Courier Capital LLC دارای ۴۲۶۰۰۰ دلار در Ecolab Inc است. (NYSE: ECL) – Big 24 NewsCourier Capital LLC مشخصات خود را در Ecolab Inc افزایش داد. (NYSE: ECL – رتبه‌بندی دریافت شده) بر اساس آخرین ثبت‌شده آن در کمیسیون بورس و اوراق بهادار، در سه ماهه دوم ۲.۸ درصد کاهش یافت. این شرکت پس از خرید ۷۵ سهم دیگر در این مدت، صاحب ۲۷۷۱ سهم از شرکت مواد اولیه شد. دارایی Courier Capital LLC در Ecolab در پایان سه ماهه گذشته ۴۲۶۰۰۰ دلار ارزش داشت.

سایر سرمایه گذاران بزرگ نیز تغییراتی در موقعیت خود در شرکت ایجاد کرده اند. Wealthfront Advisers LLC دارایی خود در Ecolab را ۱.۸٪ در سه ماهه دوم افزایش داد. Wealthfront Advisers LLC اکنون مالک ۸۱۶۷ سهم از سهام شرکت مواد اولیه به ارزش ۱۲۵۶۰۰۰ دلار پس از خرید ۱۴۸ سهم اضافی در طول دوره است. First Pacific Financial سهام خود در Ecolab را ۶.۹ درصد در سه ماهه دوم افزایش داد. First Pacific Financial اکنون مالک ۵۱۷۹ سهم از سهام شرکت مواد اولیه به ارزش ۷۹۶۰۰۰ دلار پس از خرید ۳۳۴ سهم اضافی در طول دوره است. Next Capital Management سهام خود در Ecolab را ۲۵.۰ درصد در سه ماهه دوم افزایش داد. Next Capital Management LLC اکنون پس از خرید ۵۶۳ سهم دیگر در سه ماهه گذشته، دارای ۲۸۱۷ سهم از سهام شرکت مواد اولیه به ارزش ۴۳۴۰۰۰ دلار است. Stone Point Wealth LLC سهام خود در Ecolab را ۴.۰٪ در سه ماهه دوم افزایش داد. Stone Point Wealth LLC اکنون مالک ۱۲۳۲۳ سهم از سهام شرکت مواد اولیه به ارزش ۱۸۹۵۰۰۰ دلار پس از خرید ۴۷۵ سهم اضافی در طول دوره است. در نهایت، Commonwealth Equity Services LLC دارایی خود در سهام Ecolab را ۳.۷٪ در سه ماهه دوم افزایش داد. Commonwealth Equity Services LLC اکنون مالک ۱۰۳۹۸۳ سهم از سهام شرکت مواد اولیه به ارزش ۱۵۹۸۰۰۰ دلار پس از خرید ۳۶۷۱ سهم اضافی در سه ماهه گذشته است. سرمایه گذاران نهادی ۸۷.۷۱ درصد از سهام شرکت را در اختیار دارند.

تحلیلگران وال استریت رشد را پیش بینی کردند

تعدادی از شرکت های تحقیقاتی ECL را تحت تاثیر قرار داده اند. BMO Capital Markets در یک گزارش تحقیقاتی در روز جمعه، ۳ ژوئن، پوشش Ecolab را بر عهده گرفت. آنها یک رتبه بندی “نگهداری” و یک هدف قیمتی ۱۹۱.۰۰ دلاری را برای شرکت تعیین کردند. بانک آمریکا در گزارشی تحقیقاتی در روز چهارشنبه ۱۳ جولای، سهام Ecolab را از رتبه «خرید» به رتبه «خنثی» کاهش داد و هدف قیمتی خود را برای این شرکت از ۱۹۳.۰۰ دلار به ۱۸۳.۰۰ دلار کاهش داد. رویال بانک کانادا در گزارشی که در روز پنجشنبه ۱۴ ژوئیه منتشر شد، هدف قیمت سهام Ecolab را از ۲۲۵.۰۰ دلار به ۱۹۰.۰۰ دلار کاهش داد. در گزارشی که روز جمعه ۳ ژوئن منتشر شد، گروه Credit Suisse رتبه Ecolab را از “خنثی” به “برتر” ارتقا داد و قیمت هدف خود را برای سهام از ۱۸۰.۰۰ دلار به ۱۹۵.۰۰ دلار افزایش داد. در نهایت، مورگان استنلی هدف قیمت خود را در Ecolab از ۲۰۰.۰۰ دلار به ۱۸۱.۰۰ دلار کاهش داد و در یادداشتی تحقیقاتی در روز دوشنبه ۲۷ ژوئن، رتبه “برابر” را به سهام اختصاص داد. هشت تحلیلگر سهام را با رتبه بندی نگهداری و ده تحلیلگر به سهام رتبه خرید داده اند. طبق داده های MarketBeat، Ecolab در حال حاضر دارای میانگین امتیاز «متوسط ​​خرید» و میانگین قیمت هدف ۱۹۴.۰۶ دلار است.

معامله Ecolab 1.9 درصد کاهش یافت

NYSE ECL در روز جمعه با قیمت ۱۴۵.۹۲ دلار افتتاح شد. این شرکت دارای ارزش بازار ۴۱.۵۹ میلیارد دلار، نسبت PE 38.00، نسبت قیمت به درآمد ۲.۴۶ و بتای ۱.۰۱ است. میانگین متحرک ۵۰ روزه معامله ۱۶۴.۰۳ دلار و میانگین متحرک ۲۰۰ روزه ۱۶۵.۱۱ دلار است. نسبت فعلی شرکت ۱.۲۹، نسبت سریع ۰.۸۴ و نسبت بدهی به حقوق صاحبان سهام ۱.۱۵ است. Ecolab با ۱۴۳.۳۴ دلار پایین ترین سطح ۱۲ ماهه و ۲۳۸.۹۳ دلار بالاترین قیمت در ۱۲ ماه گذشته را ثبت کرد.

Ecolab (NYSE: ECL – Get Rating) آخرین بار نتایج درآمد خود را در روز سه‌شنبه، ۲۶ ژوئیه اعلام کرد. این شرکت مواد اولیه ۱.۱۰ دلار سود به ازای هر سهم در سه ماهه گزارش داد که بالاتر از برآورد اجماع ۱.۰۸ دلار در ۰.۰۲ دلار بود. Ecolab بازده سهام ۱۸.۵۶% و حاشیه خالص ۸.۱۷% داشت. این شرکت در این سه ماهه ۳.۵۸ میلیارد دلار درآمد داشت، در حالی که انتظارات تحلیلگران ۳.۴۸ میلیارد دلار بود. در مدت مشابه سال گذشته، این شرکت ۱.۲۲ دلار به ازای هر سهم درآمد داشت. درآمد این شرکت نسبت به سال قبل ۱۳.۲ درصد افزایش یافته است. به طور متوسط، تحلیلگران انتظار دارند Ecolab Inc. برای سال جاری ۴.۷۷ سود به ازای هر سهم ثبت خواهد کرد.

اطلاعیه سود سهام Ecolab

این شرکت همچنین اخیرا سود سه ماهه ای را اعلام کرد که در روز دوشنبه ۵ مهرماه پرداخت می شود. سرمایه گذاران بی سابقه در روز سه شنبه ۲۰ سپتامبر ۰.۵۱ دلار سود سهام صادر خواهند کرد. تاریخ تقسیم سود قبلی برای این سود، دوشنبه ۲۸ سپتامبر است. این نشان دهنده سود سالانه ۲.۰۴ دلار و بازدهی ۱.۴۰٪ است. درصد پرداخت Ecolab 53.13٪ است.

خرید و فروش محلی در Ecolab

در اخبار دیگر، EVP Angela M. Busch 2300 سهم از سهام Ecolab را در معامله ای به تاریخ چهارشنبه ۷ سپتامبر فروخت. این سهام با میانگین قیمت ۱۷۰.۶۶ دلار و ارزش کل ۳۹۲۵۱۸.۰۰ دلار فروخته شد. پس از تکمیل این معامله، معاون اجرایی اکنون به طور مستقیم مالک ۱۶۷۱۶ سهم از سهام شرکت به ارزش ۲۸۵۲۷۵۲.۵۶ دلار است. تراکنش در یک فایل SEC فاش شده است که از طریق این پیوند قابل دسترسی است. در اخبار دیگر از Ecolab، EVP Angela M. Busch در معامله ای که در روز چهارشنبه ۷ سپتامبر انجام شد، ۲۳۰۰ سهم از سهام را فروخت. این سهام با قیمت متوسط ​​۱۷۰.۶۶ دلار و در مجموع ۳۹۲۵۱۸.۰۰ دلار فروخته شد. پس از این معامله، معاون اجرایی اکنون به طور مستقیم مالک ۱۶۷۱۶ سهم در شرکت به ارزش تقریبی ۲۸۵۲۷۵۲.۵۶ دلار است. این معامله در سندی در کمیسیون بورس و اوراق بهادار فاش شده است که از طریق این لینک قابل دسترسی است. همچنین، ویلیام اچ. سهامدار عمده گیتس ۳، ۶۶۴۲۷ سهم از سهام را در معامله ای به تاریخ چهارشنبه ۱۷ اوت به دست آورد. این سهم با میانگین قیمت هر سهم ۱۷۴.۷۶ دلار و ارزش کل ۱۱۶۰۸۷۸۲.۵۲ دلار خریداری شد. پس از خرید، این خودی اکنون به طور مستقیم مالک ۳۱,۰۸۰,۹۸۹ سهم از سهام شرکت به ارزش ۵,۴۳۱,۷۱۳,۶۳۷.۶۴ دلار است. افشای این خرید را می توانید در اینجا مشاهده کنید. طی سه ماهه گذشته، خودی ها ۲۷۴۲۸۴ سهم از سهام این شرکت را به ارزش ۴۷۲۴۴۳۸۵ دلار خریداری کردند. در حال حاضر ۱.۰۴ درصد سهام در اختیار افراد داخلی است.

مشخصات Ecolab

(رتبه گرفتن)

شرکت Ecolab ارائه می دهد. راه حل ها و خدمات پیشگیری از آب، فاضلاب و عفونت در ایالات متحده و در سطح بین المللی. این شرکت از طریق بخش های صنعت جهانی، موسسات جهانی و تخصصی، مراقبت های بهداشتی جهانی و علوم زندگی فعالیت می کند. بخش صنعتی جهانی کاربردهای تصفیه و تصفیه آب، راه حل های تمیز کردن و ضد عفونی را برای تولید، فرآوری مواد غذایی و آشامیدنی، حمل و نقل، مواد شیمیایی، فلزات، معدن، تولید برق، خمیر کاغذ و کاغذ، خشکشویی های تجاری، نفت، پالایش و صنایع پتروشیمی ارائه می دهد. .

داستان های خصوصی

آیا می خواهید ببینید چه صندوق های تامینی دیگری ECL را حمل می کنند؟ برای دریافت آخرین فایل‌های ۱۳F و معاملات داخلی Ecolab Inc. از HoldingsChannel.com دیدن کنید. (NYSE: ECL – Receiving Rating).

مالکیت نهادی بر اساس سه ماهه برای Ecolab (NYSE: ECL)

دریافت اخبار و نظرات برای Ecolab Daily آدرس ایمیل خود را در زیر وارد کنید تا خلاصه ای مختصر از آخرین اخبار و رتبه بندی تحلیلگران برای Ecolab و شرکت های مرتبط با خبرنامه ایمیل روزانه رایگان MarketBeat.com دریافت کنید.