Dorsey & Whitney Trust CO LLC موقعیت خود را در Brightcove Inc تثبیت کرد. (NASDAQ: BCOV) – Big 24 NewsDorsey & Whitney Trust CO LLC سهام خود را در Brightcove Inc افزایش داد. (NASDAQ: BCOV–Received Rating) طبق آخرین فرم ۱۳F این شرکت با کمیسیون بورس و اوراق بهادار، در سه ماهه اول ۲۷.۲ درصد افزایش یافت. این صندوق پس از خرید ۷۴۰۲ سهم دیگر در طول سه ماهه، ۳۴۶۶۵ سهم از سهام سازنده نرم افزار را در اختیار داشت. Dorsey & Whitney Trust CO LLC تقریباً ۰.۰۸٪ از Brightcove به ارزش ۲۷۰,۰۰۰ دلار در پایان سه ماهه گذشته را در اختیار داشت.

چندین سرمایه گذار نهادی دیگر نیز اخیراً به سهام خود در BCOV اضافه یا کاهش داده اند. Allspring Global Investments Holdings LLC سهام جدیدی در Brightcove در سه ماهه چهارم به ارزش تقریبی ۱۷۹۰۰۰ دلار خریداری کرد. Zurcher Cantonalbank Zurich Cantonalbank سهام خود در Brightcove را ۱۱۱.۸ درصد در سه ماهه چهارم افزایش داد. Zurcher Cantonalbank Zurich Cantonalbank اکنون پس از خرید ۴۷۰۱ سهم دیگر در سه ماهه گذشته، ۸۹۰۵ سهم از سهام این سازنده نرم افزار به ارزش ۹۱۰۰۰ دلار را در اختیار دارد. Dimensional Fund Advisors LP سهام خود را در Brightcove 0.5% در سه ماهه چهارم افزایش داد. Dimensional Fund Advisors LP پس از خرید ۱۷۵۱ سهم دیگر در سه ماهه گذشته، اکنون مالک ۳۲۸۹۱۹ سهم از سهام سازنده نرم افزار به ارزش ۳۳۶۲۰۰۰ دلار است. BNP Paribas Arbitrage SA سهام خود در Brightcove را ۳۷۷۶.۸ درصد در سه ماهه چهارم افزایش داد. BNP Paribas Arbitrage SA اکنون ۲۹۹,۲۸۸ سهم از سهام سازنده نرم افزار به ارزش ۳,۰۵۹,۰۰۰ دلار را پس از خرید ۲۹۱,۵۶۸ سهم دیگر در سه ماهه گذشته در اختیار دارد. در نهایت، شرکت مدیریت دارایی Fuller & Thaler. در طول سه ماهه چهارم سهام جدیدی در Brightcove به ارزش تقریبی ۳,۱۵۸,۰۰۰ دلار خریداری کرد. صندوق های تامینی و سایر سرمایه گذاران نهادی ۸۴.۶۷ درصد از سهام شرکت را در اختیار دارند.

سهام Brightcove 0.6% افزایش یافت

سهام نزدک: BCOV در روز جمعه با قیمت ۶.۶۰ دلار افتتاح شد. Brightcove به کمترین میزان در ۵۲ هفته گذشته ۵.۸۴ دلار و بالاترین قیمت ۵۲ هفته اخیر ۱۲.۵۵ دلار رسید. میانگین متحرک ساده ۵۰ روزه سهام ۶.۴۳ دلار و میانگین متحرک ساده ۲۰۰ روزه آن ۷.۰۶ دلار است. ارزش بازار این شرکت ۲۷۶.۵۳ میلیون دلار، نسبت قیمت به درآمد ۱۱۰.۰۰- و بتای ۰.۷۵ است.

Brightcove (NASDAQ: BCOV – Receive Rating) آخرین داده های درآمد سه ماهه خود را در روز سه شنبه، ۲ آگوست منتشر کرد. سازنده نرم افزار درآمد ۰.۱۰ دلار به ازای هر سهم (EPS) در سه ماهه را گزارش کرد که بالاتر از برآورد اجماع ۰.۰۵ دلاری در ۰.۰۵ دلار بود. Brightcove بازده مثبت سهام ۲.۶۳% و حاشیه خالص منفی ۱.۲۰% داشت. در مدت مشابه سال گذشته، این شرکت ۰.۰۴ دلار EPS درآمد داشت. به طور متوسط، تحلیلگران طرف فروش انتظار دارند Brightcove Inc. پس از -۰.۰۶ سود هر سهم برای سال جاری خواهد آمد.

تجارت خودی

در اخبار دیگر، سهامدار عمده Edenbrook Capital، LLC 11029 سهم از سهام این شرکت را در معامله ای به تاریخ جمعه ۱۲ اوت به دست آورد. این سهم با میانگین قیمت ۶.۷۷ دلار به ازای هر سهم، برای کل معامله ۷۴۶۶۶.۳۳ دلار خریداری شد. پس از خرید، خودی ها در حال حاضر به طور مستقیم مالک ۴,۸۵۶,۴۸۴ سهم در شرکت هستند که ارزش آن تقریباً ۳۲,۸۷۸,۳۹۶.۶۸ دلار است. این خرید در پرونده SEC فاش شد که از طریق این پیوند در دسترس است. طی ۹۰ روز گذشته، خودی ها ۷۸۶۱۳ سهم از سهام این شرکت را به ارزش ۵۰۴۶۹۵ دلار خریداری کرده اند. ۷۰/۳ درصد سهام متعلق به صاحبان شرکت است.

ارتقاء و تنزل رتبه تحلیلگر

BCOV موضوع تعدادی گزارش تحقیقاتی بوده است. StockNews.com در یک یادداشت تحقیقاتی در روز یکشنبه ۱۵ مه Brightcove را از رتبه “نگهداری” به “خرید” ارتقا داد. TheStreet در گزارشی که در روز جمعه ۲۹ آوریل منتشر شد، رتبه Brightcove را از رتبه “c” به “d” کاهش داد.

نمایه Brightcove

(رتبه گرفتن)

Brightcove Inc خدمات ویدیوی ابری را ارائه می دهد. محصول شاخص آن شامل Video Cloud است، یک پلتفرم ویدیوی آنلاین که به مشتریان خود اجازه می دهد ویدیو را در دستگاه های متصل به اینترنت منتشر و توزیع کنند. این شرکت همچنین Brightcove Live، یک راه حل پخش زنده را ارائه می دهد. Brightcove Beacon، نرم‌افزاری که به کسب‌وکارها امکان می‌دهد تجربه‌های ویدیویی عالی را در چندین مدل کسب درآمد راه‌اندازی کنند. Brightcove Player یک فناوری پخش کننده ویدیو با یک سرویس مبتنی بر ابر برای ایجاد و مدیریت تجربیات است. و Zencoder، یک فناوری رمزگذاری ویدیویی مبتنی بر ابر.

داستان های خصوصی

آیا می خواهید ببینید چه صندوق های تامینی دیگری BCOV را نگه می دارند؟ برای مشاهده آخرین سپرده های ۱۳F و معاملات داخلی برای Brightcove Inc. از HoldingsChannel.com دیدن کنید. (NASDAQ: BCOV – رتبه‌بندی دریافت شد).

مالکیت نهادی توسط Quarter of Brightcove Corporation (NASDAQ: BCOV)

اخبار و نظرات برای Brightcove Daily را دریافت کنید آدرس ایمیل خود را در زیر وارد کنید تا خلاصه روزانه مختصری از آخرین اخبار و رتبه بندی تحلیلگران برای Brightcove و شرکت های مرتبط با خبرنامه ایمیل روزانه رایگان MarketBeat.com دریافت کنید.