Charles Schwab Trust 8043 سهم را در iShares S&P 500 ETF (NYSEARCA: IVV) به فروش رساند – Big 24 Khabarبر اساس آخرین گزارش این شرکت در کمیسیون بورس و اوراق بهادار، شرکت Charles Schwab Trust، سهام خود را در iShares S&P 500 ETF (NYSEARCA: IVV – Get Rating) در سه ماهه دوم ۸.۹ درصد کاهش داد. این صندوق پس از فروش ۸۰۴۳ سهم در این مدت صاحب ۸۲۱۹۰ سهم از این شرکت شد. ETF iShares S&P 500 تقریباً ۶.۴ درصد از دارایی های Charles Schwab Trust Co. را تصاحب می کند و این سهام را به چهارمین دارایی بزرگ تبدیل می کند. دارایی های Charles Schwab Trust Co. در iShares S&P 500 ETF بر اساس آخرین پرونده های SEC، ۳۱,۱۶۲,۰۰۰ دلار ارزش داشت.

سایر صندوق های تامینی نیز اخیراً سهام خود را در شرکت اضافه یا کاهش داده اند. Founders Capital Management موقعیت جدیدی در سهام iShares S&P 500 ETF در سه ماهه دوم به ارزش تقریبی ۳۲۰۰۰ دلار به دست آورد. شرکت تاسیتا کپیتال موقعیت جدیدی در سهام iShares S&P 500 ETF در سه ماهه اول به ارزش تقریبی ۳۴۰۰۰ دلار به دست آورد. Toth Financial Advisory سهام خود در سهام iShares S&P 500 ETF را در سه ماهه اول ۱۸۹.۳ درصد افزایش داد. شرکت مشاوره مالی توث اکنون ۸۱ سهم از سهام این شرکت پس از خرید ۵۳ سهم دیگر در سه ماهه گذشته، ۳۷۰۰۰ دلار ارزش گذاری شده است. گروه بازده پاک سهام خود را در ETF 500 iShares S&P 500 در سه ماهه اول ۶۲۵.۰ درصد افزایش داد. گروه پاک بازده پس از خرید ۷۵ سهم دیگر در سه ماهه گذشته، اکنون صاحب ۸۷ سهم از سهام این شرکت به ارزش ۳۹۰۰۰ دلار است. سرانجام، Joseph P. Lucia & Associates LLC موقعیت جدیدی در سهام iShares S&P 500 ETF در سه ماهه اول به ارزش تقریبی ۴۸۰۰۰ دلار به دست آورد.

سهام iShares S&P 500 ETF 3.1 درصد افزایش یافت

NYSEARCA IVV در روز چهارشنبه با قیمت ۳۷۹.۴۱ دلار افتتاح شد. iShares S&P 500 ETF به کمترین میزان در یک سال گذشته ۳۵۸.۵۳ دلار و بالاترین قیمت در یک سال گذشته ۴۸۲.۰۷ دلار رسیده است. میانگین متحرک ساده ۵۰ روزه برای تجارت ۴۰۷.۶۶ دلار و میانگین متحرک ساده ۲۰۰ روزه ۴۰۷.۷۴ دلار است.

iShares S&P 500 Index ETF

(رتبه گرفتن)

iShares Core S&P 500 ETF (صندوق) یک صندوق قابل معامله در بورس است. صندوق به دنبال نتایج سرمایه گذاری است که عموماً با عملکرد قیمت و بازده شاخص استاندارد اند پورز ۵۰۰ (شاخص) سازگار باشد. این شاخص عملکرد بخش سرمایه بزرگ در بازار سهام ایالات متحده را اندازه گیری می کند.

داستان های خصوصی

می خواهید ببینید چه صندوق های تامینی دیگری IVV را نگه می دارند؟ برای دریافت آخرین سپرده‌های ۱۳F و معاملات داخلی برای iShares S&P 500 ETF (NYSEARCA: IVV – دریافت رتبه) از HoldingsChannel.com دیدن کنید.

مالکیت نهادی بر اساس سه ماهه برای iShares S&P 500 ETF (NYSEARCA: IVV)

اخبار و رتبه‌بندی‌های روزانه iShares S&P 500 ETF را دریافت کنید آدرس ایمیل خود را در زیر وارد کنید تا خلاصه روزانه مختصری از آخرین اخبار و رتبه‌بندی تحلیلگران برای iShares S&P 500 ETF و شرکت‌های مرتبط با خبرنامه ایمیل روزانه رایگان MarketBeat.com دریافت کنید.