CWA Asset Management Group LLC جایگاه خود را در شرکت مایکروسافت کاهش داد. (NASDAQ: MSFT) – Big 24 NewsCWA Asset Management Group LLC جایگاه خود را در شرکت مایکروسافت کاهش داد. (NASDAQ:MSFT – Rating Receipt) این شرکت در آخرین افشای خود با کمیسیون بورس و اوراق بهادار اعلام کرد که طی سه ماهه دوم ۱۰.۸ درصد افزایش یافته است. این صندوق پس از فروش ۱۴ هزار و ۶۱۸ سهم در دوره مذکور، ۱۲۰ هزار و ۳۸۶ سهم از این غول نرم افزاری را در اختیار داشت. مایکروسافت ۲.۹ درصد از سبد سهام CWA Asset Management Group LLC را تصاحب می کند که این سهم را در رتبه هشتم قرار می دهد. دارایی CWA Asset Management Group LLC در مایکروسافت در پایان آخرین دوره گزارش ۳۰,۹۱۹,۰۰۰ دلار ارزش گذاری شد.

چندین صندوق تامینی دیگر نیز به سهام خود در شرکت افزوده یا کاهش داده اند. بانک Norges یک موقعیت جدید در مایکروسافت در طول سه ماهه چهارم به ارزش تقریباً ۲۴,۴۰۱,۹۴۰,۰۰۰ دلار به دست آورد. Aaron Wealth Advisors LLC دارایی خود را در مایکروسافت ۳۵۴۶۵.۹ درصد در سه ماهه اول افزایش داد. Aaron Wealth Advisors LLC اکنون پس از خرید ۲۰،۵۵۳،۱۸۸ سهم دیگر در سه ماهه گذشته، مالک ۲۰,۶۱۱,۱۴۰ سهم از سهام غول نرم افزاری به ارزش ۶۶,۸۵۲,۰۰۰ دلار است. گروه پایونیر سهام خود را در مایکروسافت ۰.۹ درصد در سه ماهه اول افزایش داد. شرکت پیشتاز گروه مالک است. اکنون ۶۲۱,۵۹۸,۱۵۷ سهم از سهام این غول نرم افزاری پس از خرید ۵,۶۴۸,۰۹۵ سهم اضافی در سه ماهه گذشته ۱۹۱,۶۴۴,۹۲۷,۰۰۰ دلار ارزش گذاری شده است. بانک ملی سوئیس دارایی خود را در مایکروسافت ۱۳.۸ درصد در سه ماهه اول افزایش داد. بانک ملی سوئیس پس از خرید ۳۷۵۷۵۰۰ سهم دیگر در سه ماهه گذشته، اکنون مالک ۳۰,۸۹۳,۱۵۵ سهم از سهام غول نرم افزاری به ارزش ۹,۵۲۴,۶۶۹,۰۰۰ دلار است. در نهایت، Jennison Associates LLC دارایی خود را در مایکروسافت ۱۳.۲٪ در طول سه ماهه اول افزایش داد. Jennison Associates LLC اکنون پس از خرید ۲،۶۹۶،۴۲۴ سهم اضافی در سه ماهه گذشته، دارای ۲۳,۰۹۲,۳۳۱ سهام از سهام غول نرم افزاری به ارزش ۷,۱۱۹,۵۹۷,۰۰۰ دلار است. سرمایه گذاران نهادی ۶۹.۲۹ درصد از سهام شرکت را در اختیار دارند.

ارتقاء و تنزل رتبه تحلیلگر

تعدادی از تحلیلگران سهام گزارش هایی در مورد این شرکت منتشر کرده اند. Mizuho قیمت هدف خود را در مایکروسافت از ۳۵۰.۰۰ دلار به ۳۴۰.۰۰ دلار کاهش داد و در گزارشی در روز سه‌شنبه، ۱۹ ژوئیه، امتیاز «خرید» را به سهام اختصاص داد. کوین قیمت هدف خود را در مایکروسافت از ۳۳۰.۰۰ دلار به ۳۲۰.۰۰ دلار کاهش داد و در یک گزارش تحقیقاتی در روز جمعه، ۲۲ ژوئیه، رتبه “ممتاز” را به سهام داد. موفت ناتانسون در روز پنجشنبه ۲۲ سپتامبر در گزارشی تحقیقاتی به پوشش مایکروسافت پرداخت. آنها رتبه بندی “هدینگ” و هدف قیمت ۲۸۵.۰۰ دلار برای هر سهم را تعیین کردند. اوپنهایمر هدف قیمتی خود را در مایکروسافت از ۳۰۰.۰۰ دلار به ۲۷۵.۰۰ دلار کاهش داد و در یک گزارش تحقیقاتی در روز سه‌شنبه، ۴ اکتبر، به سهام رتبه “ممتاز” را اختصاص داد. سرانجام، مورگان استنلی هدف قیمتی خود را برای مایکروسافت از ۳۵۴.۰۰ دلار به ۳۲۵.۰۰ دلار کاهش داد و در گزارش تحقیقاتی روز جمعه، رتبه “اضافه وزن” را به سهام اختصاص داد. سه تحلیلگر تحقیقاتی سهام، سهام را با رتبه بندی نگهداری ارزیابی کرده اند و سی و دو نفر رتبه خرید را برای شرکت صادر کرده اند. طبق گزارش MarketBeat.com، مایکروسافت در حال حاضر دارای میانگین رتبه “متوسط ​​خرید” و قیمت هدف توافق شده ۳۲۶.۵۰ دلار است.

عملکرد سهام مایکروسافت

سهام NASDAQ MSFT در روز جمعه با قیمت ۲۲۸.۵۶ دلار افتتاح شد. نسبت فعلی شرکت ۱.۷۸، نسبت سریع ۱.۷۵ و نسبت بدهی به حقوق صاحبان سهام ۰.۲۸ است. شرکت مایکروسافت با ۲۱۹.۱۳ دلار کمترین قیمت ۱۲ ماهه و ۳۴۹.۶۷ دلار بالاترین قیمت ۱۲ ماهه را ثبت کرد. میانگین متحرک ۵۰ روزه سهام ۲۵۷.۴۴ دلار و میانگین متحرک ۲۰۰ روزه آن ۲۶۵.۹۳ دلار است. این شرکت دارای ارزش بازار ۱.۷۰ تریلیون دلار، نسبت P/E 23.71، نسبت P/E 1.91 و بتای ۰.۹۷ است.

مایکروسافت (NASDAQ: MSFT – Get Rating) آخرین نتایج درآمد سه ماهه خود را در روز سه شنبه، ۲۶ جولای منتشر کرد. این غول نرم افزاری درآمد ۲.۲۳ دلاری به ازای هر سهم (EPS) در سه ماهه را گزارش کرد که کمتر از برآورد اجماع ۲.۲۸ دلار (۰.۰۵ دلار) است. این شرکت در سه ماهه ۵۱.۸۷ میلیارد دلار درآمد داشت، در حالی که برآورد اجماع ۵۲.۳۱ میلیارد دلار بود. حاشیه خالص مایکروسافت ۳۶.۶۹ درصد و بازده سهام ۴۳.۳۱ درصد بود. در سه ماهه مشابه سال گذشته، این شرکت ۲.۱۷ دلار به ازای هر سهم درآمد کسب کرد. به عنوان یک گروه، تحلیلگران تحقیقات سهام انتظار دارند شرکت مایکروسافت. برای سال جاری ۱۰.۱ سود به ازای هر سهم خواهد داشت.

مایکروسافت سود خود را افزایش داد

این شرکت اخیرا سود سه ماهه خود را اعلام کرده است که در روز پنجشنبه ۲۶ آذر ماه پرداخت خواهد شد. سرمایه گذاران رکورددار در روز پنجشنبه، ۱۷ نوامبر، ۰.۶۸ دلار سود سهام دریافت خواهند کرد. تاریخ تقسیم سود چهارشنبه ۲۵ آبان می باشد. این افزایش نسبت به سود سه ماهه قبلی مایکروسافت ۰.۶۲ دلار است. این نشان دهنده سود سالانه ۲.۷۲ دلار و بازدهی ۱.۱۹٪ است. نرخ پرداخت مایکروسافت ۲۵.۷۳ درصد است.

فعالیت داخلی مایکروسافت

در اخبار مرتبط، مدیرعامل کریستوفر سی. کاپوزلا ۵۰۰۰ سهم از سهام این شرکت را در معاملاتی در روز دوشنبه ۱۲ سپتامبر به فروش رساند. این سهام با میانگین قیمت ۲۶۶.۲۵ دلار و ارزش کل ۱,۳۳۱,۲۵۰.۰۰ دلار فروخته شد. پس از تکمیل فروش، مدیر ارشد بازاریابی اکنون به طور مستقیم مالک ۱۰۹,۸۳۷ سهم در شرکت به ارزش ۲,۹۲۴۴,۱۰۱.۲۵ دلار است. این معامله در پرونده در کمیسیون بورس و اوراق بهادار افشا شد که از طریق وب سایت SEC قابل دسترسی است. در حال حاضر ۰.۰۵ درصد سهام متعلق به افراد داخلی است.

پروفایل مایکروسافت

(رتبه گرفتن)

شرکت مایکروسافت نرم‌افزار، خدمات، سخت‌افزار و راه‌حل‌ها را در سراسر جهان توسعه می‌دهد، مجوز می‌دهد و پشتیبانی می‌کند. این شرکت در سه بخش فعالیت می کند: بهره وری و عملیات تجاری، ابر هوشمند و محاسبات شخصی بیشتر. بهره وری و فرآیندهای تجاری Office، Exchange، SharePoint، Microsoft Teams، Office 365 Security and Compliance، Microsoft Viva و Skype for Business را فراهم می کند. Skype، Outlook.com، OneDrive و LinkedIn. و Dynamics 365، مجموعه ای از راه حل های تجاری مبتنی بر ابر و در محل برای سازمان ها و واحدهای تجاری.

داستان های خصوصی

مالکیت شرکتی بر اساس سه ماهه برای مایکروسافت (NASDAQ: MSFT)

اخبار و نظرات Microsoft Daily را دریافت کنید آدرس ایمیل خود را در زیر وارد کنید تا خلاصه‌ای مختصر از آخرین اخبار و رتبه‌بندی تحلیلگران مایکروسافت و شرکت‌های مرتبط با خبرنامه ایمیل روزانه رایگان MarketBeat.com را دریافت کنید.