Comerica Bank دارای ۶۶۳ سهم در CrowdStrike Holdings, Inc است. (NASDAQ: CRWD) – Big 24 NewsComerica Bank سهام خود را در CrowdStrike Holdings, Inc افزایش داد. (NASDAQ: CRWD – رتبه‌بندی دریافت شده) طبق آخرین افشای این شرکت در کمیسیون بورس و اوراق بهادار، طی سه ماهه اول ۱۲.۰ درصد افزایش یافته است. این صندوق پس از خرید ۶۶۳ سهم دیگر در این مدت، ۶۱۷۵ سهم از سهام این شرکت را در اختیار داشت. دارایی های Comerica Bank در CrowdStrike در آخرین پرونده SEC آن، ۱,۳۷۴,۰۰۰ دلار ارزش داشت.

تعدادی از سرمایه گذاران نهادی و صندوق های تامینی نیز سهام CRWD را خریداری و فروخته اند. Russell Investments Group LLC موقعیت خود را در سهام CrowdStrike 15.0٪ در طول سه ماهه چهارم افزایش داد. گروه سرمایه گذاری راسل LLC اکنون پس از خرید ۴۰۴۷ سهم دیگر در سه ماهه گذشته، مالک ۳۰۹۴۶ سهم از سهام این شرکت به ارزش ۶۳۴۶۰۰۰ دلار است. Janney Montgomery Scott LLC موقعیت خود را در CrowdStrike 31.0٪ در طول سه ماهه چهارم افزایش داد. جانی مونتگومری اسکات LLC اکنون پس از خرید ۵۲۰۹ سهم دیگر در سه ماهه گذشته، مالک ۲۲۰۳۷ سهم از سهام این شرکت به ارزش ۴۵۱۲۰۰۰ دلار است. Highland Capital Management LLC سهام خود را در CrowdStrike 27.3% در سه ماهه چهارم افزایش داد. Highland Capital Management LLC اکنون دارای ۳۲,۳۸۲ سهم از سهام این شرکت است که پس از خرید ۶,۹۵۳ سهم دیگر در سه ماهه گذشته، به ارزش ۶,۶۳۰,۰۰۰ دلار می رسد. ARK Investment Management LLC یک موقعیت جدید در سهام CrowdStrike در سه ماهه چهارم به ارزش تقریبی ۱۹۴۰۰۰ دلار خریداری کرد. سرانجام، First Bancorp Inc ME یک موقعیت جدید در سهام CrowdStrike در طول سه ماهه چهارم به ارزش تقریبی ۲۱۴۰۰۰ دلار خریداری کرد. ۶۳.۰۲ درصد از سهام متعلق به صندوق های تامینی و سایر سرمایه گذاران نهادی است.

خودی ها شرط بندی می کنند

در دیگر اخبار CrowdStrike، شان هنری، خودی، ۸۷۱۳ سهم از سهام را در معامله ای در روز سه شنبه، ۲۱ ژوئن فروخت. این سهام با قیمت متوسط ​​۱۶۵.۰۳ دلار و ارزش کل ۱,۴۳۷,۹۰۶.۳۹ دلار فروخته شد. پس از تکمیل معامله، این خودی اکنون دارای ۱۸۵۵۸۴ سهم در شرکت به ارزش ۳۰۶۲۶۹۲۷.۵۲ دلار است. این معامله در یک پرونده SEC در دسترس از طریق وب سایت SEC فاش شد. در خبری دیگر، جورج کورتز، مدیرعامل، ۷۱۵۲۸ سهم از سهام این شرکت را در معامله ای در روز سه شنبه ۲۱ ژوئن به فروش رساند. این سهام با قیمت متوسط ​​۱۶۵.۳۵ دلار و در مجموع ۱۸۲۱۱۵۴.۸۰ دلار فروخته شد. پس از اتمام معامله، مدیرعامل اکنون به طور مستقیم مالک ۹۵۸,۳۰۹ سهام شرکت به ارزش ۱۵۸,۴۵۶,۳۹۳.۱۵ دلار است. این فروش در پرونده سازمان بورس و اوراق بهادار افشا شد که از طریق این لینک قابل دسترسی است. همچنین، اینسایدر شان هنری در معامله ای به تاریخ سه شنبه ۲۱ ژوئن، ۸۷۱۳ سهم از سهام این شرکت را به فروش رساند. این سهام با قیمت متوسط ​​۱۶۵.۰۳ دلار و ارزش کل ۱,۴۳۷,۹۰۶.۳۹ دلار فروخته شد. پس از این معامله، این خودی اکنون دارای ۱۸۵,۵۸۴ سهم از سهام شرکت به ارزش ۳,۰۶۲,۹۲۷.۵۲ دلار است. افشای این فروش را می توان در اینجا یافت. طی ۹۰ روز گذشته، افراد داخلی ۹۱۶۷۹ سهم از سهام این شرکت را به ارزش ۱۵۱۵۴۸۴۸ دلار فروخته اند. ۶.۸۲ درصد سهام متعلق به افراد داخلی است.

عملکرد قیمت CrowdStrike

CRWD در روز چهارشنبه با قیمت ۱۶۹.۱۷ دلار افتتاح شد. این سهام دارای میانگین متحرک ساده ۵۰ روزه ۱۶۹.۹۶ دلار و میانگین متحرک ساده ۲۰۰ روزه ۱۸۳.۳۵ دلار است. نسبت فعلی شرکت ۱.۸۳، نسبت سریع ۱.۸۳ و نسبت بدهی به حقوق صاحبان سهام ۰.۶۶ است. این شرکت دارای ارزش بازار ۳۹.۲۶ میلیارد دلار، نسبت قیمت به درآمد ۲۱۴.۱۴- و بتای ۱.۳۲ است. CrowdStrike Holdings, Inc. پایین ترین قیمت ۱۲ ماهه ۱۳۰.۰۰ دلار و بالاترین قیمت ۱۲ ماهه ۲۹۸.۴۸ دلار است.

CrowdStrike (NASDAQ: CRWD – Get Rating) آخرین داده های درآمد سه ماهه خود را در روز پنجشنبه ۲ ژوئن منتشر کرد. این شرکت گزارش داد (۰.۱۳ دلار) سود هر سهم (EPS) برای سه ماهه، که بالاتر از برآوردهای اجماع تحلیلگران از (۰.۱۹ دلار) ۰.۰۶ دلار است. این شرکت در سه ماهه ۴۸۷.۸۳ میلیون دلار درآمد داشته است، در حالی که برآورد اجماع ۴۶۴.۳۵ میلیون دلار است. CrowdStrike بازده منفی ۱۴.۵۰ درصد و حاشیه خالص منفی ۱۱.۰۸ درصد داشت. درآمد سه ماهه این شرکت نسبت به فصل مشابه سال قبل ۶۱.۱ درصد افزایش یافته است. در سه ماهه مشابه سال گذشته، این شرکت (۰.۱۴ دلار) به ازای هر سهم درآمد کسب کرد. تحلیلگران تحقیقاتی انتظار دارند که CrowdStrike Holdings, Inc. برای سال مالی جاری، ۰.۶۳- سود به ازای هر سهم خواهد داشت.

تحلیلگران اهداف قیمتی جدیدی را تعیین کردند

CRWD موضوع چندین گزارش تحقیقاتی بوده است. Deutsche Bank Aktiengesellschaft قیمت هدف خود را در CrowdStrike از ۲۷۰.۰۰ دلار به ۲۲۵.۰۰ دلار در روز جمعه ۳ ژوئن در یادداشتی تحقیقاتی کاهش داد. Mizuho قیمت هدف خود را برای سهام CrowdStrike از ۲۷۰.۰۰ دلار به ۲۲۰.۰۰ دلار کاهش داد و در گزارشی در روز چهارشنبه، ۱۸ مه، رتبه “خرید” را به سهام اختصاص داد. استفنز در روز جمعه، ۳ ژوئن، در یک یادداشت تحقیقاتی، پوشش سهام CrowdStrike را آغاز کرد. آنها رتبه “خرید” و قیمت هدف ۲۳۲.۰۰ دلار را برای شرکت صادر کردند. سیتی گروپ هدف قیمت خود را در CrowdStrike از ۲۴۵.۰۰ دلار به ۲۳۵.۰۰ دلار کاهش داد و در یادداشتی تحقیقاتی در روز جمعه، ۲۲ ژوئیه، رتبه “خرید” را به سهام اختصاص داد. در نهایت، اوپنهایمر هدف قیمتی خود را در CrowdStrike از ۳۰۰.۰۰ دلار به ۲۵۰.۰۰ دلار کاهش داد و در یادداشت تحقیقاتی در روز جمعه، ۳ ژوئن، به شرکت رتبه “ممتاز” داد. طبق داده‌های MarketBeat.com، بیست و هفت تحلیلگر تحقیقاتی سهام، سهام را با رتبه خرید ارزیابی کرده‌اند و این سهام در حال حاضر دارای رتبه توافقی «خرید» و میانگین قیمت هدف ۲۵۱.۹۰ دلار است.

نمایه شرکت CrowdStrike

(رتبه گرفتن)

CrowdStrike Holdings, Inc. فراهم می کند حفاظت از ابر در نقاط پایانی، بارهای کاری ابری، هویت و داده ها. Threat Intelligence خدمات امنیت مدیریت شده، مدیریت عملیات فناوری اطلاعات، تحقیقات تهدید، حفاظت از هویت صفر اعتماد و مدیریت گزارش ارائه می دهد. این شرکت در درجه اول اشتراک های پلتفرم فالکون و ماژول های ابری را از طریق تیم فروش مستقیم خود با استفاده از شبکه شرکای کانال خود به فروش می رساند.

داستان های خصوصی

مالکیت شرکتی CrowdStrike بر اساس سه ماهه (NASDAQ: CRWD)

اخبار و رتبه‌بندی‌ها را برای CrowdStrike Daily دریافت کنید آدرس ایمیل خود را در زیر وارد کنید تا خلاصه ای مختصر از آخرین اخبار و رتبه بندی تحلیلگران برای CrowdStrike و شرکت های مرتبط با خبرنامه ایمیل روزانه رایگان MarketBeat.com دریافت کنید.