Dupont Capital Management Corp. دارای ۱۷۵۵ سهم در The Home Depot, Inc. (NYSE: HD) – Big 24 NewsDupont Capital Management Corp سهام خود را در The Home Depot, Inc افزایش داده است. بر اساس آخرین فرم ۱۳F که در کمیسیون بورس و اوراق بهادار ثبت شده است (NYSE: HD – رتبه بندی دریافت شده) در سه ماهه دوم ۶.۷ درصد افزایش یافته است. این صندوق پس از فروش ۱۷۵۵ سهم در این دوره، ۲۴۳۵۹ سهم از سهام فروشگاه های بهبود خانه را در اختیار داشت. دارایی های Dupont Capital Management Corp در Home Depot 6,681,000 دلار در پایان آخرین دوره گزارش.

چندین صندوق تامینی دیگر نیز به سهام خود در این تجارت افزوده یا کاهش داده اند. Eads & Heald Wealth Management سهام خود در Home Depot را ۱.۵ درصد در سه ماهه دوم افزایش داد. Eads & Heald Wealth Management اکنون دارای ۴۸۴۹ سهم از سهام خرده فروشان بهبود خانه است که پس از خرید ۷۴ سهم دیگر در سه ماهه گذشته، ۱،۳۳۰،۰۰۰ دلار ارزش دارد. Key Financial Inc سهام خود در Home Depot را ۱.۲ درصد در سه ماهه دوم افزایش داد. شرکت Key Financial مالک است. اکنون ۵۰۶۹ سهم از سهام خرده فروشان بهبود خانه پس از خرید ۶۲ سهم دیگر در سه ماهه گذشته، ۱،۴۱۵،۰۰۰ دلار ارزش گذاری شده است. Woodward Diversified Capital LLC سهام خود در Home Depot را ۵.۵ درصد در سه ماهه دوم افزایش داد. Woodward Diversified Capital LLC اکنون پس از خرید ۲۳۸ سهم دیگر در سه ماهه گذشته، مالک ۴۵۴۵ سهم از سهام خرده فروش لوازم خانگی به ارزش ۱۲۴۷۰۰۰ دلار است. First PREMIER Bank سهام خود در Home Depot را ۳.۹ درصد در سه ماهه دوم افزایش داد. First PREMIER Bank اکنون دارای ۹۸۹ سهم از سهام خرده فروشان بهبود خانه است که پس از خرید ۳۷ سهم دیگر در سه ماهه گذشته، ۲۷۱,۰۰۰ دلار ارزش دارند. در نهایت، استایلز فایننشال خدمات شرکت سهام خود را در Home Depot 2.7 درصد در سه ماهه دوم افزایش داد. استایلز فایننشال خدمات شرکت مالک است. اکنون ۷۱۶۹ سهم از سهام خرده فروشان بهبود خانه پس از خرید ۱۹۱ سهم دیگر در سه ماهه گذشته ۱۹۶۶۰۰۰ دلار ارزش گذاری شده است. ۶۸.۶۶ درصد از سهام متعلق به سرمایه گذاران نهادی است.

تحلیلگران اهداف قیمتی جدیدی را تعیین کردند

چندین تحلیلگر بر سهام HD تأثیر گذاشته اند. گوگنهایم هدف قیمتی خود را برای سهام Home Depot از ۳۵۰.۰۰ دلار به ۳۵۵.۰۰ دلار افزایش داد و در یک یادداشت تحقیقاتی در روز چهارشنبه، ۱۷ آگوست، به سهام رتبه “خرید” داد. مورگان استنلی هدف قیمتی خود را برای سهام Home Depot از ۳۵۰.۰۰ دلار به ۳۶۰.۰۰ دلار افزایش داد و در یادداشتی تحقیقاتی در روز چهارشنبه، ۱۷ آگوست، رتبه “اضافه وزن” را به شرکت اختصاص داد. Trust Financial رتبه “خرید” را مجدداً تأیید کرد و هدف قیمتی ۳۹۹.۰۰ دلار را برای سهام Home Depot در یادداشتی تحقیقاتی در روز پنجشنبه ۶ اکتبر تعیین کرد. JPMorgan Chase & Co. این شرکت قیمت هدف خود را برای سهام Home Depot از ۳۳۵.۰۰ دلار به ۳۱۱.۰۰ دلار کاهش داد و در یادداشتی تحقیقاتی در روز سه شنبه، ۹ آگوست، رتبه “اضافه وزن” را به این شرکت اختصاص داد. در نهایت، DA Davidson در یادداشتی تحقیقاتی در روز دوشنبه، ۲۲ آگوست، قیمت هدف خود را برای سهام Home Depot به ۳۳۴.۰۰ دلار افزایش داد. چهار تحلیلگر تحقیقاتی سهام، سهام را با رتبه بندی نگهداری و بیست نفر رتبه خرید سهام را صادر کرده اند. طبق داده های MarketBeat در حال حاضر Home Depot دارای میانگین امتیاز «متوسط ​​خرید» و قیمت هدف توافق شده ۳۶۵.۶۸ دلار است.

فعالیت خودی در انبار

در خبری دیگر از هوم دیپو، EVP فهیم صدیقی در معامله ای که در روز جمعه ۱۸ شهریور انجام شد، ۱۰۰۰ سهم از سهام خود را فروخت. این سهام با قیمت متوسط ​​۳۰۰.۵۹ دلار و ارزش کل ۳۰۰۵۹۰.۰۰ دلار فروخته شد. پس از این معامله، معاون اجرایی اکنون به طور مستقیم مالک ۶۱۸۰ سهم در شرکت به ارزش ۱۸۵۷۶۴۶.۲۰ دلار است. این معامله در یک پرونده حقوقی در سازمان بورس و اوراق بهادار افشا شد که از طریق این لینک قابل دسترسی است. خبر دیگر، EVP Matt Carey در معامله ای در روز دوشنبه ۲۲ آگوست، ۱۲۶۵۰ سهم از سهام این شرکت را به فروش رساند. این سهام با قیمت متوسط ​​۳۱۶.۲۶ دلار و در مجموع ۴۰۰۰۶۸۹.۰۰ دلار فروخته شد. پس از فروش، معاون اجرایی اکنون به طور مستقیم مالک ۳۴۵۲۲ سهم در شرکت است که ارزش آن تقریباً ۱۰۹۱۷۹۲۷.۷۲ دلار است. این فروش در یک پرونده نظارتی در کمیسیون بورس و اوراق بهادار افشا شد که از طریق وب سایت SEC قابل دسترسی است. فهیم صدیقی معاون اجرایی رئیس جمهور نیز در معامله ای در روز جمعه ۲۷ شهریورماه ۱۰۰۰ سهم از سهام این شرکت را به فروش رساند. این سهام با قیمت متوسط ​​۳۰۰.۵۹ دلار و در مجموع ۳۰۰،۵۹۰.۰۰ دلار فروخته شد. پس از فروش، معاون اجرایی اکنون صاحب ۶۱۸۰ سهم در شرکت به ارزش ۱۸۵۷۶۴۶.۲۰ دلار است. افشای این فروش را می توان در اینجا یافت. ۰.۱۷ درصد سهام متعلق به افراد داخلی است.

افزایش ۰.۲ درصدی معاملات انبار خانه

NYSE: HD در روز چهارشنبه با قیمت ۲۸۲.۸۹ دلار افتتاح شد. میانگین متحرک ۵۰ روزه این شرکت ۲۹۴.۱۸ دلار و میانگین متحرک ۲۰۰ روزه ۲۹۵.۲۸ دلار است. The Home Depot, Inc. پایین ترین قیمت ۵۲ هفته اخیر ۲۶۴.۵۱ دلار و بالاترین قیمت در ۵۲ هفته ۴۲۰.۶۱ دلار بود. این شرکت دارای نسبت سریع ۰.۲۵، نسبت معاملات ۱.۱۸ و نسبت بدهی به حقوق صاحبان سهام ۱۶۵.۷۰ است. ارزش بازار سهام ۲۸۹.۶۰ میلیارد دلار، نسبت قیمت به درآمد ۱۷.۳۹، نسبت قیمت به درآمد ۱.۵۲ و بتای ۰.۹۶ است.

Home Depot (NYSE: HD – Get Rating) آخرین بار نتایج سود سه ماهه خود را در روز سه‌شنبه، آگوست منتشر کرد. این خرده فروش لوازم خانگی درآمد ۵.۰۵ دلاری به ازای هر سهم در سه ماهه را گزارش کرد که بالاتر از برآورد اجماع تحلیلگران از ۴.۹۵ دلار با ۰.۱۰ دلار بود. این شرکت در سه ماهه قبل ۴۳.۷۹ میلیارد دلار درآمد داشت، در حالی که انتظارات تحلیلگران ۴۳.۳۳ میلیارد دلار بود. هوم دیپو حاشیه سود خالص ۱۰.۸۸ درصد و بازدهی منفی ۲۱۹۵۲.۱۶ درصد داشت. درآمد کسب و کار در سه ماهه نسبت به مدت مشابه سال گذشته ۶.۵ درصد افزایش یافته است. در سه ماهه مشابه سال گذشته، این شرکت ۴.۵۳ دلار به ازای هر سهم درآمد داشت. به طور متوسط، تحلیلگران تحقیقات سهام انتظار دارند که The Home Depot, Inc. 16.64 سود هر سهم برای سال مالی جاری ثبت خواهد شد.

اعلام سود سهام عمده

این شرکت اخیرا سود سه ماهه ای را نیز افشا کرده است که در روز پنجشنبه ۲۴ شهریور پرداخت شده است. سرمایه گذاران بی سابقه در روز پنجشنبه، ۱ سپتامبر، سود ۱.۹۰ دلاری به ازای هر سهم دریافت کردند. تاریخ تقسیم سود چهارشنبه ۳۱ مرداد بود. این نشان دهنده سود ۷.۶۰ دلاری سالانه و بازدهی ۲.۶۹٪ است. نسبت پرداخت سود سهام Home Depot (DPR) 46.71٪ است.

Home Depot اعلام کرد که هیئت مدیره آن در روز پنجشنبه، ۱۸ آگوست، طرح بازخرید سهام را تصویب کرد که به شرکت اجازه می دهد ۱۵.۰۰ میلیارد دلار سهام خود را بازخرید کند. مجوز خرید به خرده فروش لوازم خانگی اجازه می دهد تا ۴.۵ درصد از سهام خود را از طریق خرید در بازار آزاد به دست آورد. طرح های بازخرید سهام معمولاً نشانه ای از این است که هیئت مدیره یک شرکت معتقد است سهام آن کمتر از ارزش گذاری شده است.

مشخصات انبار خانه

(رتبه گرفتن)

Home Depot, Inc. به عنوان خرده فروش لوازم خانگی فعالیت می کند. این شرکت فروشگاه‌های The Home Depot را اداره می‌کند که انواع مصالح ساختمانی، محصولات بهبود خانه، محصولات چمن و باغ، و محصولات تزئینی و همچنین محصولات نگهداری، تعمیرات و ابزارهای کاربردی را به فروش می‌رساند. این شرکت خدمات کفپوش، کابینت و تعویض کابینت را نیز ارائه می دهد. کانترها، کوره ها، سیستم های هوای مرکزی و پنجره ها.

داستان های خصوصی

می‌خواهید ببینید چه صندوق‌های تامینی دیگری HD را در اختیار دارند؟ از HoldingsChannel.com برای آخرین سپرده‌های ۱۳F و معاملات داخلی برای The Home Depot, Inc. بازدید کنید. (NYSE: HD – امتیاز دریافت شده است).

مالکیت شرکتی بر اساس محله Home Depot (NYSE: HD)

اخبار و نظرات Home Depot را روزانه دریافت کنید آدرس ایمیل خود را در زیر وارد کنید تا یک خلاصه روزانه مختصر از آخرین اخبار و رتبه بندی تحلیلگران برای Home Depot و شرکت های مرتبط با خبرنامه ایمیل روزانه رایگان MarketBeat.com دریافت کنید.