Edward Griffin The Communist Handbook 1943 – 20 خبرگزاری برتر


هنگامی که برخی از مسدود کننده ها سختگیر می شوند، آنها را پس از ساخت و سازهای مناسب به عنوان فاشیست، نازی یا ضد یهود طبقه بندی کنید و سازمان های ضد فاشیست و مدارا را تحقیر کنید تا آنها را در اذهان عمومی بدنام کنید. بوی بد انجمن پس از تکرار کافی در ذهن عموم به واقعیت تبدیل خواهد شد.

استفان میلر، مشاور سابق ترامپ، آن را خلاصه کرد:

درک سوسیالیسم، کمونیسم، فاشیسم و ​​نازیسم در ۱۵ دقیقه (قسمت دوم). قسمت اول را می توانید در اینجا پیدا کنید.

تفاوت میان.

“کمونیسم و ​​نازیسم – دو فلسفه تاریخی که شباهت های زیادی نسبت به آنچه بسیاری دارند، دارند.

در سال ۱۹۳۹، پیمان عدم تجاوز نازی و شوروی جهان را مبهوت کرد. در اینجا دو نظام سیاسی رقیب – آلمان نازی و اتحاد جماهیر شوروی کمونیستی – توافق کردند که با یکدیگر همکاری کنند. اگرچه هیتلر با حمله به اتحاد جماهیر شوروی این قرارداد را لغو کرد، اما این لحظه از تاریخ پیوند مشترک بین این فلسفه های تشنه قدرت را برجسته کرد. علیرغم ادعاهای سرسخت هر یک از طرفین مبنی بر مخالفت کامل با طرف دیگر، کمونیسم و ​​نازیسم جهان بینی های نسبتاً قابل مقایسه ای هستند که تنها تفاوت های جزئی دارند. کمونیسم و ​​نازیسم شاید محبوب ترین فلسفه های سیاسی دوران مدرن باشند. در اوج تاریخی خود، این دیدگاه های کل نگر توجه جهان را به خود جلب کرد. طبیعت رادیکال آنها الهام بخش انقلاب ها، ساختن امپراتوری ها و آغاز جنگ ها بود. در نهایت بر سر خود فرو ریختند و اکنون به زباله دان تاریخ سپرده شده اند.»

رژیم بایدن عاشق انگشت نشان دادن، گاز دادن و فرافکنی کردن به سمت هر کسی است که از دستور کار آنها حمایت نمی کند! این کار در طول تاریخ انجام شده است. امیدوارم مردم بتوانند تاکتیک ها را ببینند، اما متاسفانه هنوز به اندازه کافی کار نکرده است!

در دام تاکتیک های آنها نیفتید! فرقی نمی کند کمونیست باشد یا نازی! هر دو رفتند! … دیگر هرگز برای هر دو!

اگر این مقاله برای شما مفید بود، لطفاً کمک مالی کوچکی به ما کنید یک فنجان قهوه برای کمک به حمایت از روزنامه‌نگاری محافظه‌کار – یا اطلاع رسانی. متشکرم.

منبع سندیکایی برای مقاله اصلی RWR.