Coca-Cola (NYSE: KO) با قیمت هدف ۶۸ دلاری توسط Credit Suisse Group – Big 24 Khabarگروه Credit Suisse قیمت هدف ۶۸.۰۰ دلار را تعیین کرده است کوکاکولا (NYSE: KO – دریافت رتبه) MarketBeat در یک یادداشت تحقیقاتی که روز چهارشنبه برای سرمایه گذاران منتشر شد، گزارش داد.

KO موضوع چندین گزارش دیگر بوده است. بانک سلطنتی کانادا قیمت هدف کوکاکولا را از ۶۸ دلار به ۶۹ دلار افزایش داد و در گزارشی تحقیقاتی در روز سه شنبه ۲۶ آوریل به این شرکت رتبه “A Superior” داد. بانک DZ کوکاکولا را از رتبه خرید به رتبه توقف کاهش داد و قیمت هدف ۶۹.۰۰ دلار را برای هر سهم تعیین کرد. در یک گزارش پژوهشی در روز پنجشنبه ۲۸ آوریل. HSBC هدف قیمت کوکاکولا را از ۶۸.۰۰ دلار به ۷۲.۰۰ دلار افزایش داد و در یک گزارش تحقیقاتی در روز سه شنبه، ۲۶ آوریل، رتبه خرید را به شرکت داد. Cowen هدف قیمت کوکاکولا را از ۶۵.۰۰ دلار به ۶۸.۰۰ دلار افزایش داد و در یک گزارش تحقیقاتی در روز سه شنبه، ۲۶ آوریل، رتبه عملکرد بازار را به شرکت داد. سرانجام، JPMorgan Chase & Co. Target در یادداشت تحقیقاتی روز چهارشنبه قیمت هدف کوکاکولا را از ۷۳ دلار به ۷۰ دلار کاهش داد. پنج تحلیلگر سهام را با رتبه نگهداری و دوازده تحلیلگر رتبه خرید سهام شرکت را صادر کرده اند. طبق داده های MarketBeat.com، کوکاکولا دارای رتبه خرید متوسط ​​و قیمت هدف توافق شده ۶۸.۶۷ دلار است.

عملکرد قیمت کوکاکولا

سهام کوکاکولا در روز چهارشنبه با قیمت ۶۱.۵۰ دلار باز شد. کوکاکولا با ۵۲.۲۸ دلار به پایین ترین سطح ۱۲ ماهه و ۶۷.۲۰ دلار به بالاترین سطح در ۱۲ ماه گذشته رسید. ارزش بازار سهام ۲۶۶.۶۰ میلیارد دلار، نسبت قیمت به درآمد ۲۵.۸۴، نسبت قیمت به درآمد ۴.۰۱ و بتای ۰.۵۵ است. این شرکت دارای نسبت معاملاتی ۱.۱۸، نسبت سریع ۰.۹۸ و نسبت بدهی به حقوق صاحبان سهام ۱.۳۸ است. میانگین متحرک ۵۰ روزه این کسب و کار ۶۲.۵۹ دلار و میانگین متحرک ۲۰۰ روزه ۶۲.۱۸ دلار است.

کوکاکولا (NYSE: KO – Get Rating) آخرین نتایج درآمد خود را در روز دوشنبه، ۲۵ آوریل منتشر کرد. این شرکت درآمد ۰.۶۴ دلاری به ازای هر سهم در سه ماهه را گزارش کرد که بالاتر از برآوردهای تحلیلگران ۰.۵۸ دلاری در ۰.۰۶ دلار بود. کوکاکولا بازده سهام ۴۱.۸۴ درصد و حاشیه خالص ۲۵.۶۹ درصد داشت. درآمد این شرکت در سه ماهه ۱۰.۵۰ میلیارد دلار در مقایسه با انتظارات تحلیلگران ۹.۸۳ میلیارد دلار بود. در سه ماهه مشابه سال گذشته، این شرکت ۰.۵۵ دلار به ازای هر سهم درآمد کسب کرد. درآمد این شرکت در سه ماهه اول نسبت به مدت مشابه سال قبل ۱۶.۷ درصد افزایش یافته است. به عنوان یک گروه، تحلیلگران پژوهشی انتظار دارند که شرکت کوکاکولا ۲.۴۶ سود هر سهم را برای سال جاری گزارش کند.

اعلامیه سود سهام کوکاکولا

این شرکت اخیرا سود سه ماهه ای را نیز اعلام کرد که در روز جمعه ۱۹ تیرماه پرداخت شد. سرمایه گذاران رکورد در روز چهارشنبه ۱۵ ژوئن سود ۰.۴۴ دلاری دریافت کردند. تاریخ پرداخت سود سه شنبه ۱۴ ژوئن بود. این نشان دهنده سود ۱.۷۶ دلاری سالانه و بازدهی ۲.۸۶ درصدی است. نسبت پرداخت سود سهام کوکاکولا (DPR) 73.95 درصد است.

تجارت خودی

در اخبار مرتبط، SVP Beatriz R. Perez 143,924 سهم از سهام کوکاکولا را در معامله ای به تاریخ پنجشنبه ۵ می فروخت. این سهام با قیمت متوسط ​​۶۴.۷۸ دلار و ارزش کل ۹۳۲۳۳۹۶.۷۲ دلار فروخته شد. پس از تکمیل این معامله، معاون ارشد رئیس جمهور اکنون به طور مستقیم مالک ۱۲۱,۱۷۸ سهم در شرکت به ارزش ۷,۸۴۹,۹۱۰.۸۴ دلار است. این معامله در یک پرونده نظارتی در کمیسیون بورس و اوراق بهادار افشا شد که از طریق وب سایت SEC قابل دسترسی است. در دیگر اخبار کوکاکولا، SVP Beatriz R. Perez 143,924 سهم از سهام کوکاکولا را در معامله ای که در روز پنجشنبه، ۵ می رخ داد، فروخت. این سهام با قیمت متوسط ​​۶۴.۷۸ دلار و ارزش کل ۹۳۲۳۳۹۶.۷۲ دلار فروخته شد. پس از تکمیل این معامله، معاون ارشد رئیس جمهور اکنون به طور مستقیم مالک ۱۲۱,۱۷۸ سهم در شرکت به ارزش ۷,۸۴۹,۹۱۰.۸۴ دلار است. این فروش در یک پرونده نظارتی در کمیسیون بورس و اوراق بهادار افشا شده است که از طریق این لینک قابل دسترسی است. همچنین، برایان جان اسمیت، مدیرعامل، ۳۵۸۰۰ سهم از سهام کوکاکولا را در معامله ای که روز دوشنبه ۲۵ آوریل رخ داد، فروخت. این سهام با قیمت متوسط ​​۶۷.۰۴ دلار و ارزش کل ۲۴۰۰.۰۳۲ دلار فروخته شد. پس از انجام معامله، مدیرعامل هم اکنون دارای ۱۱۶۱۶۸ سهم از سهام شرکت به ارزش ۷۷۸۷۹۰۲.۷۲ دلار است. افشای این فروش را می توان در اینجا یافت. خودی ها ۰.۹۸ درصد از سهام این شرکت را در اختیار دارند.

صندوق های سرمایه گذاری بر شرکت کوکاکولا تأثیر می گذارد

صندوق های تامینی و سایر سرمایه گذاران نهادی اخیرا سهام این سهام را خرید و فروش کرده اند. گروه پایونیر سهام خود در شرکت کوکاکولا را ۲.۶ درصد در سه ماهه اول افزایش داد. شرکت پایونیر گروپ مالک است اکنون ۳۵۱,۲۲۰,۰۱۸ سهم از سهام این شرکت پس از خرید ۸,۹۶۱,۶۰۰ سهم اضافی در این مدت ۲۱,۷۷۵,۶۴۱,۰۰۰ دلار ارزش گذاری شده است. بلک راک موقعیت خود را در سهام شرکت کوکاکولا ۳.۷ درصد در سه ماهه چهارم افزایش داد. بلک راک پس از خرید ۹ میلیون و ۸۸۴ هزار و ۴۴۷ سهم دیگر در این مدت، اکنون مالک ۲۷۹,۷۴۱,۹۴۶ سهم از سهام این شرکت به ارزش ۱۶,۵۶۳,۵۱۹,۰۰۰ دلار است. State Street Inc موقعیت خود را در سهام کوکاکولا ۰.۸٪ در سه ماهه اول افزایش داد. استیت استریت در حال حاضر مالک ۱۷,۱۹۷,۱۰۵ سهم از سهام این شرکت است که پس از خرید ۱,۳۷۴,۱۰۵ سهم دیگر در این دوره به ارزش ۱۰,۷۳۷,۰۰۳,۰۰۰ دلار می رسد. Wellington Management Group LLP موقعیت خود را در سهام کوکاکولا ۱۰.۷ درصد در سه ماهه اول افزایش داد. ولینگتون مدیریت گروه LLP در حال حاضر مالک ۸۰,۶۵۴,۰۳۸ سهم از سهام این شرکت است که پس از خرید ۷,۸۰۰,۲۳۷ سهم دیگر در این مدت، به ارزش ۵,۰۰۰,۵۵۰,۰۰۰ دلار می‌رسد. در نهایت، Geode Capital Management LLC موقعیت خود را در سهام شرکت کوکاکولا ۳.۰ درصد در طول سه ماهه چهارم افزایش داد. Geode Capital Management LLC اکنون پس از خرید ۲،۰۳۵،۴۴۴ سهم دیگر در این مدت، مالک ۶۹,۴۴۳,۹۰۵ سهم از سهام این شرکت به ارزش ۴,۱۰۲,۰۴۳,۰۰۰ دلار است. ۶۸.۵۱ درصد از سهام در حال حاضر متعلق به سرمایه گذاران نهادی و صندوق های تامینی است.

درباره کوکا کولا

(رتبه گرفتن)

کوکاکولا، یک شرکت نوشیدنی، نوشابه های مختلف را در سرتاسر جهان تولید، بازاریابی و به فروش می رساند. این شرکت نوشابه ارائه می دهد. آب های طعم دار و غنی شده و نوشیدنی های ورزشی؛ آب میوه، محصولات لبنی و نوشیدنی های گیاهی. چای و قهوه؛ نوشیدنی های انرژی زا همچنین شربت، شربت و شربت آبنما را به خرده فروشی هایی مانند رستوران ها و فروشگاه های رفاه ارائه می دهند.

ادامه مطلب

توصیه های تحلیلگر برای کوکاکولا (NYSE: KO)

اخبار و رتبه بندی روزانه کوکاکولا را دریافت کنید آدرس ایمیل خود را در زیر وارد کنید تا خلاصه ای مختصر از آخرین اخبار و رتبه بندی تحلیلگران کوکاکولا و شرکت های مرتبط با خبرنامه ایمیل روزانه رایگان MarketBeat.com را دریافت کنید.