Birch Hill Investment Advisors LLC مالک ۱۵.۷۲ میلیون دلار سهام در iShares S&P 500 ETF (NYSEARCA: IVV) – Big 24 Khabarطبق آخرین افشای این شرکت با کمیسیون بورس و اوراق بهادار، Birch Hill Investment Advisors LLC سهام iShares S&P 500 ETF (NYSEARCA: IVV – Get Rating) را طی سه ماهه دوم ۲.۲ درصد افزایش داد. این سرمایه گذار نهادی پس از خرید ۸۸۸ سهم اضافی در طول سه ماهه، ۴۱۴۶۷ سهم از سهام شرکت را در اختیار داشت. دارایی Birch Hill Investment Advisors LLC در iShares S&P 500 ETF در پایان سه ماهه گذشته ۱۵,۷۲۲,۰۰۰ دلار ارزش گذاری شد.

سایر سرمایه گذاران نهادی نیز سهام خود را در شرکت اضافه یا کاهش داده اند. Covestor Ltd سهام جدیدی در iShares S&P 500 ETF طی سه ماهه چهارم به قیمت تقریبی ۲۶۰۰۰ دلار خریداری کرد. Tacita Capital Inc یک موقعیت جدید در سهام iShares S&P 500 ETF در سه ماهه اول به ارزش تقریبی ۳۴۰۰۰ دلار خرید. Toth Financial Advisory سهام خود در سهام iShares S&P 500 ETF را در سه ماهه اول ۱۸۹.۳ درصد افزایش داد. شرکت مشاوره مالی توث اکنون ۸۱ سهم از سهام این شرکت پس از خرید ۵۳ سهم دیگر در سه ماهه گذشته، ۳۷۰۰۰ دلار ارزش گذاری شده است. گروه بازده پاک سهام خود را در سهام iShares S&P 500 ETF در سه ماهه اول ۶۲۵.۰ درصد افزایش داد. گروه بازده خالص اکنون دارای ۸۷ سهم از سهام این شرکت است که پس از خرید ۷۵ سهم دیگر در سه ماهه گذشته، به ارزش ۳۹۰۰۰ دلار می‌رسد. سرانجام، Joseph P. Lucia & Associates LLC سهام جدیدی در iShares S&P 500 ETF در سه ماهه اول به ارزش تقریبی ۴۸۰۰۰ دلار خرید.

IShares S&P 500 ETF 1.7 درصد کاهش یافت

NYSEARCA: IVV در روز پنجشنبه با قیمت ۳۸۰.۹۱ دلار افتتاح شد. iShares S&P 500 ETF به کمترین میزان در یک سال اخیر ۳۶۴.۰۳ دلار و بالاترین قیمت در یک سال گذشته ۴۸۲.۰۷ دلار رسیده است. میانگین متحرک ۵۰ روزه این شرکت ۴۰۵.۸۳ دلار و میانگین متحرک ۲۰۰ روزه آن ۴۱۱.۹۳ دلار است.

نمایه شرکت iShares S&P 500 ETF

(رتبه گرفتن)

iShares Core S&P 500 ETF (صندوق) یک صندوق قابل معامله در بورس است. صندوق به دنبال دستیابی به نتایج سرمایه گذاری است که به طور کلی با عملکرد قیمت و عملکرد شاخص استاندارد اند پورز ۵۰۰ (یک شاخص) سازگار باشد. این شاخص عملکرد بخش سرمایه بزرگ در بازار سهام ایالات متحده را اندازه گیری می کند.

ادامه مطلب

می خواهید ببینید چه صندوق های تامینی دیگری IVV را نگه می دارند؟ برای دریافت آخرین سپرده‌های ۱۳F و معاملات داخلی برای iShares S&P 500 ETF (NYSEARCA: IVV – دریافت رتبه) از HoldingsChannel.com دیدن کنید.

مالکیت نهادی بر اساس سه ماهه برای iShares S&P 500 ETF (NYSEARCA: IVV)

اخبار و رتبه‌بندی‌های روزانه iShares S&P 500 ETF را دریافت کنید آدرس ایمیل خود را در زیر وارد کنید تا خلاصه روزانه مختصری از آخرین اخبار و رتبه‌بندی تحلیلگران برای iShares S&P 500 ETF و شرکت‌های مرتبط با خبرنامه ایمیل رایگان روزانه MarketBeat.com دریافت کنید.