Brooks Moore & Associates Inc. سهام رقیق شده در Visa Inc. (NYSE:V) – Big 24 NewsBrooks Moore & Associates Inc. موقعیت خود را در Visa Inc کاهش داد. طبق آخرین فرم ۱۳F این شرکت با کمیسیون بورس و اوراق بهادار، (NYSE:V–Received Rating) در سه ماهه اول ۴.۹ درصد افزایش یافت. این سرمایه گذار نهادی پس از فروش ۵۰ سهم در طول سه ماهه، ۹۶۳ سهم از سهام پردازشگر کارت اعتباری را در اختیار داشت. مالکیت Brooks Moore & Associates Inc. ارزش ویزا در پایان سه ماهه گذشته ۲۱۴۰۰۰ دلار بود.

تعدادی دیگر از صندوق های تامینی نیز تغییراتی در موقعیت خود در شرکت ایجاد کرده اند. بلک راک سهم خود در ویزا را ۱.۹ درصد در سه ماهه چهارم افزایش داد. BlackRock اکنون پس از خرید ۲,۴۴۰,۰۳۰ سهم دیگر در سه ماهه گذشته دارای ۱۲۹,۰۳۱,۳۰۱ سهم از سهام پردازنده کارت اعتباری به ارزش ۲۷,۹۶۲,۳۷۴,۰۰۰ دلار است. State Street Inc سهام خود در Visa را ۲.۱ درصد در سه ماهه چهارم افزایش داد. ایالت استریت شرکت اکنون ۷,۴۵۴,۲۱۴ سهم از سهام پردازشگر کارت اعتباری پس از خرید ۱,۵۰۴,۸۹۷ سهم اضافی در سه ماهه گذشته به ارزش ۱۶,۱۵۴,۰۲۲,۰۰۰ دلار است. Geode Capital Management LLC سهام خود در Visa را ۲.۹ درصد در سه ماهه چهارم افزایش داد. Geode Capital Management LLC اکنون پس از خرید ۸۲۷۱۳۷ سهم دیگر در سه ماهه گذشته، ۲۹,۶۸۲,۲۱۵ سهام پردازشگر کارت اعتباری به ارزش ۶,۴۱۶,۴۸۶,۰۰۰ دلار را در اختیار دارد. Alliancebernstein LP سهام خود در Visa را ۱۱.۵ درصد در سه ماهه چهارم افزایش داد. Alliancebernstein LP اکنون مالک ۲۵,۸۵۰,۴۱۱ سهم از سهام پردازشگر کارت اعتباری به ارزش ۵,۶۰۲,۰۴۳,۰۰۰ دلار پس از خرید ۲,۶۵۹,۸۴۵ سهم اضافی در سه ماهه گذشته است. سرانجام، ماساچوست Financial Services Inc. MA در سه ماهه چهارم سهم خود در Visa را ۱.۳ درصد افزایش داد. شرکت خدمات مالی ماساچوست پس از خرید ۳۲۰۰۴۲ سهم دیگر در سه ماهه گذشته، اکنون دارای ۲,۳۶۸,۰۴۹ سهم از سهام پردازشگر کارت اعتباری به ارزش ۵,۲۸۰,۸۰۰,۰۰۰ دلار است. صندوق های تامینی و سایر سرمایه گذاران نهادی ۸۰.۷۷ درصد از سهام شرکت را در اختیار دارند.

تغییر رتبه تحلیلگران

تعدادی از تحلیلگران گزارش هایی در مورد این شرکت منتشر کردند. مورگان استنلی در یک یادداشت تحقیقاتی در روز جمعه، ۱۵ جولای، رتبه “خرید” سهام ویزا را دوباره منتشر کرد. Credit Suisse Group هدف قیمت ویزا را از ۲۶۰.۰۰ دلار به ۲۶۵.۰۰ دلار افزایش داد و در یک یادداشت تحقیقاتی در روز چهارشنبه، ۲۷ آوریل، رتبه “برتر” را به شرکت داد. Evercore ISI هدف قیمت خود را در Visa از ۳۰۴.۰۰ دلار به ۳۱۰.۰۰ دلار افزایش داد و در یک یادداشت تحقیقاتی در روز چهارشنبه، ۲۷ آوریل، به شرکت رتبه “ممتاز” داد. Cowen در یادداشتی تحقیقاتی در روز چهارشنبه، ۲۷ آوریل، هدف قیمت خود را در Visa از ۲۷۶.۰۰ دلار به ۲۵۴.۰۰ دلار کاهش داد. در نهایت، بارکلیز هدف قیمتی خود را در Visa از ۲۶۵.۰۰ دلار به ۲۶۰.۰۰ دلار کاهش داد و در یادداشتی تحقیقاتی در روز دوشنبه، ۴ آوریل، رتبه “اضافه وزن” را به سهام اختصاص داد. چهار تحلیلگر سهام را با رتبه بندی نگهداری و بیست و دو تحلیلگر رتبه خرید سهام را صادر کرده اند. طبق داده‌های MarketBeat.com، ویزا دارای رتبه‌بندی «متوسط ​​خرید» و قیمت هدف توافق شده ۲۶۰.۸۱ دلار است.

عملکرد قیمت ویزا

سهام V روز چهارشنبه با قیمت ۲۱۲.۴۹ دلار افتتاح شد. این شرکت دارای نسبت سریع ۱.۲۹، نسبت معاملاتی ۱.۲۹ و نسبت بدهی به حقوق صاحبان سهام ۰.۵۳ است. Visa Corporation به کمترین میزان در ۵۲ هفته گذشته ۱۸۵.۹۱ دلار و بالاترین سطح ۵۲ هفته اخیر ۲۵۲.۶۷ دلار رسید. میانگین متحرک ۵۰ روزه برای سهام ۲۰۴.۱۶ دلار و میانگین متحرک ۲۰۰ روزه آن ۲۱۰.۶۴ دلار است. این شرکت دارای ارزش بازار ۴۰۴.۰۰ میلیارد دلار، نسبت PE 33.41، نسبت P/E/G 1.84 و بتا ۰.۹۰ است.

Visa (NYSE: V – Get Rating) آخرین داده های درآمد سه ماهه خود را در روز سه شنبه، ۲۶ آوریل منتشر کرد. پردازنده کارت اعتباری درآمدی معادل ۱.۷۹ دلار به ازای هر سهم (EPS) برای سه ماهه گزارش کرد که بالاتر از برآورد اجماع ۱.۶۵ دلاری با ۰.۱۴ دلار بود. این شرکت در این سه ماهه ۷.۱۹ میلیارد دلار درآمد داشت که در مقایسه با برآورد اجماع ۶.۸۲ میلیارد دلاری. ویزا به بازده حقوق صاحبان سهام ۴۲.۸۹ درصد و حاشیه خالص ۵۱.۱۰ درصد دست یافت. درآمد ویزا برای سه ماهه نسبت به سه ماهه مشابه سال گذشته ۲۵.۵ درصد افزایش یافته است. در مدت مشابه سال گذشته، این شرکت ۱.۳۸ دلار EPS درآمد داشت. تحلیلگران انتظار دارند که Visa Inc. 7.17 سود هر سهم برای سال مالی جاری خواهد بود.

ویزا سود سهام را اعلام می کند

این شرکت همچنین اخیرا سود سه ماهه خود را که در روز چهارشنبه ۱ ژوئن ثبت شد، اعلام کرد. در روز جمعه، ۱۳ می، سود سهامی به مبلغ ۰.۳۷۵ دلار بین سهامداران سابقه دار توزیع شد. تاریخ تقسیم این سود روز پنجشنبه ۲۱ اردیبهشت بود. این نشان دهنده سود سالانه ۱.۵۰ دلار و بازده سود ۰.۷۱٪ است. درصد پرداخت ویزا ۲۳.۵۸ درصد است.

تراکنش های داخلی در ویزا

در اخبار دیگر، مدیرعامل آلفرد اف. کلی جونیور او در معامله ای که در روز پنج شنبه ۳۰ ژوئن انجام شد، ۹۰۰۰ سهم از سهام ویزا را فروخت. این سهام با قیمت متوسط ​​۱۹۵.۳۷ دلار با ارزش کل ۱۷۵۸۳۳۰.۰۰ دلار فروخته شد. پس از اتمام معامله، مدیرعامل اکنون مالک ۱۵۹۸۸۷ سهم در شرکت به ارزش ۳۱۲۳۷۱۲۳.۱۹ دلار است. این فروش در یک پرونده نظارتی در سازمان بورس و اوراق بهادار افشا شده است که در این لینک موجود است. در سه ماهه گذشته، خودی ها ۲۷۰۰۰ سهم از سهام شرکت را به ارزش ۵۶۱۹۳۳۰ دلار فروختند. در حال حاضر ۰.۲۱ درصد سهام در اختیار افراد داخلی است.

جزئیات ویزا

(رتبه گرفتن)

شرکت ویزا به عنوان یک شرکت فناوری پرداخت جهانی. این شرکت پرداخت های دیجیتالی را بین مصرف کنندگان، بازرگانان، موسسات مالی، مشاغل، شرکای استراتژیک و سازمان های دولتی تسهیل می کند. VisaNet یک شبکه پردازش تراکنش را اجرا می کند که مجوز، تسویه و تسویه تراکنش های پرداخت را امکان پذیر می کند.

ادامه مطلب

فصلنامه مالکیت شرکتی ویزا (NYSE: V)

اخبار و بررسی های روزانه ویزا را دریافت کنید آدرس ایمیل خود را در زیر وارد کنید تا خلاصه‌ای مختصر از آخرین اخبار و رتبه‌بندی تحلیلگران برای ویزا و شرکت‌های مرتبط با خبرنامه ایمیل روزانه رایگان MarketBeat.com دریافت کنید.