Chemtrails را فراموش کنید، Klaus Schwab و WEF می خواهند حباب های فضایی به اندازه برزیل نصب کنند – بیست خبر برتر


کلاوس شواب و مجمع جهانی اقتصاد می خواهند حباب های فضایی به اندازه برزیل را در اطراف زمین در فضا سنجاق کنند – اینجا را ببینید. این مزخرفات چیه به طور جدی؟

چرا؟ البته تغییر اقلیم چقدر برای ما هزینه خواهد داشت؟

معمار کارلو راتی در میان گروهی از محققان MIT است که امکان سنجی مبارزه با تغییرات آب و هوایی را با یک سری “حباب های فضایی” که در بالای زمین شناور می شوند تا نور خورشید را منعکس کنند، مطالعه می کنند. پروژه تحقیقاتی حباب فضایی پیشنهاد می کند که یک “ازدحام” از حباب های یخ زده در نقطه لاگرانژی L1 شناور شود – نقطه ای بین زمین و خورشید که در آن گرانش آن ناپدید می شود.

حباب ها از لایه نازکی از مواد تشکیل شده اند و در فضایی ایجاد می شوند که وقتی به هم متصل می شوند، ناحیه ای تقریباً به اندازه یک سوتین را می پوشانند. ویدئوی تبلیغاتی مجمع جهانی اقتصاد را در زیر مشاهده کنید.

کمی خنده دار است، اما در اینجا جزئیات بیشتری در مورد این پروژه وجود دارد.

کلاوس شواب و WEF آماده و قادر به ارائه راه حل برای حل همه مشکلات ما هستند. آیا برای ادامه آماده هستید؟ زندگی در زیر ابری از حباب های فضایی چه مشکلی دارد؟ کمی شبیه Chemtrails است. آیا قرار دادن حباب های فضایی به اندازه برزیل در اطراف زمین در فضا اشکالی ندارد؟

اگر این مقاله برای شما مفید بود، لطفاً کمک مالی کوچکی به ما بدهید یک فنجان قهوه برای کمک به حمایت از روزنامه‌نگاری محافظه‌کار – یا اطلاع رسانی. متشکرم.

منبع سندیکایی برای مقاله اصلی RWR.