Bread Financial (NYSE: BFH) هدف قیمت جدیدی ۵۵.۰۰ دلار توسط JPMorgan Chase & Co دریافت کرده است. – خبر ۲۴ بزرگنان مالی (NYSE: BFH – امتیاز دریافت شده) قیمت هدف توسط JPMorgan Chase & Co افزایش یافت. بنزینگا در یک گزارش تحقیقاتی صبح سه شنبه از ۵۴.۰۰ دلار به ۵۵.۰۰ دلار معامله شد. JPMorgan Chase & Co. در حال حاضر دارای رتبه اضافه وزن در بورس است.

BFH موضوع چندین گزارش دیگر بوده است. Keefe، Bruyette & Woods در یک گزارش تحقیقاتی در روز دوشنبه، ۱۱ ژوئیه، قیمت هدف خود را برای سهام Bread Financial از ۱۰۰.۰۰ دلار به ۸۱.۰۰ دلار کاهش دادند. Deutsche Bank Aktiengesellschaft در یک گزارش تحقیقاتی در روز جمعه، ۲۹ ژوئیه، قیمت هدف خود را برای سهام Bread Financial از ۸۰.۰۰ دلار به ۶۰.۰۰ دلار کاهش داد. استفنز در یک گزارش تحقیقاتی در روز سه‌شنبه، ۲۰ سپتامبر، قیمت هدف خود را برای سهام نان مالی به ۶۴.۰۰ دلار کاهش داد. TheStreet در یک گزارش تحقیقاتی در روز پنجشنبه، ۲۸ ژوئیه، سهام Bread Financial را از رتبه AC به رتبه d+ کاهش داد. در نهایت، مورگان استنلی هدف قیمتی خود را برای سهام نان فایننشال از ۴۵.۰۰ دلار به ۳۹.۰۰ دلار کاهش داد و در یک گزارش تحقیقاتی در روز چهارشنبه، ۵ اکتبر، رتبه وزنی برابر را به این شرکت اختصاص داد.

عملکرد قیمت مالی نان

سهام NYSE: BFH در روز سه شنبه با ۳۲.۶۴ دلار افتتاح شد. نسبت سریع شرکت ۱.۱۴، نسبت معاملات ۱.۱۴ و نسبت بدهی به حقوق صاحبان سهام ۰.۸۵ است. ارزش بازار این شرکت ۱.۶۳ میلیارد دلار، نسبت PE 3.52، نسبت P/E/G 0.27 و بتا ۱.۹۹ است. Bread Financial پایین ترین سطح دوازده ماهه خود را با ۲۸.۸۵ دلار و بالاترین قیمت دوازده ماهه را با ۹۸.۷۵ دلار ثبت کرد. میانگین متحرک ۵۰ روزه این شرکت ۳۵.۳۸ دلار و میانگین متحرک ۲۰۰ روزه ۴۲.۹۸ دلار است.

Bread Financial (NYSE: BFH – Get Rating) آخرین داده های درآمد سه ماهه خود را در روز پنجشنبه، ۲۸ جولای منتشر کرد. این شرکت ۰.۲۵ دلار سود به ازای هر سهم برای سه ماهه گزارش داد که کمتر از برآورد اجماع تحلیلگران ۲.۲۵ دلار (۲.۰۰ دلار) است. حاشیه سود خالص پست مالی ۱۱.۷۴ درصد و بازده حقوق صاحبان سهام ۲۲.۸۸ درصد بود. این شرکت در سه ماهه ۸۹۳.۰۰ میلیون دلار درآمد ایجاد کرد، در حالی که برآورد اجماع ۹۰۶.۴۶ میلیون دلار بود. در سه ماهه مشابه سال گذشته، این شرکت ۵.۸۴ دلار به ازای هر سهم درآمد کسب کرد. درآمد Bread Financial نسبت به سه ماهه مشابه سال گذشته ۱۱.۸ درصد کاهش داشته است. تحلیلگران سهام انتظار دارند که Bread Financial برای سال جاری ۶.۱۷ سود به ازای هر سهم ثبت کند.

اعلام درآمدهای مالی نان

این شرکت اخیرا سود سه ماهه خود را نیز اعلام کرده است که در روز جمعه ۴ شهریور ماه واریز شده است. در روز جمعه ۱۲ آگوست ۰.۲۱ دلار به ازای هر سهم سود سهام به سهامداران بی سابقه پرداخت شد. این نشان دهنده سود سالانه ۰.۸۴ دلار و بازده سود ۲.۵۷٪ است. تاریخ تقسیم سود پنج شنبه ۱۱ مرداد می باشد. نسبت پرداخت سود سهام Nan Financial (DPR) در حال حاضر ۹.۰۷٪ است.

خودی ها شرط بندی می کنند

در اخبار مالی دیگر، مدیر تیموتی جی ترو در معامله ای در روز دوشنبه ۸ آگوست، ۲۵۰۰ سهم از سهام این شرکت را خریداری کرد. این سهم با میانگین قیمت ۳۹.۵۶ دلار برای هر سهم، با ارزش کل ۹۸۹۰۰ دلار خریداری شد. پس از تکمیل خرید، مدیر اکنون مالک ۱۴۵۳۹ سهم از سهام شرکت به ارزش تقریبی ۵۷۵۱۶۲.۸۴ دلار است. این خرید در یک پرونده نظارتی در کمیسیون بورس و اوراق بهادار افشا شد که از طریق این لینک قابل دسترسی است. خودی ها ۰.۲۰ درصد از سهام این شرکت را در اختیار دارند.

جریان های ورودی و خروجی نهادی

چندین سرمایه گذار بزرگ اخیراً تغییراتی در موقعیت خود در BFH ایجاد کرده اند. Chicago Capital LLC یک موقعیت جدید در سهام Bread Financial در سه ماهه سوم به ارزش ۷۰۱,۰۰۰ دلار خریداری کرد. مدیریت سرمایه گذاری تامپسون در طول سه ماهه سوم یک موقعیت جدید در سهام Bread Financial به ارزش ۶,۳۹۱,۰۰۰ دلار خریداری کرد. هیئت بازنشستگی آموزش و پرورش نیومکزیکو یک موقعیت جدید در سهام پراید فایننشال در سه ماهه سوم به ارزش ۲۴۵۰۰۰ دلار خریداری کرد. سیستم بازنشستگی کارکنان ایالتی لوئیزیانا موقعیت جدیدی را در سهام Poste Financial در سه ماهه سوم به ارزش ۴۱۸۰۰۰ دلار خریداری کرد. سرانجام، وزارت درآمد ایالتی آلاسکا در سه ماهه سوم یک موقعیت جدید در سهام Post Financial به ارزش ۲۲۴۰۰۰ دلار خریداری کرد. ۹۵.۶۶ درصد از سهام متعلق به صندوق های تامینی و سایر سرمایه گذاران نهادی است.

مروری بر شرکت مالی نان

(رتبه گرفتن)

Bread Financial Holdings, Inc. فناوری پرداخت و راه حل های وام برای مشتریان و صنایع مبتنی بر مصرف کننده در آمریکای شمالی. کارت اعتباری و سایر خدمات تامین مالی وام، از جمله راه حل های مدیریت ریسک، ایجاد حساب، و خدمات تامین مالی را به نزدیک به ۱۳۰ برنامه کارت اعتباری خصوصی و مشترک، و همچنین از طریق مشارکت NAN با نزدیک به ۵۰۰ شرکت ارائه می دهد. عرضه های کوچک و متوسط. بازرگانان و یک اعتبار برگشت نقدی عمومی با علامت Comenity.

همچنین ببینید

اخبار و بررسی های روزانه مالی نان را دریافت کنید آدرس ایمیل خود را در زیر وارد کنید تا خلاصه روزانه مختصری از آخرین اخبار و رتبه بندی تحلیلگران برای Bread Financial و شرکت های مرتبط با خبرنامه ایمیل رایگان روزانه MarketBeat.com دریافت کنید.