BitNile Holdings (The Nile) – Portfolio 24 News


BitNile Holdings, (Nile) تمرکز فعال بر سهام تایید شده در آخرین جلسه معاملاتی. این سهام ۲.۹۳ درصد افزایش یافت و ارزش ۰.۲۹ دلار را در جلسه معاملاتی اخیر نشان داد. این شرکت متعلق به ایالات متحده است و بخشی از بخش مالی است. و ۲۰,۲۳۰,۸۷۰ سهم در آخرین جلسه معاملاتی نیل مورد معامله قرار گرفت و میانگین حجم معاملات ۳۹۴۲۲.۷۷ هزار سهم بود. ارزش بازار آن ۹۷.۲۷ میلیون دلار است. از ارزش بازار برای نشان دادن اندازه شرکت استفاده کنید زیرا یک عامل اساسی با ویژگی های مختلف برای توسعه منافع سرمایه گذاران از جمله ریسک است.

توضیحات فنی:

میانگین متحرک ساده یکی از انعطاف پذیرترین و همچنین محبوب ترین اندیکاتورهای تحلیل تکنیکال است. بیشتر به دلیل سادگی آن در بین معامله گران محبوبیت زیادی دارد. در یک محیط محبوب بهترین عملکرد را دارد. میانگین متحرک ساده به عنوان میانگین آخرین دوره N (20 روز، ۵۰ روز، ۲۰۰ روز) محاسبه می شود. قیمت سهام در مقایسه با میانگین متحرک ۲۰ روزه و معامله از میانگین متحرک ۵۰ روزه -۱۰.۴۸٪ کاهش یافته است. با -۲۶.۱۵٪. این سهام در امتداد میانگین متحرک ۲۰۰ روزه خود در ۷۷.۱۳- درصد معامله می شود. از هر نوع میانگین متحرک می توان برای تولید سیگنال خرید یا فروش استفاده کرد و این فرآیند بسیار ساده است. نرم افزار نمودار میانگین متحرک به صورت یک خط مستقیماً در نمودار قیمت رسم می شود.

شاخص قدرت نسبی فعلی (RSI-14) برای سهام ۴۲.۵ است. خوانش RSI از ۰ تا ۱۰۰ متغیر است. سرعت و نوسانات حرکت قیمت سهام توسط نوسانگر مومنتوم RSI اندازه گیری می شود. جی ولز وایلدر شاخص قدرت نسبی (RSI) را توسعه داد که بیشتر به عنوان شاخص حرکت استفاده می شود. معمولا زمانی که RSI به زیر ۳۰ می رسد، سهام بیش از حد بارگذاری می شود و زمانی که به بالای ۷۰ می رسد، مقدار زیادی خرید می شود. ۳۰ تا ۷۰ یک قرائت عادی سهام در نظر گرفته می شود. روند کلی را می توان با استفاده از اندیکاتور RSI تشخیص داد و ناهنجاری ها و نوسانات خرابی را پیدا کرد.

تجزیه و تحلیل نوسانات:

نوسانات نسبت به هفته گذشته ۱۱.۶۹ درصد باقی مانده و ماه گذشته نوسان ۱۳.۰۱ درصدی را نشان می دهد. ریسک بازار که از معاملات بازار ناشی می شود و با عامل بتا اندازه گیری می شود. امتیاز بتا ۴.۵۴ است. ریسک بر اساس فاکتور بتا اندازه گیری می شود، اگر کارآزمایی بالاتر از ۱ باشد، خطر بیشتر است و اگر کارآزمایی کمتر از ۱ باشد، خطر کمتر خواهد بود. نوسانات نیز توسط ATR اندازه گیری می شود که میانگین متحرک نمایی (۱۴ روز) از محدوده واقعی است. مقدار ATR 0.04 است.

اسنپ ​​سود:

حاشیه سود خالص شرکت ۷۶.۴۰% است که نشان دهنده سود شرکت به ازای هر دلار فروش است. حاشیه ناخالص ۵۹.۴۰ درصد شناسایی شده است و بازده دارایی ها (ROA) نشان می دهد که شرکت در مقایسه با کل دارایی های ۱۴.۷۰- سود می کند. بازگشت سرمایه (ROI) -7.00%. سود هر سهم (ROE) -22.80 درصد است.

بررسی عملکرد:

نیل بازده هفتگی ۲.۶۴٪ و بازده سالانه -۸۹.۳۷٪ را نشان داد. سهام در شش ماه گذشته به -۸۱.۴۵٪ کاهش یافته و در ۱.۴۶٪ در ماه باقی مانده است. این سهام طی سه ماه گذشته عملکرد سالانه خود را در ۷۵.۵۳- درصد و حدود -۴۷.۸۸ درصد نشان داد. سهام در ۹۰.۶۷% از بالاترین سطح ۵۲ هفته است، سهام در ۲۹.۴۲% با توجه به پایین ترین سطح ۵۲ هفته است.

باز کردن آنالایزر:

طبق داده های ارائه شده توسط FINVIZ، رتبه بندی اجماع تحلیلگران فعلی برای سهام این شرکت ۲ است (۱.۰ خرید قوی، ۲.۰ خرید، ۳.۰ نگه داشتن، ۴.۰ فروش، ۵.۰ فروش قوی). با در نظر گرفتن یک دوره ۵۲ هفته ای، سهام به ۵.۱۲ دلار خواهد رسید. این میانگین قیمت هدفی است که تحلیلگران انتظار دارند.