Brandywine Oak Private Wealth LLC علاقه خود را به Vanguard S&P Small-Cap 600 Value ETF افزایش می دهد (NYSEARCA: VIOV)طبق گزارش Holdings Channel، Brandywine Oak Private Wealth LLC دارایی خود را در Vanguard S&P Small-Cap 600 Value ETF (NYSEARCA: VIOV – Receive Rating) در سه ماهه دوم ۲۱.۱ درصد افزایش داد. این سرمایه گذار نهادی پس از به دست آوردن ۵۷۱۹ سهم اضافی در طول سه ماهه، ۳۲۸۸۰ سهم از سهام شرکت را در اختیار داشت. Vanguard S&P Small-Cap 600 Value ETF 0.6 درصد از دارایی های Brandywine Oak Private Wealth LLC را تشکیل می دهد و این سهام را بیستمین دارایی بزرگ می کند. دارایی Brandywine Oak Private Wealth LLC در Vanguard S&P Small-Cap 600 Value در آخرین بایگانی آن در کمیسیون بورس و اوراق بهادار (SEC) بالغ بر ۵,۰۶۱,۰۰۰ دلار بود.

چندین سرمایه گذار نهادی و صندوق های تامینی نیز اخیراً سهام خود را در VIOV اضافه یا کاهش داده اند. مشاوران مالی Captrust مالکیت خود را در سهام Vanguard S&P Small-Cap 600 ETF در سه ماهه اول ۲۱۷.۶ درصد افزایش داد. مشاوران مالی کپتراست پس از خرید ۱۴۸ سهم دیگر در سه ماهه گذشته، اکنون مالک ۲۱۶ سهم از سهام این شرکت به ارزش ۳۸۰۰۰ دلار است. خدمات مالی Prospera موقعیت جدیدی را در Vanguard S&P Small-Cap 600 Value ETF در طول سه ماهه اول به ارزش تقریباً ۶۲۰۰۰ دلار به دست آورد. EverSource Wealth Advisors LLC سهام خود را در Vanguard S&P Small-Cap 600 ETF در سه ماهه اول ۳۰.۳ درصد افزایش داد. EverSource Wealth Advisors LLC اکنون مالک ۴۴۳ سهم از سهام این شرکت است که پس از خرید ۱۰۳ سهم اضافی در سه ماهه گذشته، ۷۸۰۰۰ دلار ارزش دارد. Qube Research & Technologies LLC سهام خود را در Vanguard S&P Small-Cap 600 ETF در طول سه ماهه چهارم ۵۹.۴ درصد افزایش داد. Qube Research & Technologies Ltd اکنون مالک ۵۰۷ سهم از سهام این شرکت است که پس از خرید ۱۸۹ سهم دیگر در سه ماهه گذشته، ۹۲۰۰۰ دلار ارزش دارد. سرانجام، West Bankorporation Inc. سهام جدیدی از Vanguard S&P Small-Cap 600 Value ETF در طول سه ماهه دوم به ارزش تقریبی ۸۴۰۰۰ دلار خریداری کرد.

عملکرد سهام در Vanguard S&P Small-Cap 600 Value ETF

NYSEARCA: VIOV در روز چهارشنبه با قیمت ۱۵۱.۹۸ دلار افتتاح شد. میانگین متحرک ۵۰ روزه برای سهام ۱۶۱.۰۲ دلار و میانگین متحرک ۲۰۰ روزه ۱۶۳.۷۶ دلار است. شاخص ارزش Vanguard S&P Small-Cap 600 با ۱۴۲.۱۴ دلار به پایین ترین سطح ۵۲ هفته اخیر و ۱۹۳.۳۱ دلار به بالاترین حد خود در ۵۲ هفته گذشته رسیده است.

داستان های خصوصی

آیا می خواهید ببینید چه صندوق های تامینی دیگری VIOV را نگه می دارند؟ برای آخرین سپرده‌های ۱۳F و معاملات داخلی برای Vanguard S&P Small-Cap 600 Value ETF (NYSEARCA: VIOV – دریافت رتبه) از HoldingsChannel.com دیدن کنید.

مالکیت نهادی توسط Quarter of Vanguard S&P Small-Cap 600 Value ETF (NYSEARCA: VIOV)

دریافت اخبار و رتبه‌بندی‌های روزانه برای Vanguard S&P Small-Cap 600 Value ETF آدرس ایمیل خود را در زیر وارد کنید تا با خبرنامه ایمیل روزانه رایگان ما از MarketBeat.com، خلاصه‌ای مختصر از آخرین اخبار و رتبه‌بندی تحلیلگران برای Vanguard S&P Small-Cap 600 Value ETF و شرکت‌های مرتبط دریافت کنید.