Cornerstone Investment Partners LLC در شرکت Cisco Systems، Inc. (NASDAQ: CSCO) – Big 24 NewsCornerstone Investment Partners LLC سهام خود را در Cisco Systems, Inc افزایش داده است. (NASDAQ: CSCO – رتبه‌بندی دریافت شده) بر اساس گزارش این شرکت در آخرین پرونده ۱۳F خود در کمیسیون بورس و اوراق بهادار (SEC) در سه ماهه اول ۱.۵٪ افزایش یافته است. این سرمایه گذار نهادی پس از به دست آوردن ۱۷۵۹۵ سهم اضافی در طول دوره، ۱,۲۰۸,۱۹۶ سهام از سهام ارائه دهنده تجهیزات شبکه را در اختیار داشت. سیسکو سیستمز حدود ۳.۸ درصد از پورتفولیوی Cornerstone Investment Partners LLC را تشکیل می‌دهد و آن را هشتمین شرکت بزرگ می‌کند. دارایی Cornerstone Investment Partners LLC در سیسکو سیستمز در پایان سه ماهه گذشته ۶۷,۳۶۹,۰۰۰ دلار ارزش داشت.

چندین صندوق تامینی دیگر و سایر سرمایه گذاران نهادی نیز اخیراً سهام خود را در تجارت اضافه کرده یا کاهش داده اند. Aecon Financial Services در سه ماهه چهارم سهام جدیدی از سهام Cisco Systems Inc را به ارزش ۲۹۰۰۰ دلار خریداری کرد. Sandy Cove Advisors LLC سهام جدیدی در سهام Cisco Systems در سه ماهه چهارم به ارزش تقریبی ۳۳۰۰۰ دلار خریداری کرد. Evolution Advisers Inc. در سه ماهه چهارم سهام جدیدی در سهام Cisco Systems Inc به ارزش ۳۳۰۰۰ دلار خریداری کرد. Conrad Siegel Investment Advisors Inc. سهام جدیدی در سهام سیسکو سیستمز در سه ماهه اول به ارزش ۳۳۰۰۰ دلار خریداری کرد. سرانجام، Regency Capital Management, Inc. DE سهام جدیدی از سهام سیسکو سیستمز را در سه ماهه چهارم به ارزش تقریبی ۳۴۰۰۰ دلار خریداری کرد. در حال حاضر ۷۳.۱۸ درصد سهام متعلق به سرمایه گذاران نهادی است.

فعالیت داخلی در سیسکو سیستمز

در اخبار مرتبط، SVP Prat Bhatt 3700 سهم از سهام Cisco Systems را در معامله ای در روز دوشنبه ۲۳ می فروخت. این سهام با قیمت متوسط ​​۴۳.۳۴ دلار و ارزش کل ۱۶۰۳۵۸.۰۰ دلار فروخته شد. پس از فروش، معاون ارشد اکنون صاحب ۸۰۷۸۴ سهم از سهام شرکت به ارزش تقریبی ۳۵۰۱۱۷۸.۵۶ دلار است. این معامله در پرونده در کمیسیون بورس و اوراق بهادار افشا شده است که در این لینک موجود است. در دیگر اخبار سیسکو سیستمز، ماریا مارتینز، مدیرعامل، ۴۶۷۴ سهم از سهام سیسکو سیستمز را در معامله ای در روز دوشنبه ۱۳ ژوئن فروخت. این سهام با قیمت متوسط ​​۴۳.۳۳ دلار و در مجموع ۲۰۲۵۲۴.۴۲ دلار فروخته شد. پس از فروش، مدیرعامل اکنون صاحب ۲۸۶۰۳۳ سهم از سهام شرکت به ارزش تقریبی ۱۲۳۹۸۸۰۹.۸۹ دلار است. این فروش در یک فایل SEC موجود در وب سایت SEC فاش شد. همچنین SVP Prat Bhatt 3700 سهم از سهام Cisco Systems را در معامله ای در روز دوشنبه ۲۳ می فروخت. این سهام با قیمت متوسط ​​۴۳.۳۴ دلار فروخته شد که کل معاملات را به ۱۶۰،۳۵۸.۰۰ دلار رساند. پس از فروش، معاون ارشد رئیس جمهور دارای ۸۰۷۸۴ سهم در شرکت به ارزش تقریبی ۳۵۰۱۱۷۸.۵۶ دلار است. افشای این فروش را می توان در اینجا یافت. در سه ماهه گذشته، خودی ها ۲۵,۳۲۶ سهم از سهام شرکت را به ارزش ۱,۱۰۳,۱۵۹ دلار فروختند. ۰.۰۲ درصد سهام متعلق به صاحبان شرکت می باشد.

عملکرد قیمت سیستم های سیسکو

نزدک: CSCO در روز جمعه با قیمت ۴۳.۰۷ دلار افتتاح شد. این شرکت دارای نسبت بدهی به حقوق صاحبان سهام ۰.۲۱، نسبت معاملات ۱.۴۹ و نسبت سریع ۱.۴۰ است. ارزش بازار این شرکت ۱۷۸.۳۵ میلیارد دلار، نسبت قیمت به درآمد ۱۵.۱۱، نسبت قیمت به درآمد ۲.۲۱ و بتای ۰.۹۸ است. میانگین متحرک ۵۰ روزه این شرکت ۴۴.۵۵ دلار و میانگین متحرک ۲۰۰ روزه ۵۱.۶۷ دلار است. سیسکو سیستمز دارای کمترین قیمت در یک سال گذشته ۴۰.۸۲ دلار و بالاترین قیمت در یک سال گذشته ۶۴.۲۹ دلار است.

سیسکو سیستم (NASDAQ: CSCO – دریافت رتبه) آخرین نتایج درآمد خود را در روز چهارشنبه، ۱۸ مه منتشر کرد. ارائه‌دهنده تجهیزات شبکه درآمدی معادل ۰.۷۸ دلار به ازای هر سهم در سه ماهه گزارش کرده است که بالاتر از برآورد اجماع ۰.۷۷ دلاری در ۰.۰۱ دلار است. حاشیه خالص سیسکو سیستمز ۲۳.۲۸ درصد و بازده حقوق صاحبان سهام ۳۱.۲۲ درصد بود. درآمد این شرکت در سه ماهه ۱۲.۸۴ میلیارد دلار بود، در حالی که تحلیلگران ۱۳.۳۳ میلیارد دلار برآورد کردند. در مدت مشابه سال گذشته، این شرکت ۰.۷۵ دلار به ازای هر سهم درآمد کسب کرد. تحلیلگران تحقیقات سهام انتظار دارند که Cisco Systems, Inc. 3 EPS برای سال جاری ارسال می شود.

اعلام سود سهام سیسکو

این شرکت اخیرا سود سه ماهه خود را اعلام کرده است که در روز چهارشنبه ۲۷ تیر ماه پرداخت خواهد شد. ۰.۳۸ دلار سود سهام به سرمایه گذاران ثبت نام شده در روز چهارشنبه ۶ جولای پرداخت می شود. تاریخ پرداخت سود سه شنبه ۵ جولای است. این نشان دهنده سود ۱.۵۲ دلاری نسبت به سال گذشته و بازدهی ۳.۵۳ درصدی است. بازده سود سهام سیسکو سیستمز در حال حاضر ۵۳.۳۳ درصد است.

تغییر رتبه تحلیلگران

چندین تحلیلگر سهام اخیراً در مورد سهام CSCO اظهار نظر کرده اند. گلدمن ساکس هدف قیمت سهام سیسکو سیستمز را از ۶۴.۰۰ دلار به ۴۶.۰۰ دلار کاهش داد و در گزارشی تحقیقاتی در روز جمعه ۲۰ می، رتبه “خنثی” را به این شرکت اختصاص داد. Deutsche Bank Aktiengesellschaft هدف قیمت سهام سیسکو سیستمز را از ۵۹.۰۰ دلار به ۵۱.۰۰ دلار کاهش داد و در یک گزارش تحقیقاتی در روز پنجشنبه، ۱۹ مه، رتبه “حفظ” را به این شرکت اختصاص داد. Piper Sandler هدف قیمت سهام سیسکو سیستمز را از ۵۷.۰۰ دلار به ۴۳.۰۰ دلار کاهش داد و در یک گزارش تحقیقاتی در روز پنجشنبه، ۱۹ می، رتبه “خنثی” را به این شرکت اختصاص داد. Rosenblatt Securities در یک گزارش تحقیقاتی در روز سه شنبه ۱۲ ژوئیه پوشش سهام سیسکو سیستمز را آغاز کرد. آنها رتبه “خنثی” و قیمت هدف ۴۸ دلاری را برای شرکت صادر کردند. در نهایت، سیتی گروپ هدف قیمت سهام سیسکو سیستمز را از ۴۵.۰۰ دلار به ۴۰.۰۰ دلار کاهش داد و در یک گزارش تحقیقاتی در روز پنجشنبه، ۱۹ می، رتبه “فروش” را به شرکت اختصاص داد. یک تحلیلگر پژوهشی سهام را با رتبه فروش رتبه بندی کرده است، چهارده نفر رتبه بندی نگهداری و دوازده نفر رتبه خرید برای شرکت صادر کرده اند. طبق داده‌های MarketBeat.com، این شرکت دارای میانگین رتبه “Hold” و میانگین قیمت هدف ۵۴.۲۳ دلار است.

مشخصات سیستم های سیسکو

(رتبه گرفتن)

سیسکو سیستمز، شرکت این شرکت شبکه های مبتنی بر IP و سایر محصولات مرتبط با صنایع مخابرات و فناوری اطلاعات را در قاره آمریکا، اروپا، خاورمیانه، آفریقا، آسیا و اقیانوسیه، ژاپن و چین طراحی، تولید و به فروش می رساند. پلتفرم‌های زیرساختی از جمله سوئیچینگ شبکه، مسیریابی، فناوری‌های بی‌سیم و محصولات مرکز داده را ارائه می‌کند که برای همکاری با یکدیگر برای ارائه قابلیت‌های شبکه، انتقال داده و/یا ذخیره‌سازی طراحی شده‌اند.

داستان های خصوصی

فصلنامه مالکیت شرکتی سیستم‌های سیسکو (NASDAQ: CSCO)

اخبار و نظرات سیسکو را روزانه دریافت کنید آدرس ایمیل خود را در زیر وارد کنید تا خلاصه‌ای مختصر از آخرین اخبار و رتبه‌بندی تحلیلگران سیسکو سیستم‌ها و شرکت‌های مرتبط با خبرنامه ایمیل روزانه رایگان MarketBeat.com را دریافت کنید.