Caverion Simex Klima & Kulde AS را در نروژ خریداری می کند – اخبار


هلسینکی، ۶ سپتامبر ۲۰۲۲ /PRNewswire/- Caverion برای خرید Simex Klima & Kulde AS (“Simex Klima & Kulde”) در نروژ. این شرکت یکی از تامین کنندگان اصلی منطقه استاوانگر در تاسیسات فنی سیستم های اقلیمی داخلی و پمپ های حرارتی و برودتی برای اماکن تجاری می باشد. این خرید تکمیل کننده قابلیت خدمات Caverion در منطقه و تقویت موقعیت آن در بازار است. خاموش شدن انتظار می رود اکتبر ۲۰۲۲.

از زمان آغاز به کار خود در سال ۲۰۱۶، Simex Klima & Kulde به یک بازیگر قوی در صنعت تبدیل شده است و Caverion نیز با این شرکت شریک شده است. این شرکت ۲۵ پرسنل دارد و درآمد آن بیشتر است ۴.۰ میلیون یورو در سال ۲۰۲۱. پس از اکتساب، Caverion تقریباً ۲۱۵ نفر را در Stavanger استخدام خواهد کرد. قیمت خرید اعلام نشده است.

پیوستن به Caverion به ما دسترسی کاملا متفاوتی به خدمات، محصولات و تجربیاتی می دهد که مشتریان و کارمندان ما از آنها بهره مند می شوند. چیزهای هیجان انگیز زیادی در توسعه راه حل های سازگار با محیط زیست و آب و هوا که فرصت های بزرگی را ارائه می دهند، در حال رخ دادن است. جاستین اولسونرئیس سیمکس

هر دو شرکت بر آب و هوای داخلی خوب، قابلیت اطمینان عملیاتی و استفاده بهینه از انرژی تمرکز دارند. این خرید تکمیل کننده قابلیت خدمات ما در منطقه است، به ویژه در آب و هوای داخلی و پمپ های سرمایش و گرمایش خشکی و دریایی. تقاضای زیادی برای چنین خدماتی وجود دارد که به ما کمک می کند تا در آینده به پایگاه مشتریان گسترده تری دست یابیم. ما به گرمی از همکاران جدید خود استقبال می کنیم تا به ما بپیوندند.” کانوت گاسرود، رئیس بخش نروژی در کاوریون.

برای اطلاعات بیشتر لطفا تماس بگیرید:

کانوت گاسرود، رئیس Caverion نروژ +۴۷ ۹۱۸۱ ۵۳۱۸، [email protected]

Melina Heijstrom، رئیس روابط سرمایه گذار و ارتباطات خارجی، Caverion Corporation، تلفن. ۵۵۸۱۳۲۸ ۴۰ +۳۵۸، [email protected]

Cision http://news.cision.com این اطلاعات را برای شما به ارمغان می آورد

https://news.cision.com/caverion/r/caverion-acquires-simex-klima—kulde-as-in-norway, c3626594

فایل های زیر برای دانلود موجود است:

Caverion Simex Klima & Kulde AS را در نروژ خریداری می کند

منبع کاوریون