Circle Wealth Management LLC دارای ۴.۴۵ میلیون دلار سهام در شرکت والت دیزنی (NYSE: DIS) است – Big 24 Khabarبر اساس آخرین افشای این شرکت در کمیسیون بورس و اوراق بهادار (SEC) Circle Wealth Management LLC سهام خود را در شرکت والت دیزنی (NYSE: DIS – دریافت رتبه) طی سه ماهه اول ۱.۳ درصد افزایش داد. این شرکت پس از به دست آوردن ۴۱۵ سهم اضافی در طول سه ماهه، ۳۲۴۴۸ سهام از سهام غول سرگرمی را در اختیار داشت. والت دیزنی ۰.۶٪ از دارایی های Circle Wealth Management LLC را تشکیل می دهد و این سهام را بیست و هفتمین سهم از نظر سهم می کند. دارایی Circle Wealth Management LLC در والت دیزنی در آخرین ثبت پرونده آن در کمیسیون بورس و اوراق بهادار (SEC) 4,451,000 دلار ارزش داشت.

تعدادی دیگر از صندوق های تامینی و سایر سرمایه گذاران نهادی نیز اخیراً تغییراتی در موقعیت سهام خود ایجاد کرده اند. گروه ونگارد سهام خود را در شرکت والت دیزنی ۱.۸ درصد در سه ماهه اول افزایش داد. شرکت Vanguard Group مالک است. اکنون ۱۴۰,۴۶۶,۴۷۴ سهم از سهام غول سرگرمی پس از به دست آوردن ۲,۵۱۴,۸۹۴ سهم اضافی در این مدت به ارزش ۱۹,۲۶۶,۳۸۲,۰۰۰ دلار است. State Street Inc سهام خود در والت دیزنی را ۱.۷ درصد در سه ماهه چهارم افزایش داد. استریت استریت اکنون دارای ۷۳,۱۴۰,۱۹۴ سهم از سهام غول سرگرمی است که پس از خرید ۱,۲۰۰,۸۶۳ سهم دیگر در این دوره، ۱۱,۳۲۸,۶۸۵,۰۰۰ دلار ارزش دارد. Geode Capital Management LLC سهام خود در والت دیزنی را ۱.۸ درصد در سه ماهه چهارم افزایش داد. Geode Capital Management LLC اکنون پس از خرید ۵۱۸۱۲۵ سهم اضافی در طول دوره، مالک ۲,۸۸۰,۷۰۲ سهم از سهام غول سرگرمی به ارزش ۴,۴۴۸,۱۷۵,۰۰۰ دلار است. بانک نیویورک ملون سهام خود در والت دیزنی را ۰.۸ درصد در سه ماهه اول افزایش داد. بانک نیویورک ملون پس از خرید ۱۶۰۸۴۱ سهم دیگر در این دوره، اکنون دارای ۲,۱۴۵,۱۹۱ سهم از سهام غول سرگرمی به ارزش ۲۹,۴۳۳,۴۷,۰۰۰ دلار است. سرانجام، Norges Bank موقعیت جدیدی در والت دیزنی به ارزش تقریبی ۲,۲۹۰,۷۳۶,۰۰۰ دلار در سه ماهه چهارم به دست آورد. ۶۱.۳۷ درصد از سهام متعلق به سرمایه گذاران نهادی و صندوق های تامینی است.

افزایش ۲.۵ درصدی معاملات والت دیزنی

سهام والت دیزنی روز جمعه با قیمت ۱۱۵.۱۸ دلار افتتاح شد. شرکت والت دیزنی با ۹۰.۲۳ دلار به پایین ترین سطح یک ساله و ۱۸۷.۱۰ دلار به بالاترین سطح خود در یک سال اخیر دست یافت. ارزش بازار این شرکت ۲۰۹.۹۸ میلیارد دلار، نسبت PE 66.97، نسبت P/E/G 1.46 و بتا ۱.۲۰ است. میانگین متحرک ۵۰ روزه سهام ۱۰۷.۸۶ دلار و میانگین متحرک ۲۰۰ روزه ۱۱۵.۳۹ دلار است. این شرکت دارای نسبت بدهی به حقوق صاحبان سهام ۰.۴۸، نسبت معاملات ۱.۰۲ و نسبت سریع ۰.۹۷ است.

Walt Disney (NYSE: DIS – Get Rating) آخرین بار نتایج درآمد خود را در روز چهارشنبه، ۱۰ آگوست اعلام کرد. این غول سرگرمی درآمد ۱.۰۹ دلاری به ازای هر سهم (EPS) در سه ماهه را گزارش کرد که ۰.۱۰ دلار بیشتر از برآورد اجماع ۰.۹۹ دلاری بود. والت دیزنی بازده سهام ۷.۲۰ درصد و حاشیه خالص ۳.۸۷ درصد داشت. درآمد این شرکت در سه ماهه ۲۱.۵۰ میلیارد دلار بود، در حالی که تحلیلگران ۲۱.۰۱ میلیارد دلار برآورد کردند. این شرکت در مدت مشابه سال گذشته سود هر سهم را ۰.۸۰ دلار گزارش کرده است. درآمد این شرکت نسبت به فصل مشابه سال قبل ۲۶.۵ درصد افزایش یافته است. تحلیلگران تحقیقات سهام انتظار دارند که شرکت والت دیزنی ۳.۸۵ سود هر سهم را برای سال جاری گزارش کند.

تحلیلگران وال استریت نظر دارند

چندین تحلیلگر سهام گزارش هایی در مورد سهام DIS منتشر کرده اند. بازار سرمایه Daiwa هدف قیمت خود را در والت دیزنی از ۲۰۱.۰۰ دلار به ۱۵۱.۰۰ دلار کاهش داد و در یادداشتی تحقیقاتی در روز سه‌شنبه، ۲۴ مه، به سهام رتبه «خرید» اختصاص داد. Credit Suisse Group هدف قیمتی خود در والت دیزنی را از ۱۷۰.۰۰ دلار به ۱۵۷.۰۰ دلار کاهش داد و در یادداشتی تحقیقاتی در روز پنجشنبه ۱۱ آگوست، به سهام یک رتبه “ممتاز” اختصاص داد. گلدمن ساکس قیمت هدف خود را در والت دیزنی از ۱۳۰.۰۰ دلار به ۱۴۰.۰۰ دلار افزایش داد و در یک یادداشت تحقیقاتی در روز پنجشنبه ۱۱ آگوست به این شرکت رتبه “خرید” داد. سیتی گروپ قیمت هدف خود در والت دیزنی را از ۱۶۵ دلار به ۱۴۵ دلار کاهش داد و در گزارشی در روز پنجشنبه ۷ ژوئیه، رتبه “خرید” را به این شرکت اختصاص داد. سرانجام، KGI Securities در گزارشی در روز دوشنبه، ۲۳ می، پوشش والت دیزنی را بر عهده گرفت. آنها رتبه “Superior” و هدف قیمت ۱۴۵.۰۰ دلار را برای شرکت تعیین کردند. پنج تحلیلگر سهام را با رتبه نگهداری و بیست تحلیلگر به شرکت رتبه خرید داده اند. طبق گفته MarketBeat، این شرکت در حال حاضر دارای میانگین امتیاز «متوسط ​​خرید» و میانگین قیمت هدف ۱۵۱.۴۸ دلار است.

تجارت داخلی در والت دیزنی

خبر دیگر، EVP برنت وودفورد ۳۰۰۰ سهم از سهام را در معامله ای در روز جمعه ۱۲ آگوست فروخت. این سهام با قیمت متوسط ​​۱۱۹.۰۳ دلار فروخته شد که در مجموع ۳۵۷۰۹۰.۰۰ دلار معامله شد. پس از تکمیل این معامله، معاون اجرایی اکنون دارای ۲۸۶۲۴ سهم در شرکت به ارزش تقریبی ۳۴۰۷۱۱۴.۷۲ دلار است. این معامله در پرونده سازمان بورس و اوراق بهادار افشا شد که از طریق این لینک قابل دسترسی است. ۰.۱۰ درصد سهام متعلق به افراد داخلی است.

نمایه والت دیزنی

(رتبه گرفتن)

شرکت والت دیزنی به همراه شرکت های تابعه خود به عنوان یک شرکت سرگرمی جهانی فعالیت می کند. از طریق دو بخش، Disney Media و Entertainment Distribution فعالیت می کند. پارک های دیزنی، تجربیات و محصولات. این شرکت محتوای تلویزیونی سینمایی و اپیزودیک را تولید و توزیع می کند و همچنین شبکه های پخش تلویزیونی را تحت برندهای ABC، Disney، ESPN، Freeform، FX، Fox، National Geographic و Star اداره می کند. و استودیوهایی که تحت عنوان Walt Disney Pictures، ۲۰th Century Studios، Marvel، Lucasfilm، Pixar، و Searchlight Pictures فیلم تولید می کنند.

مقالات برگزیده

یک چهارم مالکیت نهادی شرکت والت دیزنی (NYSE: DIS)

اخبار و نظرات روزانه والت دیزنی را دریافت کنید آدرس ایمیل خود را در زیر وارد کنید تا خلاصه روزانه مختصری از آخرین اخبار و رتبه بندی تحلیلگران برای شرکت والت دیزنی و شرکت های مرتبط با خبرنامه ایمیل رایگان روزانه MarketBeat.com دریافت کنید.