Celestica Corporation (NYSE:CLS) میانگین قیمت هدف ۱۲.۵۸ دلار را از کارگزاری ها دریافت می کند.Celestica Corporation (NYSE: CLS – Get Rating) (TSE: CLS) رتبه اجماع “متوسط ​​خرید” را از هشت شرکت تحقیقاتی که در حال حاضر سهام را پوشش می دهند، دریافت کرده است. سه تحلیلگر تحقیقاتی شرکت را با رتبه بندی نگهداری رتبه بندی کرده اند، یکی رتبه خرید و دیگری رتبه خرید قوی صادر کرده است. میانگین قیمت هدف یک ساله در میان تحلیلگرانی که پوشش خود را از سهام در سال گذشته به روز کردند، ۱۲.۲۵ دلار است.

چندین تحلیلگر سهام در مورد این شرکت اظهار نظر کرده اند. BMO Capital Markets در گزارشی در روز چهارشنبه ۲۷ ژوئیه، رتبه Celestica را از “عملکرد بازار” به “عالی” ارتقا داد و قیمت هدف این شرکت را از ۱۳.۰۰ دلار به ۱۲.۵۰ دلار کاهش داد. سیتی گروپ در گزارشی که در روز چهارشنبه ۲۷ جولای منتشر شد، Celestica را از رتبه “فروش” به “خنثی” ارتقا داد و قیمت هدف هر سهم را ۱۰ دلار تعیین کرد. StockNews.com در گزارشی که در روز پنجشنبه ۲۸ آوریل منتشر شد، Celestica را از رتبه “خرید” به “خرید قوی” ارتقا داد. در نهایت، TD Securities هدف قیمت خود را در Celestica از ۱۳.۰۰ دلار به ۱۱.۰۰ دلار کاهش داد و در گزارشی در روز چهارشنبه ۲۷ ژوئیه به سهام یک رتبه «نگهداری» اختصاص داد.

سلستیکا ۰.۷ درصد افزایش یافت

NYSE: CLS در روز چهارشنبه با قیمت ۱۰.۵۱ دلار افتتاح شد. میانگین متحرک ۵۰ روزه برای سهام ۱۰.۲۳ دلار و میانگین متحرک ۲۰۰ روزه ۱۱.۰۵ دلار است. Celestica دارای کمترین قیمت ۵۲ هفته ای ۸.۰۳ دلار و بالاترین قیمت ۵۲ هفته ای ۱۳.۴۰ دلار است. ارزش بازار این شرکت ۱.۳۰ میلیارد دلار، نسبت P/E 10.51، نسبت P/E/G 0.44 و بتا ۲.۰۵ است. این شرکت دارای نسبت بدهی به حقوق صاحبان سهام ۰.۴۸، نسبت سریع ۰.۶۷ و نسبت معاملات ۱.۴۵ است.

Celestica (NYSE:CLS – Receive Rating) (TSE:CLS) آخرین داده های درآمد سه ماهه خود را در روز دوشنبه، ۲۵ جولای منتشر کرد. این شرکت فناوری درآمد هر سهم را در سه ماهه ۰.۴۴ دلار گزارش کرد که بالاتر از برآوردهای تحلیلگران ۰.۴۲ دلار در ۰.۰۲ دلار بود. سلستیکا بازده سهام ۱۳.۴۸ درصد و حاشیه خالص ۱.۹۹ درصد داشت. درآمد این شرکت برای سه ماهه ۱.۷۲ میلیارد دلار بود، در حالی که برآورد اجماع ۱.۶۶ میلیارد دلار بود. در سه ماهه مشابه سال گذشته، این شرکت ۰.۳۰ دلار به ازای هر سهم درآمد داشت. درآمد این شرکت نسبت به سال گذشته ۲۰.۹ درصد افزایش یافته است. به طور متوسط، تحلیلگران تحقیقاتی انتظار دارند که Celestica 1.52 EPS برای سال مالی جاری ثبت کند.

سرمایه گذاران نهادی بر Celestica فشار آوردند

صندوق‌های تامینی و سایر سرمایه‌گذاران نهادی اخیراً دارایی‌های خود را تغییر داده‌اند. شرکت Hillsdale Investment Management Inc سهام خود در Celestica را ۴۵.۳ درصد در سه ماهه اول افزایش داد. مالکیت شرکت مدیریت سرمایه گذاری Hillsdale. اکنون ۳,۰۱۴,۹۵۶ سهم از سهام این شرکت فناوری پس از به دست آوردن ۹۳۹,۸۵۲ سهم اضافی در سه ماهه گذشته به ارزش ۳۵,۸۴۰,۰۰۰ دلار رسیده است. مشاوران سرمایه گذاری Guayasota سهام خود در Celestica را ۱.۶٪ در سه ماهه اول افزایش داد. شرکت مشاوران سرمایه گذاری گویاسوتا اکنون ۲۷۶۴۲۱ سهم از سهام این شرکت فناوری پس از دستیابی به ۴۴۱۶ سهم اضافی در سه ماهه گذشته به ارزش ۳۲۹۲۰۰۰ دلار است. Campbell & CO Investment Adviser LLC سهام خود را در Celestica 25.4٪ در سه ماهه چهارم افزایش داد. Campbell & CO Investment Counsel LLC اکنون مالک ۹۲۲۰۰ سهم از سهام شرکت فناوری به ارزش ۱۰۲۶۰۰۰ دلار پس از خرید ۱۸۷۰۰ سهم دیگر در سه ماهه گذشته است. Acadian Asset Management LLC سهام خود را در Celestica 15.2% در سه ماهه چهارم افزایش داد. Acadian Asset Management LLC اکنون مالک ۱,۹۳۶,۰۵۷ سهم از سهام شرکت فناوری به ارزش ۲۱,۵۸۸,۰۰۰ دلار پس از تصاحب ۲۵۵,۷۶۸ سهم اضافی در سه ماهه گذشته است. در نهایت، Shell Asset Management سهام خود را در Celtica 3.5٪ در سه ماهه چهارم افزایش داد. شرکت Shell Asset Management اکنون دارای ۹۱۳۲۷ سهم از سهام این شرکت فناوری است که پس از خرید ۳۰۷۱ سهم دیگر در سه ماهه گذشته، ارزش آن به ۱۰۱۷۰۰۰ دلار می‌رسد. سرمایه گذاران نهادی و صندوق های تامینی ۶۱.۰۰ درصد از سهام شرکت را در اختیار دارند.

درباره سلستیکا

(رتبه گرفتن)

Celestica Inc پلت فرم های سخت افزاری و راه حل های زنجیره تامین را در آمریکای شمالی، اروپا و آسیا ارائه می دهد. این از طریق دو بخش، راه حل های فناوری پیشرفته، و راه حل های اتصال و راه حل های ابری عمل می کند. این شرکت طیف گسترده ای از تولید محصول و خدمات زنجیره تامین مرتبط را شامل طراحی، توسعه، مهندسی، مدیریت زنجیره تامین، معرفی محصول جدید، تامین قطعات، تولید و مونتاژ الکترونیک، تست، مونتاژ مکانیکی پیچیده، سیستم های یکپارچه سازی، اتوماسیون دقیق، ترتیب. انجام، خرید، مدیریت دارایی، صدور مجوز محصول، تعمیرات پس از فروش و خدمات بازگشت.

داستان های خصوصی

دریافت اخبار و بررسی برای Celestica Daily آدرس ایمیل خود را در زیر وارد کنید تا خلاصه‌ای مختصر از آخرین اخبار و رتبه‌بندی تحلیلگران برای Celestica و شرکت‌های مرتبط با خبرنامه ایمیل روزانه رایگان MarketBeat.com دریافت کنید.