BTC Capital Management Inc. دارای یک موقعیت سهام ۱.۵۲ میلیون دلاری در پیشتاز Small-Cap Value ETF (NYSEARCA: VBR)BTC Capital Management Inc. طبق آخرین ثبت‌شده در فرم ۱۳F در کمیسیون بورس و اوراق بهادار، این شرکت سهام خود را در ETF ارزش سرمایه‌گذاری کوچک Vanguard (NYSEARCA: VBR – دریافت رتبه) ۲.۸ درصد در طول سه ماهه دوم کاهش داد. این شرکت پس از فروش ۲۹۵ سهم در این دوره، ۱۰۳۰۹ سهم از سهام شرکت را در اختیار داشت. دارایی BTC Capital Management Inc. ETF ارزش سرمایه کوچک پیشتاز در آخرین ثبت پرونده خود در کمیسیون بورس و اوراق بهادار ۱۵۲۳۰۰۰ دلار ارزش داشت.

چندین سرمایه گذار نهادی دیگر نیز اخیراً تغییراتی در موقعیت خود در سهام ایجاد کرده اند. Bank of America Corp DE سهام خود را در Vanguard Small-Cap Value ETF 6.7% در سه ماهه اول افزایش داد. Bank of America Corp. DE اکنون دارای ۱,۶۲۸,۵۶۵ سهم از سهام این شرکت است که پس از خرید ۱,۲۸۷,۶۶۹ سهم اضافی در این دوره به ارزش ۲,۸۶۵,۸۰۹,۰۰۰ دلار می‌رسد. Aaron Wealth Advisors LLC دارایی خود را در ETF ارزش سرمایه کوچک ونگارد ۱۷۷۱۵.۷ درصد در سه ماهه اول افزایش داد. Aaron Wealth Advisors LLC اکنون ۸,۱۱۶,۸۱۵ سهم از سهام این شرکت به ارزش ۴۶,۱۳۴,۰۰۰ دلار را پس از به دست آوردن ۸,۰۷۱,۲۵۵ سهام اضافی در سه ماهه گذشته در اختیار دارد. UBS Group AG سهام خود در Vanguard Small-Cap Value ETF را در سه ماهه اول ۱۳.۸ درصد افزایش داد. UBS Group AG هم اکنون دارای ۱,۸۶۲,۳۴۴ سهم از سهام شرکت به ارزش ۳۲۷,۶۶۱,۰۰۰ دلار پس از تصاحب ۲۲۵,۶۳۳ سهم اضافی در سه ماهه گذشته است. Wells Fargo & Company MN سهام خود را در Vanguard Small-Cap ETF ETF 2.4% در سه ماهه چهارم افزایش داد. Wells Fargo & Company MN اکنون پس از به دست آوردن ۴۲۷۰۲ سهم اضافی در سه ماهه گذشته، ۱,۸۳۱,۶۶۱ سهم از سهام این شرکت به ارزش ۳۲۷,۵۹۲,۰۰۰ دلار را در اختیار دارد. در نهایت، Mather Group LLC. در سه ماهه اول، سهام خود را در Vanguard Small-Cap Value ETF 2.6 درصد افزایش داد. Mother Group LLC. این شرکت اکنون دارای ۱,۳۶۲,۱۸۰ سهم از سهام این شرکت به ارزش ۲۳۹,۶۶۲,۰۰۰ دلار پس از به دست آوردن ۳۴,۵۴۵ سهم اضافی در سه ماهه گذشته است.

عملکرد سهام در ETF ارزش سرمایه پیشتاز

VBR روز چهارشنبه با قیمت ۱۵۳.۴۷ دلار افتتاح شد. شاخص ارزش سرمایه‌گذاری کوچک ونگارد به پایین‌ترین حد خود در ۵۲ هفته گذشته با ۱۴۲ دلار و ۴۸ سنت و بالاترین سطح ۵۲ هفته اخیر با ۱۸۷ دلار و ۲۲ سنت رسیده است. میانگین متحرک ۵۰ روزه این شرکت ۱۶۰.۳۸ دلار و میانگین متحرک ۲۰۰ روزه آن ۱۶۲.۱۹ دلار است.

پیشتاز ETF با ارزش کوچک. نمایه

(رتبه گرفتن)

ETF ارزش سرمایه کوچک پیشتاز (صندوق) یک طبقه سهام قابل معامله در بورس از صندوق شاخص ارزش سرمایه کوچک پیشتاز است که از رویکرد سرمایه گذاری با مدیریت منفعلانه یا شاخص استفاده می کند که برای ردیابی عملکرد شاخص ارزش کوچک MSCI ایالات متحده طراحی شده است. فهرست مطالب بود). این شاخص یک شاخص متنوع از ارزش سهام شرکت های کوچکتر ایالات متحده است.

مقالات برگزیده

آیا می خواهید ببینید چه صندوق های تامینی دیگری VBR را نگه می دارند؟ از HoldingsChannel.com دیدن کنید تا آخرین سپرده‌های ۱۳F و معاملات خودی برای پیشتاز Small-Cap Value ETF (NYSEARCA: VBR – دریافت رتبه).

مالکیت نهادی فصلی ETF ارزش سرمایه کوچک پیشتاز (NYSEARCA: VBR)

اخبار و نقدهای روزانه ETF با ارزش کوچک Vanguard را دریافت کنید آدرس ایمیل خود را در زیر وارد کنید تا با خبرنامه ایمیل روزانه رایگان ما از MarketBeat.com، خلاصه‌ای مختصر از آخرین اخبار و رتبه‌بندی تحلیلگران برای Vanguard Small-Cap Value ETF و شرکت‌های مرتبط دریافت کنید.