Cardinal Health, Inc. (NYSE: CAH) توسط Advisor Group Holdings Inc خریداری شد. – خبر ۲۴ بزرگAdvisor Group Holdings Inc. افزایش سهام در Cardinal Health, Inc. (NYSE: CAH – رتبه‌بندی دریافت شده) بر اساس آخرین افشای این شرکت در کمیسیون بورس و اوراق بهادار، طی سه ماهه اول ۶.۰ درصد افزایش یافت. این سرمایه گذار نهادی پس از خرید ۱۵۲۱۰ سهم دیگر در طول سه ماهه، ۲۶۸۷۴۵ سهم از سهام شرکت را در اختیار داشت. Advisor Group Holdings Inc. او تقریباً ۰.۱۰٪ از سهام Cardinal Health به ارزش ۱۵,۲۱۴,۰۰۰ دلار را در آخرین پرونده خود در کمیسیون بورس و اوراق بهادار دارد.

تعدادی دیگر از صندوق های تامینی و سایر سرمایه گذاران نهادی نیز اخیراً به سهام خود در CAH اضافه یا کاهش داده اند. State Street Inc موقعیت خود را در سهام Cardinal Health 12.2% در سه ماهه چهارم افزایش داد. استیت استریت شرکت اکنون مالک ۲۱۳۴۵۲۲ سهم از سهام شرکت به ارزش ۱۱۰۹۳۹۶۰۰۰ دلار پس از خرید ۲۳۲۷۰۰۸ سهم دیگر در سه ماهه گذشته است. Invisco LLC موقعیت خود را در سهام Cardinal Health 29.6% در طول سه ماهه چهارم افزایش داد. اینویسکو LLC اکنون مالک ۵,۶۷۴,۲۲۶ سهم از سهام شرکت به ارزش ۲۹۲,۱۶۷,۰۰۰ دلار پس از تصاحب ۱,۲۹۵,۵۸۲ سهم اضافی در سه ماهه گذشته است. Geode Capital Management LLC سهام خود در Cardinal Health را ۰.۳% در طول سه ماهه چهارم افزایش داد. Geode Capital Management LLC اکنون مالک ۵,۳۱۴,۵۵۵ سهم از سهام این شرکت به ارزش ۲۷۳,۰۸۶,۰۰۰ دلار پس از تصاحب ۱۷,۷۳۶ سهم دیگر در سه ماهه گذشته است. ProShare Advisors LLC موقعیت خود را در سهام Cardinal Health 24.4% در طول سه ماهه چهارم افزایش داد. ProShare Advisors LLC اکنون مالک ۳,۰۱۳,۲۵۴ سهم از سهام این شرکت به ارزش ۱۵۵,۱۵۴,۰۰۰ دلار پس از تصاحب ۵۹۰,۷۶۴ سهم اضافی در سه ماهه گذشته است. در نهایت، Pzena Investment Management LLC موقعیت خود را در Cardinal Health 0.9٪ در سه ماهه چهارم افزایش داد. Pzena Investment Management LLC اکنون پس از خرید ۲۷۹۲۵ سهم دیگر در سه ماهه گذشته دارای ۲,۹۸۴,۳۶۱ سهم از سهام این شرکت به ارزش ۱۵۳,۶۶۵,۰۰۰ دلار است. سرمایه گذاران نهادی و صندوق های تامینی ۸۴.۲۶ درصد از سهام شرکت را در اختیار دارند.

تحلیلگران وال استریت نظر دارند

تعدادی از تحلیلگران سهام اخیراً بر سهام تأثیر گذاشته اند. Evercore ISI در یک گزارش تحقیقاتی در روز چهارشنبه ۱۸ مه، سهام Cardinal Health را از رتبه “در خط” به رتبه ” برجسته” ارتقا داد و هدف قیمت خود را برای این شرکت از ۵۵.۰۰ دلار به ۶۸.۰۰ دلار افزایش داد. بارکلیز در یک گزارش تحقیقاتی در روز پنجشنبه، ۲۶ می، سهام Cardinal Health را از رتبه “اضافه وزن” به رتبه “هم وزن” کاهش داد و هدف قیمت این شرکت را از ۷۰.۰۰ دلار به ۶۴.۰۰ دلار کاهش داد. TheStreet در یک گزارش تحقیقاتی در روز پنجشنبه، ۵ مه، سهام Cardinal Health را از رتبه “c+” به رتبه “d+” کاهش داد. StockNews.com در گزارشی پژوهشی در روز جمعه، ۶ مه، سهام Cardinal Health را از رتبه “خرید قوی” به رتبه “خرید” کاهش داد. سرانجام، مورگان استنلی هدف قیمت سهام Cardinal Health را از ۷۴.۰۰ دلار به ۷۰.۰۰ دلار کاهش داد و در گزارش تحقیقاتی در روز پنجشنبه ۱۴ ژوئیه، رتبه “اضافه وزن” را به سهام اختصاص داد. دو تحلیلگر سرمایه گذاری سهام را با رتبه فروش رتبه بندی کرده اند، چهار نفر امتیاز نگهداری و سه نفر رتبه خرید به سهام این شرکت اختصاص داده اند. بر اساس داده های MarketBeat.com، Cardinal Health در حال حاضر دارای میانگین رتبه بندی “Hold” و میانگین قیمت هدف ۶۰.۱۱ دلار است.

سهام Cardinal Health 1.3% افزایش یافت.

بورس نیویورک: CAH در روز سه شنبه با ۶۰.۳۲ دلار افتتاح شد. این شرکت دارای ارزش بازار ۱۶.۴۳ میلیارد دلار، نسبت PE 9.20، نسبت قیمت به درآمد ۸.۱۲ و نسبت بتا ۰.۸۶ است. این شرکت دارای نسبت سریع ۰.۵۴، نسبت معاملات ۱.۰۸ و نسبت بدهی به حقوق صاحبان سهام ۵.۳۳ است. Cardinal Health, Inc. پایین ترین قیمت ۵۲ هفته ۴۵.۸۵ دلار و بالاترین قیمت ۵۲ هفته ۶۴.۵۳ دلار است. سهام دارای میانگین متحرک ساده پنجاه روزه ۵۴.۴۷ دلار و میانگین متحرک ساده ۲۰۰ روزه ۵۵.۴۳ دلار است.

Cardinal Health (NYSE: CAH – Get Rating) آخرین بار نتایج درآمد سه ماهه خود را در روز پنجشنبه، ۵ مه منتشر کرد. این شرکت درآمد ۱.۴۵ دلاری به ازای هر سهم (EPS) در سه ماهه را گزارش کرد که بالاتر از برآورد اجماع ۱.۵۴ دلار (۰.۰۹ دلار) بود. کاردینال هلث بازده مثبت ۱۵۵.۲۴% و حاشیه خالص منفی ۰.۵۴% داشت. درآمد این شرکت در سه ماهه ۴۴.۸۴ میلیارد دلار بود، در حالی که تحلیلگران ۴۳.۲۰ میلیارد دلار برآورد کردند. در مدت مشابه سال گذشته، این شرکت ۱.۵۳ دلار EPS درآمد داشت. درآمد فصلی این شرکت نسبت به فصل مشابه سال قبل ۱۴.۲ درصد افزایش داشته است. به طور متوسط، تحلیلگران تحقیقات سهام انتظار دارند Cardinal Health, Inc. 5.18 سود هر سهم برای سال مالی جاری.

سلامت کاردینال درآمد را افزایش می دهد

این شرکت اخیرا سود سه ماهه ای را نیز اعلام کرد که در روز جمعه ۲۴ جولای پرداخت شد. به سرمایه گذاران ثبت نام شده در روز جمعه ۱ ژوئیه سود سهام به مبلغ ۰.۴۹۵۷ دلار پرداخت شد. این افزایش نسبت به درآمد سه ماهه قبلی Cardinal Health 0.49 دلار است. تاریخ تقسیم سود قبلی برای این سود، پنجشنبه ۳۰ ژوئن بود. این نشان دهنده سود سالانه ۱.۹۸ دلار و بازدهی ۳.۲۹٪ است. درصد پرداخت Cardinal Health در حال حاضر ۳۰.۱۸٪ است.

درباره Cardinal Health

(رتبه گرفتن)

Cardinal Health, Inc. این شرکت به عنوان یک شرکت یکپارچه محصولات و خدمات مراقبت های بهداشتی در ایالات متحده، کانادا، اروپا، آسیا و در سطح بین المللی فعالیت می کند. راه حل های سفارشی را برای بیمارستان ها، سیستم های مراقبت های بهداشتی، داروخانه ها، مراکز جراحی سرپایی، آزمایشگاه های بالینی، مطب های پزشک و بیماران در خانه ارائه می دهد.

داستان های خصوصی

یک چهارم مالکیت شرکتی Cardinal Health (NYSE: CAH)

دریافت اخبار و رتبه بندی برای Cardinal Health Daily آدرس ایمیل خود را در زیر وارد کنید تا خلاصه روزانه مختصری از آخرین اخبار و رتبه بندی تحلیلگران برای Cardinal Health و شرکت های مرتبط با خبرنامه ایمیل رایگان روزانه MarketBeat.com دریافت کنید.