Cibc World Market Inc. کاهش سهام در Affiliated Managers Group, Inc. (NYSE: AMG) – Big 24 NewsCibc World Market Inc. دارایی های خود را در Affiliated Managers Group, Inc. (NYSE: AMG – دریافت رتبه) بر اساس جدیدترین پرونده ثبت شده آن در کمیسیون بورس و اوراق بهادار، در سه ماهه دوم ۶.۳ درصد افزایش یافت. این سرمایه گذار نهادی پس از فروش ۲۱۴ سهم در طول سه ماهه، ۳۱۸۲ سهم از مدیر دارایی را در اختیار داشت. مالکیت Cibc World Market Inc. در گروه مدیران وابسته، ارزش آن در آخرین ثبت پرونده در کمیسیون بورس و اوراق بهادار ۳۷۱۰۰۰ دلار بود.

تعدادی دیگر از سرمایه گذاران نهادی نیز اخیراً سهام خود را در این تجارت اضافه کرده یا کاهش داده اند. گروه پیشتاز در سه ماهه اول ۰.۸ درصد سهام خود را در گروه مدیران وابسته افزایش داد. شرکت پایونیر گروپ اکنون ۳,۶۴۵,۶۸۷ سهم از سهام مدیریت دارایی به ارزش ۵۱۳,۸۵۹,۰۰۰ دلار پس از خرید ۳۰,۳۳۰ سهم اضافی در سه ماهه گذشته است. Southeast TN Asset Management سهام خود را در گروه مدیران وابسته به میزان ۱۵.۵ درصد در سه ماهه اول افزایش داد. Southeast TN Asset Management Inc. اکنون ۱,۷۷۵,۲۳۰ سهم از سهام مدیر دارایی به ارزش ۲,۵۰۲,۱۸,۰۰۰ دلار پس از خرید ۲۳۸,۰۶۹ سهم اضافی در سه ماهه گذشته است. Clarkston Capital Partners LLC. دارایی های آن در گروه مدیران وابسته در سه ماهه اول ۲.۹ درصد افزایش یافت. شرکای سرمایه کلارکستون پس از خرید ۴۶۷۲۰ سهم دیگر در سه ماهه گذشته، اکنون دارای ۱,۶۷۵,۰۷۳ سهم از سهام مدیر دارایی به ارزش ۲۳۶,۱۰۲,۰۰۰ دلار است. State Street Inc سهام خود را در Affiliated Managers Group در سه ماهه اول ۴.۲ درصد افزایش داد. ایالت استریت شرکت اکنون ۱,۳۵۲,۱۳۵ سهم از سهام مدیریت دارایی به ارزش ۱,۹۰۵,۸۳۰,۰۰۰ دلار پس از خرید ۵۴,۱۶۱ سهم اضافی در سه ماهه گذشته است. در نهایت، Ariel Investments LLC دارایی خود را در گروه مدیران وابسته به میزان ۴.۴ درصد در سه ماهه اول افزایش داد. Ariel Investments LLC مالک آن است. صندوق های تامینی و سایر سرمایه گذاران نهادی ۹۶.۶۲ درصد از سهام شرکت را در اختیار دارند.

عملکرد قیمت گروه مدیران وابسته

سهام گروه Associate Director در روز چهارشنبه به ۱۵۶.۸۴ دلار باز شد. Affiliated Managers Group, Inc. این قیمت به پایین ترین سطح یک ساله خود یعنی ۱۰۸.۱۲ دلار و بالاترین سطح یک سال اخیر ۱۷۸.۱۰ دلار رسید. ارزش بازار این شرکت ۵.۹۱ میلیارد دلار، نسبت قیمت به درآمد ۱۱.۹۸، نسبت قیمت به درآمد ۰.۹۸ و نسبت بتا ۱.۲۸ است. میانگین متحرک ۵۰ روزه این شرکت ۱۲۷.۳۶ دلار و میانگین متحرک ۲۰۰ روزه ۱۲۶.۶۲ دلار است.

گروه مدیران وابسته سود سهام را اعلام کردند

این شرکت همچنین اخیرا سود سه ماهه خود را که در روز پنجشنبه ۱ دسامبر پرداخت می شود، افشا کرده است. سرمایه گذاران رکورددار در روز پنج شنبه ۱۷ نوامبر ۰.۰۱ دلار به ازای هر سهم سود دریافت خواهند کرد. تاریخ تقسیم این سود روز چهارشنبه ۴ آبان می باشد. این نشان دهنده سود سالانه ۰.۰۴ دلار و بازده سود ۰.۰۳٪ است. نسبت پرداخت سود برای گروه مدیران وابسته در حال حاضر ۰.۳۱ درصد است.

تغییر رتبه تحلیلگر

تعدادی از شرکت های کارگزاری AMG را تحت تاثیر قرار دادند. Barrington Research در گزارشی که در روز دوشنبه، ۷ نوامبر منتشر شد، قیمت هدف خود را در گروه مدیران وابسته از ۱۴۵.۰۰ دلار به ۱۵۵.۰۰ دلار افزایش داد. StockNews.com در گزارشی پژوهشی در روز سه شنبه ۸ نوامبر، سهام گروه مدیران وابسته را از رتبه “نگهداری” به “خرید” ارتقا داد. گلدمن ساکس در گزارشی تحقیقاتی روز دوشنبه پوشش سهام گروه Associate Managers Group را آغاز کرد. آنها رتبه “خرید” و قیمت هدف ۱۸۲.۰۰ دلار را به شرکت اختصاص دادند. Deutsche Bank Aktiengesellschaft قیمت هدف خود را برای سهام Associate Managers Group از ۱۶۱.۰۰ دلار به ۱۷۱.۰۰ دلار افزایش داد و در یک گزارش تحقیقاتی در روز سه شنبه، ۱۵ نوامبر، رتبه “خرید” را به شرکت اختصاص داد. در نهایت، Credit Suisse هدف قیمتی خود را برای سهام Associate Managers Group از ۱۴۰.۰۰ دلار به ۱۶۳.۵۰ دلار افزایش داد و در گزارش تحقیقاتی در روز سه‌شنبه، ۸ نوامبر، رتبه “بیشتر” را به شرکت داد. یک تحلیلگر سهام را با رتبه بندی نگه داری رتبه بندی کرده است در حالی که شش نفر رتبه خرید را به شرکت اختصاص داده اند. طبق داده‌های MarketBeat، این شرکت در حال حاضر رتبه‌بندی «متوسط ​​خرید» و میانگین قیمت هدف ۱۷۵.۶۴ دلار را دارد.

مشخصات گروه مدیران وابسته

(دریافت رتبه)

Affiliated Managers Group, Inc. شرکت، از طریق شرکت های تابعه خود، به عنوان یک شرکت مدیریت سرمایه گذاری که خدمات مدیریت سرمایه گذاری را به صندوق های سرمایه گذاری مشترک، مشتریان نهادی، خرده فروشان و افراد با ارزش خالص بالا در ایالات متحده ارائه می دهد. ارائه می دهد. خدمات مشاوره ای یا کمکی به صندوق های سرمایه گذاری مشترک ارائه می کند.

همچنین ببینید

مالکیت شرکتی توسط Quarter for Associate Directors Group (NYSE:AMG)

اخبار و رتبه بندی مدیران کمیسیون روزانه را دریافت کنید – آدرس ایمیل خود را در زیر وارد کنید تا خلاصه روزانه مختصری از آخرین اخبار و رتبه بندی تحلیلگران برای Affiliated Managers Group و شرکت های مرتبط با خبرنامه ایمیل رایگان روزانه MarketBeat.com دریافت کنید.