Bridges Investment Management Inc. او ۱.۴۱ میلیون دلار سهام در اوراکل دارد. (NYSE: ORCL) – Big 24 NewsBridges Investment Management Inc. موقعیت خود را در اوراکل کاهش داد. (NYSE: ORCL – Valuations) 1.6٪ در طول سه ماهه دوم، HoldingsChannel.com گزارش می دهد. این صندوق پس از فروش ۳۲۵ سهم در این مدت، ۲۰۱۹۹ سهم از سهام شرکت ارائه دهنده نرم افزارهای سازمانی را در اختیار داشت. املاک شرکت مدیریت سرمایه گذاری بریج در اوراکل در پایان سه ماهه گذشته ۱,۴۱۱,۰۰۰ دلار ارزش داشت.

سایر صندوق های تامینی نیز دارایی های خود را در شرکت اصلاح کرده اند. Bivin & Associates Inc. در سه ماهه چهارم سهام جدیدی در سهام اوراکل به ارزش تقریبی ۳۵۰۰۰ دلار به دست آورد. Ulland Investment Advisors LLC دارایی خود را در اوراکل تا ۴۶۹.۰ درصد در سه ماهه اول افزایش داد. Ulland Investment Advisors LLC اکنون پس از خرید ۳۳۳ سهم اضافی در این مدت، مالک ۴۰۴ سهم از سهام ارائه دهنده نرم افزار سازمانی به ارزش ۳۳۰۰۰ دلار است. Steward Financial Group LLC سهام جدیدی در اوراکل در سه ماهه اول به ارزش تقریباً ۳۳۰۰۰ دلار به دست آورد. Western Pacific Wealth Management LP سهام جدیدی از Oracle را در سه ماهه چهارم به ارزش تقریبی ۴۳۰۰۰ دلار خریداری کرد. در نهایت، اگزان مشتقات سهام جدیدی در اوراکل در سه ماهه اول به ارزش تقریباً ۵۸۰۰۰ دلار به دست آورد. ۴۱.۹۲ درصد از سهام در حال حاضر متعلق به سرمایه گذاران نهادی و صندوق های تامینی است.

خودی ها شرط بندی می کنند

در دیگر اخبار Oracle، مدیرعامل Savra Katz، ۱،۰۰۰،۰۰۰ سهم از سهام این شرکت را در معامله ای به تاریخ چهارشنبه ۲۲ ژوئن فروخت. این سهام با قیمت متوسط ​​۶۶.۸۷ دلار و در مجموع ۶۶.۸۷۰.۰۰۰ دلار فروخته شد. پس از اتمام معامله، مدیرعامل هم اکنون دارای ۱۱۱۸۵۹۲ سهم از سهام شرکت به ارزش ۷۴۸۰۰۲۴۷.۰۴ دلار است. این فروش در یک پرونده نظارتی در کمیسیون بورس و اوراق بهادار افشا شده است که از طریق این لینک قابل دسترسی است. در خبر دیگر، مدیر عامل شرکت ساورا کاتز در معامله ای به تاریخ چهارشنبه ۲۲ ژوئن ۱۰۰۰۰۰۰ سهم از سهام این شرکت را فروخت. این سهام با قیمت متوسط ​​۶۶.۸۷ دلار و در مجموع ۶۶.۸۷۰.۰۰۰ دلار فروخته شد. پس از فروش، مدیرعامل اکنون به طور مستقیم مالک ۱۱۱۸۵۹۲ سهام شرکت به ارزش ۷۴۸۰۰۲۴۷.۰۴ دلار است. این معامله در سندی که در کمیسیون بورس و اوراق بهادار ثبت شده است، فاش شده است که در وب سایت شرکت برق عربستان موجود است. همچنین Insider Edward Scriven در معامله ای که در تاریخ چهارشنبه ۲۹ ژوئن انجام شد، ۴۱۹۱۷۴ سهم از سهام این شرکت را به فروش رساند. این سهام با قیمت متوسط ​​۶۹.۲۲ دلار و ارزش کل ۲۹.۰۱۵.۲۲۴.۲۸ دلار فروخته شد. پس از فروش، این خودی اکنون دارای ۲,۴۹۲,۶۱۳ سهم از شرکت به ارزش ۱۷۲,۵۳۸,۶۷۱.۸۶ دلار است. افشای این فروش را می توان در اینجا یافت. طی ۹۰ روز گذشته، خودی ها ۲,۳۹۹,۱۷۵ سهم از سهام این شرکت را به ارزش ۱۶۴,۲۸۹,۲۲۴ دلار فروخته اند. در حال حاضر ۴۳.۴۰ درصد سهام در اختیار افراد داخلی است.

تحلیلگران وال استریت رشد را پیش بینی کردند

چندین تحلیلگر در مورد سهام ORCL نظر داده اند. Stifel Nicolaus در گزارشی که در روز سه‌شنبه، ۱۴ ژوئن منتشر شد، هدف قیمت سهام اوراکل را از ۸۳.۰۰ دلار به ۷۲.۰۰ دلار کاهش داد. پایپر سندلر در گزارشی که در روز سه‌شنبه، ۱۳ سپتامبر منتشر شد، رتبه‌بندی «حفظ» را دوباره تعریف کرد و قیمت هدف ۷۰ دلاری را برای سهام اوراکل تعیین کرد. گوگنهایم در روز جمعه، ۱۲ آگوست، پوشش سهام اوراکل را در یک یادداشت تحقیقاتی آغاز کرد. آنها رتبه “خرید” و قیمت هدف ۱۰۷.۰۰ دلار را برای شرکت تعیین کردند. Credit Suisse Group در یک یادداشت تحقیقاتی در روز سه شنبه، ۱۳ سپتامبر، قیمت ۱۱۵.۰۰ دلار را برای سهام اوراکل تعیین کرد. در نهایت، Cowen هدف قیمت سهام اوراکل را از ۱۰۷.۰۰ دلار به ۹۸.۰۰ دلار کاهش داد و در یک یادداشت تحقیقاتی در روز پنجشنبه، ۹ ژوئن، رتبه “ممتاز” را به این شرکت اختصاص داد. یک تحلیلگر سرمایه گذاری سهام را با رتبه فروش رتبه بندی کرده است، شانزده نفر امتیاز نگهداری و یازده نفر رتبه خرید را به شرکت اختصاص داده اند. طبق داده های MarketBeat، در حال حاضر این سهام دارای رتبه اجماع “Hold” و هدف قیمت توافق شده ۸۹.۱۷ دلار است.

سهام اوراکل ۰.۳ درصد افزایش یافت

سهام ORCL در روز سه شنبه به ۶۹.۰۷ دلار باز شد. این شرکت دارای ارزش بازار ۱۸۶.۱۹ میلیارد دلار، نسبت PE 32.89، نسبت قیمت به درآمد ۲.۰۶ و بتای ۰.۸۷ است. میانگین متحرک ساده ۵۰ روزه این کسب و کار ۷۵.۱۲ دلار و میانگین متحرک ۲۰۰ روزه ۷۴.۸۰ دلار است. شرکت اوراکل با ۶۳.۷۶ دلار به پایین ترین سطح ۵۲ هفته اخیر و ۱۰۶.۳۴ دلار به بالاترین حد خود در ۵۲ هفته گذشته رسید.

Oracle (NYSE: ORCL – Get Rating) آخرین نتایج درآمد خود را در روز دوشنبه، ۱۲ سپتامبر منتشر کرد. ارائه‌دهنده نرم‌افزار سازمانی درآمد هر سهم را ۱.۰۳ دلار گزارش کرد که بالاتر از برآورد اجماع ۱.۰۷ دلار (۰.۰۴ دلار) بود. این شرکت در سه ماهه ۱۱.۴۵ میلیارد دلار درآمد داشت، در حالی که تحلیلگران ۱۱.۴۴ میلیارد دلار تخمین زدند. اوراکل بازده منفی ۱۶۱.۰۷ درصد و حاشیه خالص ۱۳.۱۵ درصد داشت. درآمد این شرکت نسبت به فصل مشابه سال قبل ۱۷.۷ درصد افزایش یافته است. این شرکت در مدت مشابه سال گذشته سود هر سهم را ۰.۸۷ دلار گزارش کرده است. به طور متوسط، تحلیلگران انتظار دارند شرکت Oracle Inc. برای سال مالی جاری ۴.۱۷ سود به ازای هر سهم ثبت خواهد کرد.

شرکت اوراکل سود سهام را اعلام کرد

این شرکت اخیرا سود سه ماهه ای را نیز اعلام کرده است که در روز سه شنبه ۴ مهرماه پرداخت خواهد شد. سهامداران رکورد در روز چهارشنبه، ۱۲ اکتبر، سود نقدی ۰.۳۲ دلار به ازای هر سهم دریافت خواهند کرد. این نشان دهنده سود سالانه ۱.۲۸ دلار و بازدهی ۱.۸۵٪ است. تاریخ تقسیم سود سه شنبه ۲۰ مهرماه می باشد. نسبت پرداخت اوراکل ۶۰.۹۵%.

نمایه شرکت اوراکل

(رتبه گرفتن)

Oracle Corporation محصولات و خدماتی را ارائه می دهد که به محیط های IT سازمانی در سراسر جهان می پردازد. نرم افزار Oracle Cloud به عنوان ارائه خدمات شامل چندین برنامه نرم افزاری ابری است، از جمله Oracle Fusion Cloud Enterprise Resource Planning (ERP)، Oracle Fusion Cloud Enterprise Performance Management، Oracle Fusion Cloud Manufacturing and Supply Chain Management، Oracle Fusion Cloud Human Capital Management، و Oracle Fusion Cloud Human Capital Management، و Oracle Fusion Cloud Enterprise Performance Management. است . مجموعه برنامه های کاربردی NetSuite و همچنین فروش، خدمات و بازاریابی Oracle Fusion.

مقالات برگزیده

می خواهید ببینید چه صندوق های تامینی دیگری ORCL را نگه می دارند؟ برای دریافت آخرین فایل‌های ۱۳F و معاملات Oracle Insider از HoldingsChannel.com دیدن کنید. (NYSE: ORCL – رتبه بندی را دریافت کنید).

مالکیت نهادی توسط Quarter for Oracle Corporation (NYSE: ORCL)

اخبار و نظرات روزانه Oracle را دریافت کنید آدرس ایمیل خود را در زیر وارد کنید تا خلاصه روزانه مختصری از آخرین اخبار و رتبه بندی تحلیلگران برای Oracle و شرکت های مرتبط با خبرنامه ایمیل روزانه رایگان MarketBeat.com دریافت کنید.