Cypress Wealth Services LLC دارای ۴۵۷۰۰۰ دلار در PepsiCo, Inc. (NASDAQ:PEP) – Big 24 NewsCypress Wealth Services LLC دارایی های خود را در PepsiCo، Inc افزایش داده است. (NASDAQ:PEP–Received Rating) بر اساس آخرین پرونده ۱۳F این شرکت در کمیسیون بورس و اوراق بهادار، در سه ماهه دوم ۷.۷ درصد افزایش یافت. این صندوق پس از خرید ۱۹۷ سهم دیگر در این مدت، ۲۷۴۱ سهم از سهام این شرکت را در اختیار داشت. دارایی Cypress Wealth Services LLC در PepsiCo در پایان دوره گزارش گذشته ۴۵۷,۰۰۰ دلار ارزش داشت.

سایر سرمایه گذاران نهادی و صندوق های تامینی نیز دارایی های خود را در شرکت اصلاح کرده اند. بانک Norges یک موقعیت جدید در پپسی کو در سه ماهه چهارم به ارزش ۲,۱۸۰,۹۲۵,۰۰۰ دلار خریداری کرد. بلک راک سهام خود در پپسی کو را ۵.۵ درصد در سه ماهه چهارم افزایش داد. بلک راک اکنون مالک ۱۰۵,۵۰۱,۷۵۹ سهم از سهام این شرکت به ارزش ۱۸,۳۲۶,۷۱۰,۰۰۰ دلار پس از به دست آوردن ۵,۴۵۴,۰۹۷ سهام اضافی در طول دوره است. رویال بانک کانادا سهام خود در پپسی کو را ۵۶.۶ درصد در سه ماهه اول افزایش داد. رویال بانک کانادا پس از به دست آوردن ۵ میلیون و ۳۵۲ هزار و ۷۲۱ سهم دیگر در این دوره، اکنون مالک ۱۴،۸۱۰،۷۳۸ سهم از سهام این شرکت به ارزش ۲،۴۷۹،۰۲۲،۰۰۰ دلار است. گروه ونگارد سهام خود در پپسی کو را ۱.۶ درصد در سه ماهه اول افزایش داد. شرکت Vanguard Group مالک است. اکنون ۱۲۴,۵۹۲,۵۷۰ سهم از سهام این شرکت پس از دستیابی به ۱,۹۹۱,۹۶۸ سهم اضافی در این مدت ۲۰,۸۵۴,۳۰۴,۰۰۰ دلار ارزش گذاری شده است. سرانجام، Charles Schwab Investment Management Inc. این شرکت در سه ماهه اول سهم خود در پپسی را ۱۰.۳ درصد افزایش داد. شرکت مدیریت سرمایه گذاری چارلز شواب اکنون ۱۵,۲۶۴,۹۰۲ سهم از سهام این شرکت پس از دستیابی به ۱,۴۲۷,۴۰۵ سهم اضافی در این مدت به ارزش ۲,۵۵۵,۰۴۰,۰۰۰ دلار است. سرمایه گذاران نهادی و صندوق های تامینی ۷۱.۳۸ درصد از سهام شرکت را در اختیار دارند.

تجارت داخلی در پپسی کو

در خبری دیگر، مدیرعامل استفن سی ویلیامز در معامله ای که در روز جمعه ۱۵ جولای انجام شد، ۱۷۵۳ سهم از سهام این شرکت را فروخت. این سهام با قیمت متوسط ​​۱۷۱.۱۸ دلار و در مجموع ۳۰۰۰۷۸.۵۴ دلار فروخته شد. پس از این معامله، مدیرعامل اکنون به طور مستقیم مالک ۷۰,۸۹۲ سهم در شرکت به ارزش ۱۲,۱۳۵,۲۹۲.۵۶ دلار است. این فروش در پرونده سازمان بورس و اوراق بهادار افشا شده است که از طریق وب سایت این شرکت در دسترس است. در اخبار مرتبط، رامکومار کریشنان، مدیرعامل، ۳۴۳۳ سهم از سهام را در معامله ای که در روز پنجشنبه ۲۸ جولای انجام شد، فروخت. این سهام با میانگین قیمت ۱۷۴.۸۳ دلار و ارزش کل ۶۰۰۱۹۱.۳۹ دلار فروخته شد. پس از این معامله، مدیرعامل اکنون به طور مستقیم مالک ۵۰,۵۷۷ سهام شرکت به ارزش ۸,۸۴۲,۳۷۶.۹۱ دلار است. این فروش در سند ثبت شده در سازمان بورس و اوراق بهادار فاش شده است که در این لینک موجود است. همچنین، مدیرعامل استفن سی ویلیامز، در معامله ای که در روز جمعه ۱۵ جولای انجام شد، ۱۷۵۳ سهم از سهام را فروخت. این سهام با قیمت متوسط ​​۱۷۱.۱۸ دلار و در مجموع ۳۰۰۰۷۸.۵۴ دلار فروخته شد. پس از اتمام معامله، مدیرعامل اکنون صاحب ۷۰۸۹۲ سهم در شرکت به ارزش ۱۲۱۳۵۲۹۲.۵۶ دلار است. افشای این فروش را می توان در اینجا یافت. ۰.۱۲ درصد سهام متعلق به صاحبان شرکت است.

ارتقاء و تنزل رتبه تحلیلگر

چندین تحلیلگر تحقیقاتی اخیراً در مورد سهام PEP اظهار نظر کردند. Deutsche Bank Aktiengesellschaft هدف قیمت سهام پپسی کو را از ۱۷۹.۰۰ دلار به ۱۸۱.۰۰ دلار افزایش داد و در گزارشی که در روز سه‌شنبه، ۲۷ سپتامبر منتشر شد، به سهام امتیاز «نگهداری» داد. JPMorgan Chase & Co. در گزارشی در روز جمعه، ۳۰ سپتامبر، قیمت هدف خود را برای سهام پپسی از ۱۸۸.۰۰ دلار به ۱۸۶.۰۰ دلار کاهش داد و رتبه “اضافه وزن” را برای سهام در نظر گرفت. گروه Credit Suisse هدف قیمت سهام پپسی کو را از ۱۷۳.۰۰ دلار به ۱۷۲.۰۰ دلار کاهش داد و در گزارشی در روز دوشنبه ۳ اکتبر، رتبه “خنثی” را به سهام اختصاص داد. Wells Fargo & Co در گزارشی در روز سه‌شنبه، ۲۱ ژوئن، قیمت هدف خود را برای سهام PepsiCo از ۱۷۵.۰۰ دلار به ۱۷۲.۰۰ دلار کاهش داد و رتبه‌ای «برابر» به سهام اختصاص داد. در نهایت، بارکلیز هدف قیمت سهام پپسی کو را از ۱۸۷.۰۰ دلار به ۱۸۳.۰۰ دلار کاهش داد و در گزارشی در روز چهارشنبه، ۶ ژوئیه، رتبه “اضافه وزن” را به سهام اختصاص داد. چهار تحلیلگر تحقیقاتی سهام را با رتبه بندی رزرو ارزیابی کرده اند و شش نفر رتبه خرید را به شرکت اختصاص داده اند. بر اساس داده های MarketBeat.com، پپسی در حال حاضر دارای رتبه اجماع “متوسط ​​خرید” و میانگین قیمت هدف ۱۸۴.۵۵ دلار است.

عملکرد قیمت PepsiCo

نزدک: PEP در روز دوشنبه با قیمت ۱۶۱.۶۱ دلار افتتاح شد. این شرکت دارای ارزش بازار ۲۲۳.۰۱ میلیارد دلار، نسبت PE 24.34، نسبت قیمت به درآمد ۳.۱۷ و بتای ۰.۵۷ است. PepsiCo با ۱۵۳.۳۷ دلار پایین ترین سطح ۱۲ ماهه و ۱۸۱.۰۷ دلار بالاترین قیمت در ۱۲ ماه گذشته را ثبت کرد. این شرکت دارای نسبت سریع ۰.۶۴، نسبت معاملات ۰.۸۳ و نسبت بدهی به حقوق صاحبان سهام ۱.۷۸ است. میانگین متحرک ۵۰ روزه برای شرکت ۱۷۲.۲۳ دلار و میانگین متحرک ۲۰۰ روزه ۱۶۹.۸۱ دلار است.

PepsiCo (NASDAQ:PEP – Get Rating) آخرین نتایج سود سه ماهه خود را در روز سه شنبه ۱۲ ژوئیه منتشر کرد. این شرکت ۱.۸۶ دلار سود به ازای هر سهم برای سه ماهه گزارش داد که بالاتر از برآوردهای ۱.۷۳ دلاری تحلیلگران در ۰.۱۳ دلار بود. درآمد این شرکت در سه ماهه ۲۰.۲۳ میلیارد دلار در مقایسه با برآورد تحلیلگران ۱۹.۵۱ میلیارد دلار بود. PepsiCo حاشیه سود خالص ۱۱.۲۸ درصد و بازده سهام ۵۲.۰۱ درصد ایجاد کرد. درآمد این شرکت در سه ماهه سوم نسبت به مدت مشابه سال قبل ۵.۲ درصد افزایش یافته است. در مدت مشابه سال گذشته، این شرکت ۱.۷۲ دلار به ازای هر سهم درآمد داشت. به طور متوسط، تحلیلگران سهام انتظار دارند PepsiCo, Inc. برای سال مالی جاری ۶.۶۶ سود به ازای هر سهم ثبت خواهد کرد.

پپسی سود سهام را اعلام کرد

این شرکت همچنین اخیرا سود سه ماهه ای را اعلام کرد که در روز جمعه ۹ شهریور ماه واریز شد. در روز جمعه ۲ سپتامبر به ازای هر سهم ۱.۱۵ دلار سود به سهامداران بی سابقه پرداخت شد. تاریخ تقسیم سود قبلی برای این سود، پنجشنبه ۱ سپتامبر بود. این نشان دهنده سود سهام ۴.۶۰ دلار در سال و بازده سود ۲.۸۵٪ است. نسبت پرداخت پپسی ۶۹.۲۸ درصد است.

درباره شرکت پپسی

(رتبه گرفتن)

شرکت پپسی این شرکت به تولید، بازاریابی، توزیع و فروش انواع نوشیدنی ها و غذاهای آماده در سراسر جهان می پردازد. این شرکت از طریق هفت بخش فعالیت می کند: Frito-Lay آمریکای شمالی. Quaker Foods آمریکای شمالی؛ PepsiCo Drinks آمریکای شمالی؛ آمریکای لاتین؛ اروپا؛ آفریقا، خاورمیانه و جنوب آسیا؛ و منطقه آسیا و اقیانوسیه، استرالیا، نیوزلند و چین.

ادامه مطلب

آیا می خواهید ببینید چه صندوق های تامینی دیگری PEP را نگه می دارند؟ برای مشاهده آخرین پرونده های ۱۳F و معاملات داخلی برای PepsiCo, Inc. از HoldingsChannel.com دیدن کنید. (NASDAQ: PEP – امتیاز دریافت شده).

مالکیت شرکتی بر اساس سه ماهه برای PepsiCo (NASDAQ: PEP)

اخبار و نظرات روزانه PepsiCo را دریافت کنید آدرس ایمیل خود را در زیر وارد کنید تا با خبرنامه ایمیل روزانه رایگان MarketBeat.com، خلاصه ای مختصر از آخرین اخبار و رتبه بندی تحلیلگران برای PepsiCo و شرکت های مرتبط دریافت کنید.