدیرعامل کریستوفر سی. Capucella در معامله ای که در روز دوشنبه ۱۲ سپتامبر رخ داد، ۵۰۰۰ سهم از سهام این شرکت را فروخت. این سهام با میانگین قیمت ۲۶۶.۲۵ دلار و ارزش کل ۱,۳۳۱,۲۵۰.۰۰ دلار فروخته شد. پس از این معامله، مدیر ارشد بازاریابی اکنون دارای ۱۰۹,۸۳۷ سهم در شرکت است که ارزش آن تقریباً ۲۹,۲۴۴,۱۰۱.۲۵ دلار است. این فروش در سند ثبت شده در سازمان بورس و اوراق بهادار فاش شده است که از طریق این لینک قابل دسترسی است. ۰.۰۵ درصد سهام متعلق به افراد داخلی است.

مایکروسافت عملکرد قیمت

سهام NASDAQ MSFT در روز پنجشنبه با قیمت ۲۳۱.۳۲ دلار افتتاح شد. شرکت مایکروسافت به ۲۱۹.۱۳ دلار به پایین ترین سطح پنجاه و دو هفته اخیر و ۳۴۹.۶۷ دلار به بالاترین سطح در ۵۲ هفته گذشته رسید. ارزش بازار سهام ۱.۷۳ تریلیون دلار، نسبت قیمت به درآمد ۲۴.۰۰، نسبت قیمت به درآمد ۲.۰۷ و بتای ۰.۹۷ است. این شرکت دارای نسبت بدهی به حقوق صاحبان سهام ۰.۲۸، نسبت سریع ۱.۷۵ و نسبت معاملات ۱.۷۸ است. میانگین SMA 50 روزه این شرکت ۲۴۹.۶۸ دلار و SMA 200 روزه ۲۶۲.۱۹ دلار است.

مایکروسافت (NASDAQ: MSFT – Get Rating) آخرین بار نتایج درآمد سه ماهه خود را در روز سه شنبه، ۲۵ اکتبر اعلام کرد. این غول نرم افزاری درآمد ۲.۳۵ دلاری به ازای هر سهم در سه ماهه را گزارش کرد که بالاتر از برآورد اجماع ۲.۳۰ دلار در ۰.۰۵ دلار بود. حاشیه خالص مایکروسافت ۳۶.۶۹ درصد و بازده سهام ۴۳.۳۱ درصد بود. این شرکت در این سه ماهه ۵۰.۱۲ میلیارد دلار درآمد داشت، در حالی که انتظارات تحلیلگران ۴۹.۷۰ میلیارد دلار بود. در سه ماهه مشابه سال گذشته، این شرکت ۲.۲۷ دلار EPS داشت. درآمد این شرکت در سه ماهه اول نسبت به مدت مشابه سال قبل ۱۰.۶ درصد افزایش یافته است. به عنوان یک گروه، تحلیلگران تحقیقاتی انتظار دارند شرکت مایکروسافت. برای سال مالی جاری ۱۰.۰۳ سود هر سهم گزارش خواهد شد.

مایکروسافت سود خود را افزایش داد

این شرکت اخیرا سود سه ماهه خود را اعلام کرده است که در روز پنجشنبه ۲۶ آذر ماه پرداخت خواهد شد. سرمایه گذاران رکورددار در روز پنجشنبه، ۱۷ نوامبر، ۰.۶۸ دلار سود سهام دریافت خواهند کرد. این افزایش نسبت به سود سه ماهه قبلی مایکروسافت ۰.۶۲ دلار است. تاریخ تقسیم سود چهارشنبه ۲۵ آبان می باشد. این نشان دهنده سود سالانه ۲.۷۲ دلار و بازدهی ۱.۱۸٪ است. نسبت پرداخت سود سهام مایکروسافت (DPR) در حال حاضر ۲۵.۷۳ درصد است.

پروفایل مایکروسافت

(رتبه گرفتن)

شرکت مایکروسافت نرم‌افزار، خدمات، سخت‌افزار و راه‌حل‌ها را در سراسر جهان توسعه می‌دهد، مجوز می‌دهد و پشتیبانی می‌کند. این شرکت در سه بخش فعالیت می کند: بهره وری و عملیات تجاری، ابر هوشمند و محاسبات شخصی بیشتر. بهره وری و فرآیندهای تجاری Office، Exchange، SharePoint، Microsoft Teams، Office 365 Security and Compliance، Microsoft Viva و Skype for Business را فراهم می کند. Skype، Outlook.com، OneDrive و LinkedIn. و Dynamics 365، مجموعه ای از راه حل های تجاری مبتنی بر ابر و در محل برای سازمان ها و واحدهای تجاری.

ادامه مطلب

آیا می خواهید ببینید چه صندوق های تامینی دیگری MSFT را نگه می دارند؟ برای دریافت آخرین فایل‌های ۱۳F و معاملات داخلی برای شرکت مایکروسافت، از HoldingsChannel.com دیدن کنید. (NASDAQ: MSFT – رتبه بندی دریافت شد).

مالکیت شرکتی بر اساس سه ماهه برای مایکروسافت (NASDAQ: MSFT)

اخبار و نظرات Microsoft Daily را دریافت کنید آدرس ایمیل خود را در زیر وارد کنید تا با خبرنامه ایمیل روزانه رایگان MarketBeat.com، خلاصه ای مختصر از آخرین اخبار و رتبه بندی تحلیلگران برای مایکروسافت و شرکت های مرتبط دریافت کنید.