Cousins ​​از تنیس تابستانی برای چابکی در فصل استفاده می کند – The News


ایگان – کرک کازینز چند سال پیش به دنبال تنوع و سرگرمی بیشتر در تمرینات خارج از فصل بود، زمانی که قدردانی عمیقی از یک ورزش متفاوت پیدا کرد.

بسکتبال نوجوان خطر رگ به رگ شدن مچ پای خود را داشت، بنابراین برای الهام گرفتن و قدرت به زمین تنیس روی آورد.

کازنز به زودی متوجه شد که پیت سامپراس، چهاردهمین دارنده عنوان اصلی تک نفره، یک بار توپ را رها کرده است تا برای مسابقات گرم شود و این باور او را تقویت کرده است که فعالیت مناسبی را پیدا کرده است.

سپس، در طی یک مکالمه Pro Bowl با همکار درو بریس، پسرعموها یاد گرفتند که سرویس کردن نه تنها پاس را به طور دقیق شبیه‌سازی می‌کند، بلکه به دلیل اینکه راکت برخلاف توپ فوتبال دست را ترک نمی‌کند، به عنوان تقویت‌کننده قدرت نیز عمل می‌کند. کارش عالیه پشت شانه

این دو حرکت به طرز شگفت انگیزی شبیه هم هستند. هماهنگی دست و چشم همیشه می تواند کمک کننده باشد. چابکی جانبی مورد نیاز برای گرفتن توپ در خط پایه مشابه حرکت در جیب است. همه این‌ها دلایلی هستند که کازنز فکر می‌کند ورزش تابستانی مورد علاقه‌اش به او کمک می‌کند در پاییز امسال مینه‌سوتا فعال‌تر باشد.

کازنز قبل از تمرین روز چهارشنبه با وایکینگ ها گفت: “من هرگز لامار جکسون نخواهم شد، اما فکر می کنم تنیس تنها راهی برای آموزش غریزه حرکت و دویدن است.”

کازنز در راستای علاقه‌اش به تاریخ و موزه‌ها، ماه گذشته از تالار مشاهیر بین‌المللی تنیس در نیوپورت، رود آیلند بازدید کرد.

یکی از شرکای کتک زدن کازنز از زادگاهش میشیگان، او را با اندی موری، جان ایزنر و برخی از افراد حرفه‌ای دیگر که برای یک تورنمنت در شهر بودند، پیوند داد.

سرویس‌ها و بازگشت‌ها نیز غیرقابل پیش‌بینی هستند، که می‌تواند به عنوان استعاره‌ای برای توپ‌های منحنی که معمولاً در وسط قرار می‌گیرند، باشد.

حتی در عمل در برابر طرح هماهنگ کننده دفاعی اد دوناتلو، چیزهایی وجود دارد که Cousins ​​باید در مورد آنها بیاموزد. سپس مشکلاتی مانند آسیب دیدگی انگشت شست ایرو اسمیت جونیور وجود دارد. در تمرین روز دوشنبه، بازیکن سال چهارم که تمام فصل ۲۰۲۱ را به دلیل پارگی مینیسک در زانوی خود از دست داد، روز سه شنبه تحت عمل جراحی قرار گرفت که طبق برنامه در مسیر بازگشت او برای بازی افتتاحیه در سپتامبر پیش رفت. ۱۱ مقابل گرین بی.

غیبت اسمیت به نقش تازه کار جانی مونت افزود و بن الفسون و زک دیویدسون جوان که سال گذشته در دور پنجم از میسوری مرکزی به خدمت گرفته شد و فصل تازه کار خود را در کادر مربیگری گذراند، بازگشتند.

دیویدسون ۶ فوت ۷ و ۲۵۰ پوندی نسبت به اندازه و موقعیت مکانی خود فوق العاده سریع است. کازینز گفت که زمین های حیاتی که بازیکنان در طول تمرین و مسابقات می پوشیدند، سرعت دیویدسون ۲۰.۹ مایل در ساعت بود که کسری از سرعت ۲۱ مایل در ساعت بود که او در پیراهن تیم افتخاری قدرت و تهویه داشت.

کازینز گفت: “من هرگز سرعت ۲۱ مایل در ساعت را نخواهم دید، اما واضح است که سریع ترین افراد تیم ۲۱ مایل را طی می کنند.” بنابراین این یک گروه نخبه است و زک یکی از آن افراد است.”

“وقتی او یک مسیر عمودی پیدا کرد، می دانم که او پرواز خواهد کرد زیرا می خواهد ردیاب در پایان تمرین بگوید که او ۲۱ سال دارد. بنابراین یک روز ما پیراهن او را برای او خواهیم گرفت.”