ChargePoint Holdings، (CHPT) – Big 24 News


تجزیه و تحلیل نوسانات:

نوسانات نسبت به هفته قبل ۸.۶۷ درصد باقی مانده است و در ماه گذشته ۹.۲۱ درصد نوسان را نشان می دهد. نوسانات نیز توسط ATR اندازه گیری می شود که میانگین متحرک نمایی (۱۴ روز) محدوده واقعی است. ارزش ATR 1.21 است.

ChargePoint Holdings، (CHPT) در آخرین جلسه معاملاتی تعداد ۸,۰۷۸,۸۳۳ سهم با میانگین حجم معاملات ۱۰,۰۵۶.۹۳ هزار سهم مورد معامله قرار گرفت. این سهم، تمرکز فعال روی سهم در جلسه معاملاتی جاری را تایید کرد. CHPT تغییر ۶.۴۳-% را نشان داد و ارزش فهرست شده آن در آخرین جلسه معاملاتی ۱۴.۴ دلار بود. این شرکت متعلق به ایالات متحده آمریکا است و بخشی از بخش مصرف کننده دوره ای است. ارزش بازار آن ۴۸۸۰.۵۹ میلیون دلار است. استفاده از ارزش بازار برای نشان دادن اندازه شرکت زیرا عاملی اساسی با ویژگی های مختلف برای توسعه منافع سرمایه گذاران از جمله ریسک است.

توضیح فنی:

میانگین متحرک ساده یکی از انعطاف پذیرترین و محبوب ترین شاخص های تحلیل تکنیکال است. بیشتر به دلیل سادگی آن در بین معامله گران محبوبیت زیادی دارد. در یک محیط محبوب بهترین عملکرد را دارد. میانگین متحرک ساده به عنوان میانگین آخرین دوره N (20 روز، ۵۰ روز، ۲۰۰ روز) محاسبه می شود. قیمت سهام از میانگین متحرک ۲۰ روزه در ۱.۹۲% فاصله می گیرد و از میانگین متحرک ۵۰ روزه با ۹.۷۹ مثبت معامله می شود. ٪. قیمت سهام در امتداد یک حرکت منفی از میانگین متحرک ۲۰۰ روزه خود با ۱۷.۷۲- درصد حرکت می کند. از هر نوع میانگین متحرک می توان برای تولید سیگنال خرید یا فروش استفاده کرد و این فرآیند بسیار ساده است. نرم افزار نمودار میانگین متحرک را به صورت یک خط مستقیماً روی نمودار قیمت ترسیم می کند.

در حال حاضر، شاخص قدرت نسبی (RSI-14) برای سهم روی ۵۳.۰۳ است. خوانش RSI از ۰ تا ۱۰۰ متغیر است. سرعت و نوسانات حرکت قیمت سهام توسط نوسانگر مومنتوم RSI اندازه گیری می شود. جی ولز وایلدر شاخص قدرت نسبی (RSI) را توسعه داد که بیشتر به عنوان شاخص حرکت استفاده می شود. معمولاً وقتی RSI به زیر ۳۰ می‌رسد، سهام بیش از حد خرید می‌شود و زمانی که به بالای ۷۰ می‌رسد، بیش از حد خرید می‌شود. روندهای عمومی، واگرایی ها و نوسانات شکست را می توان با استفاده از شاخص قدرت نسبی شناسایی کرد.

سود فوری:

حاشیه ناخالص ۲۰.۰۰ درصد شناسایی می شود و ROA نشان می دهد که شرکت در مقایسه با کل دارایی های ۳۳.۶۰- سود می کند. بازگشت سرمایه (ROI) -48.00٪ است. بازده سهام (ROE) -57.00٪ است.

بررسی عملکرد:

CHPT عملکرد هفتگی -۰.۲۱٪ و عملکرد سالانه -۵۸.۷۹٪ را نشان داد. سهام طی شش ماه گذشته -۲۵.۰۰% حرکت کرده است و ۲۱.۹۳% در ماه حفظ شده است. این سهم طی سه ماه گذشته عملکرد سالانه ۲۴.۴۱- درصد و حدود ۲۲.۸۷- درصد را نشان داده است. قیمت سهام ۶۰.۹۳- درصد از بالاترین سطح ۵۲ هفته گذشته و قیمت سهام ۶۹.۴۱ درصد از پایین ترین حد ۵۲ هفته است.

بازگشایی تحلیلگران:

بر اساس داده های ارائه شده توسط FINVIZ، رتبه اجماع تحلیلگران فعلی در مورد شرکت باید ۲.۱ (۱.۰ خرید قوی، ۲.۰ خرید، ۳.۰ نگه داشتن، ۴.۰ فروش، ۵.۰ فروش قوی) باشد. با نگاهی به دوره ۵۲ هفته ای، سهام به ۲۳.۶۴ دلار خواهد رسید. این میانگین قیمت هدفی است که تحلیلگران انتظار دارند.