CIBC Asset Management Inc 8557 سهم از Carrier Global را می فروشد. (NYSE: CARR) – Big 24 NewsCIBC Asset Management Inc سهام خود را در Carrier Global کاهش داد. (NYSE:CARR–Received Rating) بر اساس آخرین گزارش این شرکت در کمیسیون بورس و اوراق بهادار، در سه ماهه اول ۶.۲ درصد افزایش یافت. این شرکت پس از فروش ۸۵۵۷ سهم در طول سه ماهه، ۱۲۸۶۶۸ سهم از سهام شرکت را در اختیار داشت. ارزش دارایی های CIBC Asset Management Inc. در Carrier Global $5,902,000 در پایان آخرین دوره گزارش.

تعدادی دیگر از صندوق های تامینی نیز اخیرا تغییراتی در موقعیت سهام خود ایجاد کرده اند. Capital Research Global Investors سهام خود را در Carrier Global در سه ماهه چهارم ۱۶.۷ درصد افزایش داد. سرمایه‌گذاران جهانی سرمایه ریسرچ پس از خرید ۹ میلیون و ۹۵۱ هزار و ۷۶۳ سهم دیگر، اکنون مالک ۶۹ میلیون و ۴۵۰ هزار و ۹۶ سهم از سهام این شرکت به ارزش ۳ میلیون و ۷۶۶ میلیون و ۹۶۷ هزار دلار است. Norges Bank سهام جدیدی از سهام کریر گلوبال را در سه ماهه چهارم به ارزش تقریبی ۴۱۱,۵۴۰,۰۰۰ دلار خریداری کرد. Capital World Investors Inc. سهام خود در سهام کریر گلوبال را در سه ماهه چهارم ۸.۵ درصد افزایش داد. سرمایه گذاران World Capital اکنون دارای ۶۵,۵۸۱,۹۶۷ سهم از سهام این شرکت است که پس از خرید ۵,۱۳۵,۴۰۹ سهم دیگر در سه ماهه گذشته به ارزش ۳,۵۵۷,۱۲۱,۰۰۰ دلار می رسد. Clean Energy Transition LLP سهام جدیدی در سهام Carrier Global در سه ماهه چهارم به ارزش تقریبی ۱۶۹,۹۳۷,۰۰۰ دلار خریداری کرد. در نهایت، Adage Capital Partners GP LLC سهام خود در سهام Carrier Global را در طول سه ماهه چهارم ۸۵۵.۷٪ افزایش داد. Adage Capital Partners GP LLC اکنون پس از تصاحب ۲,۵۵۳,۷۲۴ سهم دیگر در سه ماهه گذشته دارای ۲,۸۵۲,۱۵۳ سهم از سهام شرکت به ارزش ۱۵۴,۷۰۱,۰۰۰ دلار است. در حال حاضر ۸۵.۵۵ درصد سهام در اختیار سرمایه گذاران نهادی است.

تحلیلگران وال استریت نظر دارند

اخیراً چندین تحلیلگر بر این شرکت تأثیر گذاشته اند. TheStreet در گزارشی که در روز جمعه، ۲۹ آوریل منتشر شد، رتبه Carrier Global را از “b-” به “c” کاهش داد. گروه مالی جفریز در گزارشی که در روز جمعه، ۱۵ جولای منتشر شد، قیمت هدف خود را در Carrier Global از ۵۵.۰۰ دلار به ۴۷.۰۰ دلار کاهش داد. KeyCorp هدف قیمت خود را در Carrier Global از ۴۸.۰۰ دلار به ۴۴.۰۰ دلار کاهش داد و در گزارشی در روز دوشنبه ۱۸ ژوئیه، رتبه “اضافه وزن” را به سهام اختصاص داد. بارکلیز قیمت هدف خود را در Carrier Global از ۵۰.۰۰ دلار به ۴۷.۰۰ دلار کاهش داد و در گزارشی در روز جمعه، ۸ ژوئیه، رتبه “اضافه وزن” را به سهام اختصاص داد. سرانجام، Wells Fargo & Company قیمت هدف کریر گلوبال را از ۳۸.۰۰ دلار به ۴۰.۰۰ دلار افزایش داد و در یک یادداشت تحقیقاتی در روز دوشنبه ۱ آگوست به سهام رتبه “برابر” داد. ۱۰ تحلیلگر پژوهشی سهام، سهام را با رتبه نگهداری و ۶ نفر به سهام این شرکت رتبه خرید داده اند. طبق گفته MarketBeat، این شرکت در حال حاضر دارای میانگین رتبه “Hold” و میانگین قیمت هدف ۴۸.۷۳ دلار است.

عملکرد قیمت حامل جهانی

CARR در روز جمعه با قیمت ۴۱.۸۸ دلار افتتاح شد. کریر گلوبال با ۳۴.۱۲ دلار پایین ترین سطح ۱۲ ماهه و ۵۸.۸۹ دلار بالاترین قیمت در ۱۲ ماه را ثبت کرد. نسبت فعلی شرکت ۱.۶۷، نسبت سریع ۱.۲۵ و نسبت بدهی به حقوق صاحبان سهام ۱.۱۹ است. میانگین متحرک ساده ۵۰ روزه برای تجارت ۳۷.۵۰ دلار و میانگین متحرک ساده ۲۰۰ روزه آن ۴۱.۴۷ دلار است. ارزش بازار این شرکت ۳۵.۲۵ میلیارد دلار، نسبت قیمت به درآمد ۱۳.۳۴، نسبت قیمت به درآمد ۲.۰۰ و بتای ۱.۳۴ است.

کریر گلوبال سود سهام را اعلام کرد

این شرکت اخیرا سود سه ماهه ای را نیز افشا کرده است که در روز چهارشنبه ۱۹ مرداد ماه پرداخت خواهد شد. سرمایه گذاران رکورددار روز پنجشنبه، ۲۳ ژوئن، سود ۰.۱۵ دلاری به ازای هر سهم دریافت خواهند کرد. این نشان دهنده سود سهام ۰.۶۰ دلاری سالانه و بازدهی ۱.۴۳٪ است. تاریخ تقسیم سود چهارشنبه ۲۲ خرداد می باشد. نسبت پرداخت کریر گلوبال در حال حاضر ۱۹.۱۱ درصد است.

نمایه حامل جهانی

(رتبه گرفتن)

Carrier Global Corporation فناوری های گرمایش، تهویه، تهویه مطبوع (HVAC)، تبرید، حفاظت در برابر آتش، امنیت و اتوماسیون ساختمان را در سراسر جهان ارائه می دهد. از طریق سه بخش تهویه مطبوع، تبرید، آتش نشانی و امنیت عمل می کند. بخش HVAC محصولات، کنترل ها، خدمات و راه حل هایی را برای رفع نیازهای گرمایش، سرمایش و تهویه مشتریان مسکونی و تجاری ارائه می دهد.

مقالات برگزیده

می خواهید ببینید چه صندوق های تامینی دیگری CARR را نگه می دارند؟ برای آخرین بایگانی های ۱۳F و معاملات داخلی برای Carrier Global، از HoldingsChannel.com دیدن کنید. (NYSE: CARR – امتیاز دریافت شده است).

مالکیت شرکتی بر اساس سه ماهه برای شرکت جهانی (NYSE: CARR)

اخبار و نظرات Carrier Global Daily را دریافت کنید آدرس ایمیل خود را در زیر وارد کنید تا خلاصه روزانه مختصری از آخرین اخبار و رتبه بندی تحلیلگران برای Carrier Global و شرکت های مرتبط با خبرنامه ایمیل رایگان روزانه MarketBeat.com دریافت کنید.