ContextLogic (WISH) – Big 24 News


ContextLogic (WISH) تغییر ۱۱.۱۱ درصدی ارزش سهام آن را در یک جلسه معاملاتی اخیر به ۱.۶ دلار نشان داد. این شرکت متعلق به ایالات متحده است و بخشی از بخش لیگ مصرف کننده است. و ۱۱۴۶۱۵۳۵ سهم در آخرین جلسه معاملاتی مورد معامله قرار گرفت و میانگین حجم معاملات ۱۵۴۶۹.۵۱ هزار سهم بود. این سهم در جلسه معاملاتی جاری، تمرکز فعال روی سهام را تایید کرد. ارزش بازار آن ۱۱۵۲.۷ میلیون دلار است. از ارزش بازار برای نشان دادن اندازه شرکت استفاده کنید زیرا یک عامل اساسی با ویژگی های مختلف برای توسعه منافع سرمایه گذاران از جمله ریسک است.

توضیحات فنی:

میانگین متحرک ساده یکی از انعطاف پذیرترین و همچنین محبوب ترین اندیکاتورهای تحلیل تکنیکال است. بیشتر به دلیل سادگی آن در بین معامله گران محبوبیت زیادی دارد. در یک محیط محبوب بهترین عملکرد را دارد. میانگین متحرک ساده به عنوان میانگین آخرین دوره N (20 روز، ۵۰ روز، ۲۰۰ روز) محاسبه می شود. این سهم در منفی ۷.۲۲ درصد از میانگین متحرک ۲۰ روزه بود و در میانگین متحرک ۵۰ روزه معامله می شود. ۱۲.۰۵ درصد. سهام در طول میانگین متحرک ۲۰۰ روزه خود ۵۲.۹۸-% کاهش یافت. از هر نوع میانگین متحرک می توان برای تولید سیگنال خرید یا فروش استفاده کرد و این فرآیند بسیار ساده است. نرم افزار نمودار میانگین متحرک به صورت یک خط مستقیماً در نمودار قیمت رسم می شود.

شاخص قدرت نسبی (RSI-14) برای سهم در حال حاضر در ۴۴.۰۹ است. خوانش RSI از ۰ تا ۱۰۰ متغیر است. سرعت و نوسانات حرکت قیمت سهام توسط نوسانگر مومنتوم RSI اندازه گیری می شود. جی ولز وایلدر شاخص قدرت نسبی (RSI) را توسعه داد که بیشتر به عنوان شاخص حرکت استفاده می شود. معمولاً زمانی که RSI به زیر ۳۰ می رسد، سهام بیش از حد بارگذاری می شود و با رسیدن به بالای ۷۰، مقدار زیادی سهام خریداری می شود. ۳۰ تا ۷۰ به عنوان قرائت سهام عادی در نظر گرفته می شود. روند کلی را می توان با استفاده از اندیکاتور RSI تشخیص داد و ناهنجاری ها و نوسانات خرابی را پیدا کرد.

تجزیه و تحلیل نوسانات:

نوسانات نسبت به هفته گذشته ۸.۲۷ درصد باقی ماند و ماه گذشته نوسان ۹.۲۸ درصد را نشان داد. نوسانات نیز توسط ATR اندازه گیری می شود که میانگین متحرک نمایی (۱۴ روز) از محدوده واقعی است. مقدار ATR 0.17 است.

اسنپ ​​سود:

حاشیه سود خالص شرکت ۱۹.۵۰- درصد است که نشان می دهد شرکت به ازای هر دلار فروخته شده درآمد ایجاد می کند. حاشیه ناخالص ۴۸.۹۰٪ و حاشیه عملیاتی -۲۰.۲۰٪ است. بازده دارایی ها (ROA) نشان می دهد که شرکت در مقایسه با کل دارایی های خود که ۲۱.۲۰- درصد است سود می کند. بازگشت سرمایه (ROI) -46.10٪ است. سود هر سهم (ROE) -35.90٪ است.

بررسی عملکرد:

WISH بازده هفتگی -۱۹.۶۰٪ و بازده سالانه -۸۵.۸۰٪ را نشان داد. سهام در شش ماه گذشته به -۵۵.۳۱٪ کاهش یافته و در ۱۵.۱۱٪ در ماه باقی مانده است. این سهم در سه ماه گذشته عملکرد سالانه خود را در -۴۸.۵۵٪ و حدود -۱۰.۱۱٪ نشان داده است. قیمت سهام در ۸۹.۴۶- درصد از بالاترین حد ۵۲ هفته گذشته و قیمت سهام با توجه به پایین ترین سطح ۵۲ هفته، ۳۳.۳۳ درصد است.

باز کردن آنالایزر:

بر اساس داده های ارائه شده توسط FINVIZ، رتبه تحلیلگر فعلی ۳.۲ برای شرکت در نظر گرفته شده است (۱.۰ خرید قوی، ۲.۰ خرید، ۳.۰ نگه داشتن، ۳.۰ فروش، فروش قوی ۵.۰). با در نظر گرفتن یک دوره ۵۲ هفته ای، سهام به ۲.۹۸ دلار خواهد رسید. این میانگین قیمت هدفی است که تحلیلگران انتظار دارند.