Eaton Vance Management 54829 سهم از سهام استارباکس را خریداری کرده است. (NASDAQ: SBUX) – Big 24 NewsEaton Vance Management سهام خود در سهام Starbucks را افزایش داد. (NASDAQ:SBUX–Received Rating) بر اساس گزارش این شرکت در آخرین پرونده ۱۳F خود در کمیسیون بورس و اوراق بهادار (SEC) در سه ماهه اول ۱.۴ درصد افزایش یافت. این سرمایه گذار نهادی پس از خرید ۵۴۸۲۹ سهم اضافی در طول سه ماهه، ۳۹۷۰۶۲۷ سهم از سهام شرکت قهوه را در اختیار داشت. Eaton Vance Management حدود ۰.۳۵٪ از استارباکس به ارزش ۳۶۱,۲۰۸,۰۰۰ دلار در آخرین پرونده خود در کمیسیون بورس و اوراق بهادار (SEC) را در اختیار دارد.

سایر سرمایه گذاران نهادی نیز اخیرا سهام این شرکت را خرید و فروش کرده اند. Guardian Wealth Management Inc. در سه ماهه چهارم سهام جدیدی در سهام استارباکس به ارزش تقریبی ۲۵۰۰۰ دلار خریداری کرد. Delos Wealth Advisors LLC موقعیت جدیدی را در استارباکس در طول سه ماهه چهارم به ارزش ۲۸۰۰۰ دلار به دست آورد. Bromfield Sneider Wealth Advisors سهام جدیدی در استارباکس در سه ماهه اول به قیمت ۲۵۰۰۰ دلار خرید. Burleson & Company LLC سهام خود در سهام Starbucks را ۲۶۶۰.۰% در سه ماهه اول افزایش داد. Burleson & Company LLC اکنون مالک ۲۷۶ سهم از سهام شرکت قهوه به ارزش ۲۵۰۰۰ دلار پس از تصاحب ۲۶۶ سهم اضافی در سه ماهه گذشته است. سرانجام، هرالد مشاوران شرکت. سهام جدید استارباکس را در سه ماهه اول به ارزش حدود ۲۹۰۰۰ دلار خریداری کرد. ۶۷.۹۷ درصد سهام در حال حاضر متعلق به سرمایه گذاران نهادی است.

افزایش ۰.۴ درصدی تراکنش های استارباکس

SBUX روز سه شنبه با قیمت ۸۹.۰۷ دلار افتتاح شد. میانگین SMA 50 روزه این شرکت ۸۳.۹۹ دلار و SMA 200 روزه ۸۱.۳۹ دلار است. استارباکس با ۶۸.۳۹ دلار به پایین ترین سطح ۱۲ ماهه و ۱۲۰.۱۵ دلار به بالاترین سطح در ۱۲ ماه رسیده است. ارزش بازار این سهام ۱۰۲.۲۰ میلیارد دلار، نسبت قیمت به درآمد ۲۵.۰۹، نسبت قیمت به درآمد ۲.۷۶ و بتای ۰.۹۴ است.

استارباکس (NASDAQ: SBUX – دریافت رتبه) آخرین نتایج درآمد سه ماهه خود را در روز سه شنبه، ۲ آگوست منتشر کرد. این شرکت قهوه درآمد ۰.۸۴ دلاری به ازای هر سهم در سه ماهه را گزارش کرد که بالاتر از برآوردهای ۰.۷۷ دلاری تحلیلگران در ۰.۰۷ دلار بود. حاشیه خالص استارباکس ۱۳.۰۳ درصد و بازده منفی ۴۷.۲۸ درصد بود. در سه ماهه مشابه سال گذشته، این شرکت ۱.۰۱ دلار به ازای هر سهم درآمد کسب کرد. به طور متوسط، تحلیلگران تحقیقات سهام انتظار دارند شرکت Starbucks Inc. برای سال مالی جاری ۲.۸۸ سود به ازای هر سهم ثبت خواهد کرد.

استارباکس سود سهام خود را اعلام کرد

این شرکت همچنین اخیرا سود سه ماهه ای را اعلام کرد که در روز جمعه ۵ مرداد ماه پرداخت شد. سهامداران رکورد در روز جمعه، ۱۲ آگوست، ۰.۴۹ دلار سود دریافت کردند. این نشان دهنده سود سهام ۱.۹۶ دلار در سال و بازده سود ۲.۲۰٪ است. تاریخ تقسیم این سود روز پنجشنبه ۲۰ مرداد بود. بازده سود سهام استارباکس در حال حاضر ۵۵.۲۱ درصد است.

تغییر رتبه تحلیلگر

SBUX موضوع چندین گزارش تحلیلگر اخیر بوده است. Wedbush هدف قیمت خود را در استارباکس از ۸۱.۰۰ دلار به ۸۶.۰۰ دلار افزایش داد و در گزارشی در روز چهارشنبه، ۳ آگوست، رتبه “خنثی” را به این شرکت اختصاص داد. Cowen هدف قیمت خود را در استارباکس از ۹۴.۰۰ دلار به ۱۰۴.۰۰ دلار افزایش داد و در یک یادداشت تحقیقاتی در روز پنجشنبه، ۱۸ آگوست، به سهام رتبه “نظارت” داد. بارکلیز هدف قیمت خود را در استارباکس از ۹۴ دلار به ۹۶ دلار افزایش داد و در گزارشی در روز چهارشنبه ۳ آگوست به شرکت رتبه “اضافه وزن” داد. سنفورد سی. برنشتاین در روز چهارشنبه ۷ سپتامبر در گزارشی تحقیقاتی به استارباکس پرداخت. آنها رتبه “عملکرد بازار” و هدف قیمتی ۹۴ دلاری را برای شرکت تعیین کردند. سرانجام، Deutsche Bank Aktiengesellschaft هدف قیمت سهام استارباکس را از ۹۱.۰۰ دلار به ۹۳.۰۰ دلار افزایش داد و در یادداشتی تحقیقاتی در روز چهارشنبه، ۳ آگوست، به سهام امتیاز «خرید» داد. ۱۵ تحلیلگر سهام را با رتبه نگهداری و سیزده تحلیلگر به سهام رتبه خرید داده اند. طبق داده های MarketBeat.com، استارباکس دارای میانگین رتبه بندی “Hold” و میانگین قیمت هدف ۱۰۳.۱۵ دلار است.

درباره استارباکس

(رتبه گرفتن)

شرکت استارباکس با زیرمجموعه های خود به عنوان یک برشته کننده، بازاریابی و خرده فروش قهوه تخصصی در سراسر جهان فعالیت می کند. این شرکت در سه بخش فعالیت می کند: آمریکای شمالی، بین المللی و توسعه کانال. فروشگاه‌های آن نوشیدنی‌های قهوه و چای، دانه‌های کامل بو داده، قهوه آسیاب شده، محصولات تک‌نفره و نوشیدنی‌های آماده را ارائه می‌دهند. محصولات غذایی مختلف مانند شیرینی، ساندویچ صبحانه و اقلام ناهار.

ادامه مطلب

می خواهید ببینید چه صندوق های تامینی دیگری SBUX را نگه می دارند؟ برای دریافت آخرین سپرده های ۱۳F و معاملات داخلی برای شرکت Starbucks، از HoldingsChannel.com دیدن کنید. (NASDAQ: SBUX – رتبه‌بندی دریافت شد).

مالکیت شرکتی بر اساس سه ماهه، شرکت استارباکس (NASDAQ: SBUX)

اخبار و نظرات روزانه استارباکس را دریافت کنید آدرس ایمیل خود را در زیر وارد کنید تا خلاصه‌ای مختصر از آخرین اخبار و رتبه‌بندی تحلیلگران استارباکس و شرکت‌های مرتبط با خبرنامه ایمیل روزانه رایگان MarketBeat.com را دریافت کنید.