Crescent Park Management LP 117990 سهام GoDaddy Inc. (NYSE: GDDY) – Big 24 NewsCrescent Park Management LP سهام خود را در GoDaddy Inc کاهش داد. (NYSE: GDDY – Receiving Rating) بر اساس گزارش این شرکت در آخرین پرونده خود در SEC، در سه ماهه اول ۲۰.۵ درصد افزایش یافت. این شرکت پس از فروش ۱۱۷۹۹۰ سهم در طول سه ماهه، ۴۵۶۳۲۱ سهم از سهام شرکت فناوری را در اختیار داشت. GoDaddy حدود ۶.۲ درصد از پرتفوی Crescent Park Management LP را در اختیار دارد که این سهم را در رتبه ششم بزرگ قرار می دهد. Crescent Park Management LP تقریباً ۰.۲۷٪ از GoDaddy به ارزش ۳۸,۱۹۴,۰۰۰ دلار را در آخرین پرونده های SEC در اختیار دارد.

تعدادی دیگر از سرمایه گذاران نهادی نیز اخیراً دارایی سهام خود را اصلاح کرده اند. شرکت پیشتاز گروه موقعیت آن در سهام GoDaddy طی سه ماهه اول ۰.۷ درصد افزایش یافت. شرکت پایونیر گروپ مالک است اکنون ۱۶,۲۰۲,۲۹۸ سهم از سهام این شرکت فناوری پس از خرید ۱۰۷,۹۴۹ سهم اضافی در سه ماهه گذشته به ارزش ۱,۳۵۶,۱۳۱,۰۰۰ دلار است. Capital Investors International موقعیت GoDaddy خود را ۱۱.۶ درصد در سه ماهه چهارم افزایش داد. Investors International Capital اکنون ۱۵,۰۴۲,۱۲۵ سهم از سهام این شرکت فناوری را به ارزش ۱,۲۷۶,۲۷۵,۰۰۰ دلار پس از خرید ۱,۵۶۹,۱۰۶ سهم دیگر در سه ماهه گذشته در اختیار دارد. Starboard Value LP یک موقعیت جدید در GoDaddy در سه ماهه چهارم به ارزش تقریباً ۵۷۶,۳۱۸,۰۰۰ دلار خریداری کرد. Atlanta Capital Management LLC موقعیت GoDaddy خود را ۷۰.۳ درصد در سه ماهه چهارم افزایش داد. Atlanta Capital Management LLC اکنون دارای ۳,۷۷۵,۸۴۱ سهم از سهام شرکت فناوری به ارزش ۳۲۰,۴۱۸,۰۰۰ دلار پس از خرید ۱,۵۵۸,۱۵۰ سهم اضافی در سه ماهه گذشته است. سرانجام، Geode Capital Management LLC موقعیت خود را در GoDaddy 19.4٪ در سه ماهه چهارم افزایش داد. Geode Capital Management LLC اکنون پس از خرید ۳۹۹۲۳۷ سهم دیگر در سه ماهه گذشته، مالک ۲,۴۶۲,۰۴۴ سهم از سهام شرکت فناوری به ارزش ۲۰۸,۶۵۱,۰۰۰ دلار است. در حال حاضر ۹۶.۵۰ درصد سهام متعلق به سرمایه گذاران نهادی است.

خودی ها شرط بندی می کنند

در دیگر اخبار GoDaddy، CAO Nick Daddario 600 سهم از سهام این شرکت را در معامله ای در روز دوشنبه ۱۵ اوت فروخت. این سهام با قیمت متوسط ​​۸۲.۰۰ دلار و ارزش کل ۴۹۲۰۰.۰۰ دلار فروخته شد. پس از اتمام فروش، مدیر ارشد حسابداری اکنون مالک ۱۵۶۰۸ سهم از سهام شرکت به ارزش ۱۲۷۹۸۵۶ دلار است. این معامله در سندی در کمیسیون بورس و اوراق بهادار فاش شده است که از طریق این لینک قابل دسترسی است. در خبرهای دیگر، میشل لاو، خودی، ۷۲۷۴ سهم از سهام GoDaddy را در معامله ای در روز سه شنبه ۲ آگوست فروخت. این سهام با میانگین قیمت ۷۳.۸۸ دلار و ارزش کل ۵۳۷۴۰۳.۱۲ دلار فروخته شد. پس از تکمیل معامله، این خودی اکنون به طور مستقیم مالک ۶۳۰۰۹ سهم در شرکت به ارزش ۴,۶۵۵,۱۰۴.۹۲ دلار است. این فروش در سندی در سازمان بورس و اوراق بهادار که از طریق وب سایت این شرکت قابل دسترسی است، افشا شده است. همچنین، CAO Nick Daddario 600 سهم از سهام GoDaddy را در معامله ای در روز دوشنبه ۱۵ آگوست فروخت. این سهام با قیمت متوسط ​​۸۲.۰۰ دلار و ارزش کل ۴۹۲۰۰.۰۰ دلار فروخته شد. پس از اتمام معامله، حسابدار ارشد اکنون مالک ۱۵۶۰۸ سهم از سهام شرکت به ارزش ۱۲۷۹۸۵۶ دلار است. افشای این فروش را می توان در اینجا یافت. خودی ها در ۹۰ روز گذشته ۱۹۷۳۱ سهم از سهام شرکت را به ارزش ۱۴۱۵۲۹۵ دلار فروخته اند. در حال حاضر ۰.۳۷ درصد سهام در اختیار افراد داخلی است.

عملکرد سهام GoDaddy

سهام GoDaddy در روز جمعه در ۷۶.۲۳ دلار افتتاح شد. میانگین متحرک ساده ۵۰ روزه برای تجارت ۷۵.۶۸ دلار و میانگین متحرک ساده ۲۰۰ روزه آن ۷۶.۹۴ دلار است. این شرکت دارای ارزش بازار ۱۱.۹۴ میلیارد دلار، نسبت P/E 36.83 و بتا ۰.۹۳ است. GoDaddy دارای کمترین قیمت ۱۲ ماهه ۶۴.۸۱ دلار و بالاترین قیمت ۱۲ ماهه ۸۸.۳۲ دلار است. این شرکت دارای نسبت معاملاتی ۰.۶۳، نسبت سریع ۰.۶۳ و نسبت بدهی به حقوق صاحبان سهام ۴۶.۳۷ است.

GoDaddy (NYSE: GDDY – Get Rating) آخرین نتایج درآمد سه ماهه خود را در روز چهارشنبه، ۳ آگوست منتشر کرد. این شرکت فناوری درآمد هر سهم را در سه ماهه ۰.۵۶ دلار گزارش کرد که بالاتر از برآوردهای تحلیلگران ۰.۴۷ دلار در ۰.۰۹ دلار بود. GoDaddy بازدهی منفی ۱۴۷.۴۴% و حاشیه خالص ۸.۵۸% داشت. این شرکت در سه ماهه ۱.۰۲ میلیارد دلار درآمد داشت، در حالی که تحلیلگران ۱.۰۲ میلیارد دلار تخمین زدند. به عنوان یک گروه، تحلیلگران انتظار دارند GoDaddy Inc. 2.2 EPS برای سال جاری ارسال خواهد کرد.

تغییر رتبه تحلیلگر

چندین تحلیلگر تحقیقاتی سهام اخیراً بر این شرکت تأثیر گذاشته اند. گروه مالی جفریز در یادداشتی تحقیقاتی در روز سه‌شنبه، ۳۱ می، قیمت هدف خود را در GoDaddy از ۱۱۰.۰۰ دلار به ۱۰۰.۰۰ دلار کاهش داد. Barclays هدف قیمت خود را در GoDaddy از ۱۰۴.۰۰ دلار به ۱۰۷.۰۰ دلار افزایش داد و در یادداشتی تحقیقاتی در روز پنجشنبه، ۴ آگوست، رتبه “اضافه وزن” را به شرکت اختصاص داد. ریموند جیمز هدف قیمت خود را در GoDaddy از ۱۰۸.۰۰ دلار به ۱۰۰.۰۰ دلار کاهش داد و در یادداشتی تحقیقاتی در روز پنجشنبه، ۴ آگوست، رتبه “خرید قوی” را برای این شرکت در نظر گرفت. Evercore ISI در یک یادداشت تحقیقاتی در روز سه‌شنبه، ۹ آگوست، هدف قیمت خود را در GoDaddy به ۹۱.۰۰ دلار افزایش داد. در نهایت، مورگان استنلی هدف قیمت خود را در GoDaddy از ۹۱.۰۰ دلار به ۹۳.۰۰ دلار افزایش داد و در یادداشت تحقیقاتی در روز پنجشنبه، ۴ آگوست، به سهام رتبه “برابر” داد. یک تحلیلگر پژوهشی سهام را با رتبه بندی نگهداری، پنج نفر رتبه خرید و یک نفر رتبه خرید قوی به سهام شرکت داده است. طبق گفته MarketBeat.com، GoDaddy در حال حاضر دارای میانگین رتبه “خرید” و میانگین قیمت هدف ۱۰۰.۷۵ دلار است.

درباره GoDaddy

(رتبه گرفتن)

شرکت GoDaddy شرکت می کند. در طراحی و توسعه محصولات فناوری مبتنی بر ابر در ایالات متحده و بین المللی. این شرکت یک محصول ثبت نام دامنه ارائه می دهد که مشتریان را در مراحل اولیه ایجاد هویت دیجیتال درگیر می کند. همچنین محصولات میزبانی وب اشتراکی را ارائه می دهد که نرم افزارها و محصولات مختلفی مانند تجزیه و تحلیل وب، گواهینامه های SSL و وردپرس را ارائه می دهد. میزبانی وب‌سایت‌ها بر روی سرورهای خصوصی مجازی و محصولات سرورهای اختصاصی مجازی، که به مشتریان امکان می‌دهد پیکربندی سرور مناسب را برای برنامه‌ها، نیازها و رشد خود انتخاب کنند. مدیریت محصولات میزبانی برای استقرار، نظارت، نگهداری، ایمن سازی و وصله نرم افزارها و سرورها برای مشتریان؛ و محصولات امنیتی، مجموعه ای از ابزارهای طراحی شده برای کمک به ایمن سازی حضور آنلاین مشتریان.

ادامه مطلب

مالکیت شرکتی سه ماهه GoDaddy (NYSE: GDDY)

اخبار و نظرات روزانه GoDaddy را دریافت کنید آدرس ایمیل خود را در زیر وارد کنید تا خلاصه‌ای مختصر از آخرین اخبار و رتبه‌بندی تحلیلگران برای GoDaddy و شرکت‌های مرتبط با خبرنامه ایمیل روزانه رایگان MarketBeat.com دریافت کنید.