Deutsche Bank Aktiengesellschaft قیمت TransUnion (NYSE: TRU) را به ۱۰۱.۰۰ دلار کاهش داد – Big 24 NewsTransUnion (NYSE: TRU – دریافت رتبه) به گزارش فلای، دویچه بانک Aktingslschaft قیمت هدف خود را برای سهام Aktingslschaft از ۱۱۱.۰۰ دلار به ۱۰۱.۰۰ دلار کاهش داد.

تعدادی دیگر از تحلیلگران تحقیقات سهام نیز اخیراً در مورد سهام اظهار نظر کرده اند. StockNews.com در روز پنجشنبه ۳۱ مارس در گزارشی تحقیقاتی به پوشش سهام TransUnion پرداخت. آنها یک رتبه بندی نظر در مورد شرکت صادر کردند. مورگان استنلی هدف قیمتی سهام TransUnion را از ۹۸.۰۰ دلار به ۹۱.۰۰ دلار کاهش داد و در گزارشی تحقیقاتی در روز پنجشنبه، ۱۶ ژوئن، امتیازی برابر به این شرکت اختصاص داد. رابرت دبلیو برد هدف قیمت سهام TransUnion را از ۱۱۲.۰۰ دلار به ۸۷.۰۰ دلار کاهش داد و در گزارشی تحقیقاتی در روز چهارشنبه، رتبه بهتری را به شرکت اختصاص داد. بارکلیز قیمت هدف خود را برای سهام TransUnion از ۸۸.۰۰ دلار به ۸۵.۰۰ دلار کاهش داد و در گزارشی تحقیقاتی در روز چهارشنبه، امتیاز بیش از حد شرکت را تعیین کرد. سرانجام، گروه Credit Suisse هدف قیمت سهام TransUnion را از ۹۰.۰۰ دلار به ۷۲.۰۰ دلار کاهش داد و در گزارشی تحقیقاتی در روز چهارشنبه، رتبه خنثی را به این شرکت اختصاص داد. یک تحلیلگر سرمایه گذاری سهام را با رتبه فروش رتبه بندی کرده است، چهار نفر رتبه نگهداری و هشت نفر رتبه خرید را به سهام این شرکت اختصاص داده اند. طبق داده های MarketBeat.com، این سهام در حال حاضر دارای رتبه خرید متوسط ​​و قیمت هدف توافق شده ۹۹.۴۶ دلار است.

عملکرد قیمت TransUnion

سهام NYSE TRU در روز چهارشنبه با قیمت ۷۵.۴۴ دلار افتتاح شد. TransUnion به پایین ترین سطح دوازده ماهه ۷۲.۲۶ دلار و بالاترین قیمت دوازده ماهه ۱۲۵.۳۵ دلار رسیده است. این شرکت دارای ارزش بازار ۱۴.۵۱ میلیارد دلار، نسبت قیمت به درآمد ۱۱.۱۴، نسبت قیمت به درآمد ۱.۰۷ و بتای ۱.۳۷ است. میانگین متحرک ۵۰ روزه این شرکت ۸۲.۲۴ دلار و میانگین متحرک ۲۰۰ روزه آن ۹۱.۶۴ دلار است. این شرکت دارای نسبت سریع ۱.۷۹، نسبت معاملات ۱.۷۹ و نسبت بدهی به حقوق صاحبان سهام ۱.۴۱ است.

TransUnion (NYSE: TRU – Get Rating) آخرین بار اطلاعات درآمد سه ماهه خود را در روز سه شنبه، ۲۶ ژوئیه اعلام کرد. این ارائه‌دهنده خدمات تجاری سود هر سهم را ۰.۹۸ دلار گزارش کرد که بالاتر از برآورد اجماع تحلیلگران از ۰.۸۹ دلار در ۰.۰۹ دلار بود. TransUnion به حاشیه سود خالص ۳۹.۹۰ درصد و بازده حقوق صاحبان سهام ۱۸.۵۳ درصد دست یافت. درآمد این شرکت در سه ماهه ۹۴۸.۳۰ میلیون دلار در مقایسه با برآوردهای ۹۶۴.۳۸ میلیون دلاری تحلیلگران بود. در مدت مشابه سال گذشته، این شرکت ۰.۸۷ دلار به ازای هر سهم درآمد کسب کرد. درآمد این شرکت در سه ماهه اول نسبت به سال قبل ۳۰.۲ درصد افزایش یافته است. به عنوان یک گروه، تحلیلگران تحقیقاتی انتظار دارند TransUnion برای سال مالی جاری ۳.۵۸ EPS ثبت کند.

اعلام سود سهام TransUnion

این شرکت اخیرا سود سه ماهه خود را اعلام کرد که در روز جمعه ۲۸ خرداد پرداخت شد. برای سرمایه گذاران ثبت نام شده در روز جمعه، ۲۷ مه، سود سهام ۰.۰۹۵ دلار صادر شد. این نشان دهنده سود سالانه ۰.۳۸ دلار و بازده ۰.۵۰٪ است. تاریخ تقسیم سود پنج شنبه ۲۶ اردیبهشت می باشد. بازده سود سهام TransUnion در حال حاضر ۵.۶۱ درصد است.

تجارت خودی

در اخبار مرتبط، مدیر ویلیام باسورث، ۴۰۵ سهم از سهام این شرکت را در معاملاتی در روز دوشنبه ۱۳ ژوئن فروخت. این سهام با قیمت متوسط ​​۷۸.۷۲ دلار با ارزش کل ۳۱۸۸۱.۶۰ دلار فروخته شد. پس از اتمام معامله، مدیر اکنون صاحب ۵۳۹۹ سهم از سهام شرکت به ارزش تقریبی ۴۲۵۰۰۹.۲۸ دلار است. این فروش در یک پرونده حقوقی در سازمان بورس و اوراق بهادار فاش شد که در این لینک موجود است. در حال حاضر ۰.۲۲ درصد سهام در اختیار افراد داخلی است.

تجارت نهادی در سراسر اتحادیه

صندوق های تامینی اخیرا سهام این سهام را خرید و فروش کرده اند. UMB Bank NA MO سهام جدیدی در TransUnion در سه ماهه چهارم به ارزش ۲۶۰۰۰ دلار خریداری کرد. MUFG Americas Holdings Corp سهام جدیدی در TransUnion در سه ماهه چهارم به ارزش ۳۰۰۰۰ دلار خریداری کرد. Standard Family Office LLC سهام جدیدی در TransUnion را در سه ماهه چهارم به قیمت ۳۰۰۰۰ دلار خریداری کرد. Riverview Trust Co. سهام جدیدی در TransUnion در سه ماهه اول به ارزش ۳۲۰۰۰ دلار خریداری کرد. سرانجام، GW&K Investment Management LLC سهام جدیدی در TransUnion در سه ماهه اول به ارزش ۳۵۰۰۰ دلار خریداری کرد. صندوق های تامینی و سایر سرمایه گذاران نهادی ۹۷.۳۶ درصد از سهام شرکت را در اختیار دارند.

درباره TransUnion

(رتبه گرفتن)

TransUnion راه حل های ریسک و اطلاعاتی را ارائه می دهد. این شرکت در سه بخش فعالیت می کند: ایالات متحده، بازارهای بین المللی و بازارهای تعاملی مصرف کننده. بخش بازارهای ایالات متحده گزارش های مصرف کننده، بینش عملی و تجزیه و تحلیل را به شرکت ها ارائه می دهد. این شرکت ها از خدمات خود برای جذب مشتریان جدید استفاده می کنند. ارزیابی توانایی مصرف کننده برای پرداخت خدمات؛ شناسایی فرصت های فروش متقابل؛ اندازه گیری و مدیریت ریسک پرتفوی بدهی؛ وصول بدهی؛ تایید هویت مصرف کننده؛ و خطر تقلب را کاهش دهد.

مقالات برگزیده

آرم پرواز

توصیه های تحلیلگر برای TransUnion (NYSE: TRU)

اخبار و نظرات را برای TransUnion Daily دریافت کنید آدرس ایمیل خود را در زیر وارد کنید تا خلاصه روزانه مختصری از آخرین اخبار و رتبه بندی تحلیلگران برای TransUnion و شرکت های مرتبط با خبرنامه ایمیل روزانه رایگان MarketBeat.com دریافت کنید.