DiaMedica Therapeutics (NASDAQ:DMAC) قیمت هدف را به ۱۲.۰۰ دلار کاهش داد – بیگ ۲۴ خبرDiaMedica Therapeutics (NASDAQ: DMAC – رتبه‌بندی دریافت شده) به گزارش فلای، کریگ هالوم در یک یادداشت تحقیقاتی که روز پنجشنبه منتشر شد، قیمت هدف خود را از ۱۸ دلار به ۱۲ دلار کاهش داد. آنها در حال حاضر یک رتبه خرید برای سهام دارند.

به طور جداگانه، اوپنهایمر در یادداشت تحقیقاتی روز پنجشنبه رتبه سهام DiaMedica Therapeutics را از عملکرد بهتر به عملکرد بازار کاهش داد.

Nasdaq DMAC در روز پنجشنبه با قیمت ۱.۳۵ دلار افتتاح شد. DiaMedica Therapeutics دارای پایین ترین قیمت ۵۲ هفته ای ۱.۱۵ دلار و بالاترین قیمت ۵۲ هفته ای ۴.۸۲ دلار است. ارزش بازار این شرکت ۳۵.۷۰ میلیون دلار، نسبت قیمت به درآمد ۲.۳۳- و بتای ۲.۲۸ است. میانگین متحرک ۵۰ روزه این شرکت ۲.۲۷ دلار و میانگین متحرک ۲۰۰ روزه آن ۲.۶۰ دلار است.

DiaMedica Therapeutics (NASDAQ: DMAC – Get Rating) آخرین داده های درآمد سه ماهه خود را در روز چهارشنبه، ۴ مه منتشر کرد. این شرکت گزارش داد (۰.۱۳ دلار) سود هر سهم (EPS) برای سه ماهه، که بالاتر از برآورد اجماع تحلیلگران از (۰.۲۰ دلار) ۰.۰۷ دلار است. طی سه ماهه مشابه سال گذشته، این شرکت به ازای هر سهم (۰.۱۹ دلار) درآمد کسب کرد. به عنوان یک گروه، تحلیلگران طرف فروش انتظار دارند که DiaMedica Therapeutics به ازای هر سهم ۰.۶۸- سود در سال مالی جاری به ثبت برساند.

تعدادی از سرمایه گذاران نهادی اخیراً سهام DMAC را خریده و فروخته اند. State Street Inc موقعیت خود را در سهام DiaMedica Therapeutics 11.6٪ در سه ماهه اول افزایش داد. استیت استریت شرکت اکنون مالک ۶۶۲۹ سهم از سهام این شرکت به ارزش ۱۶۷۰۰۰ دلار پس از به دست آوردن ۶۹۱۲ سهم دیگر در این دوره است. Dimensional Fund Advisors LP موقعیت خود را در سهام DiaMedica Therapeutics تا ۳۸۷.۵ درصد در سه ماهه اول افزایش داد. Dimensional Fund Advisors LP اکنون مالک ۵۸۰۱۵ سهم از سهام این شرکت به ارزش ۱۴۵۰۰۰ دلار پس از به دست آوردن ۴۶۱۱۵ سهم اضافی در طول دوره است. سرانجام، Stonepine Capital Management LLC موقعیت خود را در سهام DiaMedica Therapeutics تا ۶۲۰.۷٪ در سه ماهه چهارم افزایش داد. Stonepine Capital Management LLC اکنون مالک ۱,۱۹۴,۶۷۰ سهم از سهام این شرکت به ارزش ۴,۴۵۶,۰۰۰ دلار پس از به دست آوردن ۱,۰۲۸,۸۹۵ سهم اضافی در طول دوره است. ۱۹.۱۶ درصد از سهام متعلق به سرمایه گذاران نهادی و صندوق های تامینی است.

درباره DiaMedica Therapeutics (رتبه گرفتن)

DiaMedica Therapeutics Inc. ، یک شرکت بیودارویی در مرحله بالینی که درمان هایی را برای بیماری های عصبی و کلیوی توسعه می دهد. داروی کاندید اصلی این شرکت DM199 است، یک پروتئین کالیکرئین-۱ بافت انسانی نوترکیب، که در مرحله آزمایشی فاز ۲ REDUX برای درمان بیماران مبتلا به بیماری مزمن کلیوی متوسط ​​تا شدید ناشی از دیابت نوع ۱ یا نوع ۲ است. و فاز ۲/۳ کارآزمایی REMEDY2 برای درمان بیماران مبتلا به سکته مغزی حاد.

ادامه مطلب

آرم پرواز

اخبار و نظرات را برای DiaMedica Therapeutics Daily دریافت کنید آدرس ایمیل خود را در زیر وارد کنید تا با خبرنامه ایمیل روزانه رایگان MarketBeat.com، خلاصه ای مختصر از آخرین اخبار و رتبه بندی تحلیلگران برای DiaMedica Therapeutics و شرکت های مرتبط دریافت کنید.