Egretia دارای ارزش بازار ۱.۶۰ میلیون دلار (EGT) است – بیگ ۲۴ خبرEgretia (EGT) در دوره ۲۴ ساعته منتهی به ۰:۰۰ صبح به وقت ET در ۲۰ جولای ۶.۸ درصد در برابر دلار معامله می شود. طی هفت روز گذشته، Egretia 4.4 درصد در برابر دلار افزایش یافته است. Egretia دارای ارزش کل بازار ۱.۶۰ میلیون دلار است و تقریباً ۹۲۹۸۹.۰۰ دلار Egretia در صرافی ها در روز گذشته معامله شده است. اکنون می توان یک سکه Egretia را با قیمت ۰.۰۰۰۴ دلار یا ۰.۰۰۰۰۰۰۰۲ BTC در صرافی های ارز دیجیتال خریداری کرد.

عملکرد این ارز دیجیتال در روز گذشته به شرح زیر است:

  • BITCOIN ADDITIONAL (BTCA) با کاهش ۳ درصدی در برابر دلار معامله می شود و اکنون با قیمت ۲۲۷۶۶.۲۷ دلار یا ۰.۹۹۹۶۳۷۶۴ BTC معامله می شود.
  • Binance USD (BUSD) در برابر دلار ۰% کاهش یافت و اکنون با ۱.۰۰ دلار یا ۰.۰۰۰۴۳۹۱ BTC معامله می شود.
  • ماموت (MMT) 4 درصد کاهش در برابر دلار داشت و اکنون با ۱.۶۹ دلار یا ۰.۰۰۰۰۷۴۱۴ بیت کوین معامله می شود.
  • سکه Crypto.com (CRO) 5 درصد بالاتر در برابر دلار معامله شد و اکنون با ۰.۴۱ دلار یا ۰.۰۰۰۰۱۰۷۵ BTC معامله می شود.
  • Parkgene (GENE) به طور مشابه در برابر دلار معامله شد و اکنون با ۲۵.۵۹ دلار یا ۰.۰۰۰۴۵۰۲۳ BTC معامله می شود.
  • دای (DAI) 0.1% کاهش در برابر دلار داد و اکنون با ۱.۰۰ دلار یا ۰.۰۰۰۴۳۹۲ BTC معامله می شود.
  • DREP (DREP) به طور مشابه در برابر دلار معامله شد و اکنون با ۱.۹۶ دلار یا ۰.۰۰۰۳۳۹۸ BTC معامله می شود.
  • کشته شده [old] (DREP) یکسان در برابر دلار معامله می شود و اکنون با ۱.۹۶ دلار یا ۰.۰۰۰۳۳۹۹ BTC معامله می شود.
  • Polygon (MATIC) با کاهش ۱۴.۵ درصدی در برابر دلار معامله می شود و اکنون با ۰.۸۰ دلار یا ۰.۰۰۰۰۳۵۲۲ BTC معامله می شود.
  • THETA (THETA) در برابر دلار ثابت معامله می شود و اکنون با ۵.۲۵ دلار یا ۰.۰۰۰۱۰۶۴۰ BTC معامله می شود.

خواص Egretia

Egretia (EGT) یک سکه است. اولین بار در تاریخ ۲۶ می ۲۰۱۸ به بازار عرضه شد.مجموع عرضه Egretia 8,000,000,000 سکه و عرضه در گردش آن ۴,۲۱۸,۷۰۱,۵۸۲ سکه می باشد. وب سایت رسمی Egretia egretia.io است. تابلوی پیام رسمی Egretia blog.egretia.io است. حساب رسمی توییتر Egretia است جاسازی توییت صفحه فیس بوک او از اینجا قابل دسترسی است. انجمن Reddit برای Egretia /r/Egretia است و حساب Github سکه را می‌توانید در اینجا پیدا کنید.

طبق گفته CryptoCompare، “پروژه Egretia با Egret Technology، یک ارائه دهنده خدمات فناوری HTML5 در سطح جهانی، همکاری می کند. هدف آنها ترکیب بلاک چین با فناوری HTML5 برای ایجاد اولین موتور و پلت فرم بلاک چین HTML5 در جهان است که هدف آن اعمال بلاک چین در صنایع عمودی است. Egretia همچنین متعهد به ساخت چهار پلتفرم و انکوباتور، ارائه راه‌حل‌ها و خدمات بلاک چین سرتاسر به بازیکنان، ارائه‌دهندگان محتوا، کانال‌ها و تبلیغ‌کنندگان، و تسهیل کل اکوسیستمی است که در آن توکن‌ها معامله می‌شوند. EGT یک توکن مبتنی بر اتریوم است. که به عنوان وسیله مبادله در اکوسیستم استفاده می شود.

خرید و فروش Egretia

معمولاً در حال حاضر امکان خرید مستقیم ارزهای دیجیتال جایگزین مانند Egretia با USD وجود ندارد. سرمایه گذارانی که به دنبال تجارت Egretia هستند باید ابتدا بیت کوین یا اتریوم را با استفاده از صرافی هایی که به دلار آمریکا معامله می کند مانند Changelly، GDAX یا Coinbase خریداری کنند. سپس سرمایه گذاران می توانند از بیت کوین یا اتریوم تازه خریداری شده خود برای خرید Egretia با استفاده از یکی از صرافی های ذکر شده در بالا استفاده کنند.

دریافت اخبار و به روز رسانی برای Egretia Daily آدرس ایمیل خود را در زیر وارد کنید تا خلاصه‌ای از آخرین اخبار و به‌روزرسانی‌های Egretia و ارزهای دیجیتال مرتبط با خبرنامه رایگان CryptoBeat MarketBeat.com را دریافت کنید.