ECP پارکینگ را قبل از اخبار تعطیلات در اولویت قرار می دهد


شهرستان بی، فلوریدا (WJHG/WECP) — فرودگاه بین المللی ساحل شمال غربی فلوریدا با نزدیک شدن به تعطیلات وضعیت پارکینگ را کنترل می کند.

جیمز رنی می گوید: «معمولا عرشه پر است. “اگر به اندازه کافی زود به اینجا برسید، ممکن است یکی را دریافت کنید.”

زمان موضوعی است که مقامات فرودگاه می خواهند مسافران به آن توجه کنند.

ریچارد مک کانل، معاون اجرایی ECP گفت: “ما پارکینگ رایگان در دسترس داریم.” ما پارکینگ غیراستاندارد در دسترس داریم. بنابراین، توصیه می کنیم مسافرانی که برای گرفتن پرواز به ترمینال فرودگاه می آیند حداقل یک و نیم تا دو ساعت زودتر بروند.

در حال حاضر این یک ضربه دوگانه برای ECP است. فرودگاه نه تنها با فصل شلوغ سفر روبرو است، بلکه در حال کار بر روی یک پروژه ۳.۵ میلیون دلاری توسعه پارکینگ است.

مک کانل گفت: «ما در حال آسفالت کردن فضای جدید، قرار دادن یک پروتکل پارکینگ و قرار دادن تجهیزات نقطه فروش هستیم تا مردم و مسافران بتوانند از کارت های اعتباری برای ورود و خروج استفاده کنند.

این پروژه با هدف پاسخگویی به تقاضای فزاینده برای مسافران ورودی و خروجی از فرودگاه انجام می شود. با این حال، می تواند باعث تاخیر شود. مک کانل گفت که شروع پروژه در حال حاضر بهترین راه است.

او گفت: «این در مورد یک بازه زمانی بزرگتر است. بدیهی است که وقتی در فصل اوج مطلق هستیم، انجام این نوع پروژه ها برای ما بسیار سخت می شود.

اما مقامات فرودگاه اعلام کردند که آماده حل هر مشکلی هستند که ممکن است برایشان پیش بیاید.

مک کانل گفت: ما اقداماتی را برای ایجاد ترافیک بین ترمینال انجام داده ایم. “[We’ll have] پارکینگ روشن.

کارکنان اضافی نیز برای کمک در محل حضور خواهند داشت. همه اینها تلاشی برای کاهش استرس است.

کارکنان فرودگاه گفتند که انتظار می رود پروژه توسعه پارکینگ خودرو تا ژوئن ۲۰۲۳ تکمیل شود.