BNC Wealth Management LLC سهام خود را در Apple Inc افزایش داده است. (NASDAQ: AAPL) – Big 24 NewsBNC Wealth Management LLC سهام خود را در Apple Inc افزایش داد. (NASDAQ: AAPL – رتبه‌بندی دریافت شده) طبق آخرین ثبت‌شده آن در کمیسیون بورس و اوراق بهادار (SEC) طی سه ماهه دوم ۲.۲ درصد افزایش یافت. این شرکت پس از خرید ۲۱۴۳ سهم دیگر در این دوره، ۱۰۱۳۴۶ سهم از سهام سازنده آیفون را در اختیار داشت. اپل ۷.۲ درصد از سهام BNC Wealth Management LLC را در اختیار دارد که این سهام را به بزرگترین موقعیت خود تبدیل می کند. دارایی BNC Wealth Management LLC در اپل در پایان سه ماهه گذشته ۱۳,۸۵۶,۰۰۰ دلار ارزش داشت.

چندین سرمایه گذار بزرگ دیگر نیز اخیراً سهام خود را در AAPL اضافه یا کاهش داده اند. Timescale Financial دارایی سهام اپل را ۰.۳ درصد در سه ماهه دوم افزایش داد. Timescale Financial Inc مالکیت دارد. اکنون ۴۷۵۹۱ سهم از سهام این سازنده آیفون پس از خرید ۱۴۰ سهم دیگر در سه ماهه گذشته ۶۵۰۷۰۰۰ دلار ارزش گذاری شده است. Brightworth سهام خود در اپل را در سه ماهه دوم ۴.۸ درصد افزایش داد. Brightworth اکنون پس از خرید ۸۵۰۰ سهم دیگر در سه ماهه گذشته، ۱۸۶,۵۸۲ سهم از سهام سازنده آیفون به ارزش ۲,۵۵۱,۰۰۰ دلار را در اختیار دارد. OLD National Bancorp IN سهام خود را در اپل ۳۵.۸ درصد در سه ماهه دوم افزایش داد. OLD National Bancorp IN اکنون پس از خرید ۱۷۵۳۶۵ سهم دیگر در سه ماهه گذشته، مالک ۶۶۴۴ سهم از سهام سازنده آیفون به ارزش ۹۰،۸۷۰،۰۰۰ دلار است. Bristlecone Advisors LLC سهام خود را در اپل ۱۰.۲ درصد در سه ماهه دوم افزایش داد. Bristlecone Advisors LLC اکنون پس از خرید ۲۲۷۸۵ سهم دیگر در سه ماهه گذشته، مالک ۲۴۵۱۰۲ سهم از سهام آیفون به ارزش ۳۳۳۵۵۰۰ دلار است. در نهایت، Cubic Asset Management LLC سهام خود را در اپل ۱.۵ درصد در سه ماهه دوم افزایش داد. Cubic Asset Management LLC اکنون پس از خرید ۲۰۰ سهم دیگر در سه ماهه گذشته، دارای ۱۳۱۳۱ سهم از سهام سازنده آیفون به ارزش ۱۷۹۵۰۰۰ دلار است. سرمایه گذاران نهادی ۵۷.۷۲ درصد از سهام شرکت را در اختیار دارند.

تحلیلگران وال استریت نظر دارند

AAPL موضوع تعدادی از گزارش های تحقیقاتی اخیر بوده است. Wedbush هدف قیمت خود را در اپل از ۲۰۰.۰۰ دلار به ۲۲۰.۰۰ دلار افزایش داد و در یک یادداشت تحقیقاتی در روز چهارشنبه، ۱۷ آگوست، رتبه “عملکرد بهتر” را به شرکت داد. Sanford C. Bernstein در یادداشتی تحقیقاتی در روز دوشنبه، ۱۲ سپتامبر، قیمت هدف ۱۷۰.۰۰ دلاری را برای اپل تعیین کرد. روزنبلات اوراق بهادار اپل را از رتبه “خنثی” به رتبه “خرید” ارتقا داد و هدف قیمت این شرکت را از ۱۶۰.۰۰ دلار به ۱۸۹.۰۰ دلار در یادداشتی تحقیقاتی در روز پنجشنبه ۲۹ سپتامبر افزایش داد. Itau BBA Securities در یک گزارش تحقیقاتی در روز سه‌شنبه، ۲۶ جولای، پوشش اپل را آغاز کرد. آنها رتبه بندی “کم عملکرد” ​​و قیمت هدف ۱۳۶.۰۰ دلار را برای شرکت تعیین کردند. سرانجام، گروه UBS در یک گزارش تحقیقاتی در روز جمعه، قیمت ۱۸۵.۰۰ دلار را برای اپل تعیین کرد. دو تحلیلگر پژوهشی سهام را با رتبه فروش رتبه بندی کرده اند، هفت نفر رتبه نگهداری، بیست و یک نفر رتبه خرید و یک نفر رتبه خرید قوی به سهام این شرکت داده اند. طبق داده‌های MarketBeat.com، این شرکت در حال حاضر دارای میانگین امتیاز «متوسط ​​خرید» و قیمت هدف توافق شده ۱۸۰.۲۵ دلار است.

خودی ها شرط بندی می کنند

در دیگر اخبار اپل، SVP Deirdre O’brien 176299 سهم از سهام این شرکت را در معامله ای به تاریخ دوشنبه ۳ اکتبر فروخت. این سهام با میانگین قیمت ۱۴۲.۱۶ دلار و ارزش کل ۲۵,۰۶۲,۶۶۵.۸۴ دلار فروخته شد. پس از این معامله، معاون ارشد اکنون به طور مستقیم مالک ۱۳۶۲۹۰ سهام شرکت به ارزش ۱۹۳۷۴۹۸۶.۴۰ دلار است. این فروش در پرونده سازمان بورس و اوراق بهادار افشا شد که از طریق این لینک قابل دسترسی است. در دیگر اخبار اپل، SVP Deirdre O’brien 176299 سهم از سهام این شرکت را در معامله ای به تاریخ دوشنبه ۳ اکتبر فروخت. این سهام با میانگین قیمت ۱۴۲.۱۶ دلار و ارزش کل ۲۵,۰۶۲,۶۶۵.۸۴ دلار فروخته شد. پس از این معامله، معاون ارشد اکنون به طور مستقیم مالک ۱۳۶۲۹۰ سهام شرکت به ارزش ۱۹۳۷۴۹۸۶.۴۰ دلار است. این فروش در پرونده سازمان بورس و اوراق بهادار افشا شد که از طریق این لینک قابل دسترسی است. همچنین SVP Katherine L. Adams در معامله ای به تاریخ چهارشنبه ۳ آگوست ۲۵۰۰۰ سهم از سهام این شرکت را فروخت. این سهام با میانگین قیمت ۱۶۴.۷۷ دلار و ارزش کل ۴۱۱۹۲۵۰ دلار فروخته شد. پس از تکمیل این معامله، معاون ارشد رئیس جمهور اکنون دارای ۴۲۷,۳۳۴ سهم از سهام شرکت به ارزش ۷۰,۴۱۱,۸۲۳.۱۸ دلار است. افشای این فروش را می توان در اینجا یافت. خودی ها در نود روز گذشته ۳۰۶۰۸۷ سهم از سهام شرکت را به ارزش ۴۷۲۵۲۸۵۴ دلار فروخته اند. در حال حاضر ۰.۰۶ درصد سهام در اختیار افراد داخلی است.

عملکرد سهام اپل

سهام AAPL در روز سه شنبه به ۱۴۹.۴۵ دلار باز شد. این شرکت دارای ارزش بازار ۲.۴۰ تریلیون دلار، نسبت PE 24.66، نسبت PEG 1.81 و بتا ۱.۲۵ است. میانگین متحرک ۵۰ روزه برای سهام ۱۵۳.۳۱ دلار و میانگین متحرک ۲۰۰ روزه ۱۵۲.۰۶ دلار است. این شرکت دارای نسبت بدهی به حقوق صاحبان سهام ۱.۶۳، نسبت معاملات ۰.۸۶ و نسبت سریع ۰.۸۲ است. شرکت اپل. پایین ترین قیمت در یک سال گذشته ۱۲۹.۰۴ دلار و بالاترین قیمت در یک سال اخیر ۱۸۲.۹۴ دلار است.

اپل (NASDAQ: AAPL – Get Rating) آخرین داده های درآمد سه ماهه خود را در روز پنجشنبه، ۲۸ جولای منتشر کرد. سازنده آیفون درآمدی معادل ۱.۲۰ دلار به ازای هر سهم (EPS) در سه ماهه را گزارش کرد که بالاتر از برآورد اجماع تحلیلگران از ۱.۱۴ دلار در ۰.۰۶ دلار است. اپل بازده سهام ۱۵۲.۹۷ درصد و حاشیه خالص ۲۵.۷۱ درصد داشت. درآمد این شرکت در سه ماهه ۸۲.۹۶ میلیارد دلار بود، در حالی که تحلیلگران ۸۲.۹۷ میلیارد دلار برآورد کردند. در مدت مشابه سال گذشته، این شرکت سود هر سهم را ۱.۳۰ دلار گزارش کرد. درآمد این شرکت در سه ماهه اول نسبت به مدت مشابه سال قبل ۱.۹ درصد افزایش یافته است. به طور متوسط، تحلیلگران تحقیقات سهام انتظار دارند شرکت اپل. این ۶.۱۱ EPS برای سال جاری ارسال خواهد کرد.

اعلام سود سهام اپل

این شرکت اخیرا سود سه ماهه خود را که در روز پنجشنبه ۲۰ مرداد پرداخت شده است، اعلام کرده است. در روز دوشنبه ۸ آگوست، سود سهام ۰.۲۳ دلار به سهامداران سابقه پرداخت شد. تاریخ پرداخت سود سهام جمعه ۵ آگوست بود. این نشان دهنده سود سهام ۰.۹۲ دلاری در سال و بازدهی ۰.۶۲٪ است. نسبت پرداخت سود سهام اپل در حال حاضر ۱۵.۱۸ درصد است.

پروفایل اپل

(رتبه گرفتن)

اپل گوشی‌های هوشمند، رایانه‌های شخصی، تبلت‌ها، دستگاه‌های پوشیدنی و لوازم جانبی را در سراسر جهان طراحی، تولید و به بازار عرضه می‌کند. همچنین بسیاری از خدمات مرتبط را به فروش می رساند. علاوه بر این، این شرکت سری گوشی های هوشمند آیفون را نیز عرضه می کند. مک، خطی از کامپیوترهای شخصی؛ آی پد که مجموعه ای از تبلت های چند منظوره است; AirPods Max، یک هدفون بی‌سیم روی گوشی؛ و وسایل پوشیدنی و خانگی و لوازم جانبی از جمله AirPods، Apple TV، Apple Watch، محصولات Beats، HomePod و iPod touch.

داستان های خصوصی

مالکیت شرکتی بر حسب سه ماهه برای اپل (NASDAQ: AAPL)

اخبار و نظرات روزانه اپل را دریافت کنید آدرس ایمیل خود را در زیر وارد کنید تا با خبرنامه ایمیل روزانه رایگان MarketBeat.com، خلاصه‌ای از آخرین اخبار و رتبه‌بندی تحلیلگران اپل و شرکت‌های مرتبط را دریافت کنید.