Envestnet Asset Management Inc. 120.55 میلیون دلار در مرکز IQVIA Holdings Inc. (NYSE: IQV) – ​​Big 24 NewsEnvestnet Asset Management Inc. وجهه خود را در IQVIA Holdings Inc. (NYSE: IQV–دریافت رتبه) ۴.۹٪ در طول سه ماهه اول، بر اساس این شرکت در جدیدترین پرونده خود در SEC. این صندوق پس از خرید ۲۴۳۰۸ سهم دیگر در طول سه ماهه، ۵۲۱۳۷۰ سهم از سهام شرکت تحقیقات پزشکی را در اختیار داشت. Envestnet Asset Management Inc. این شرکت دارای ۰.۲۷٪ از IQVIA به ارزش ۱۲۰,۵۴۶,۰۰۰ دلار در پایان آخرین دوره گزارش است.

چندین سرمایه گذار نهادی دیگر نیز اخیراً سهام خود را در شرکت اضافه یا کاهش داده اند. RE Advisers Corp سهام خود در IQVIA را ۳۰.۵ درصد در سه ماهه چهارم افزایش داد. RE Advisers Corp اکنون دارای ۱۸۴ سهم از سهام شرکت تحقیقات پزشکی است که پس از خرید ۴۳ سهم دیگر در سه ماهه گذشته، به ارزش ۵۲۰۰۰ دلار می‌رسد. FDx Advisors Inc. این شرکت سهام خود را در IQVIA 0.8٪ در سه ماهه چهارم افزایش داد. FDx Advisors Inc. اکنون پس از خرید ۴۹ سهم دیگر در سه ماهه گذشته، مالک ۶۳۸۲ سهم از سهام شرکت تحقیقات پزشکی به ارزش ۱۸۰۱۰۰۰ دلار است. Vestmark Advisory Solutions Inc. در سه ماهه چهارم، سهام خود را در IQVIA 5.8 درصد افزایش داد. Vestmark Advisory Solutions Inc. او اکنون پس از خرید ۴۹ سهم دیگر در سه ماهه گذشته، صاحب ۸۹۲ سهم از سهام شرکت تحقیقات پزشکی به ارزش ۲۵۲۰۰۰ دلار است. Enterprise Financial Services Corp. سهام خود در سهام IQVIA را در سه ماهه چهارم ۴.۲ درصد افزایش داد. Enterprise Financial Services Corp. اکنون مالک ۱۲۳۰ سهم از سهام شرکت تحقیقات پزشکی است که پس از خرید ۵۰ سهم دیگر در سه ماهه گذشته، به ارزش ۳۴۷،۰۰۰ دلار می رسد. در نهایت، Glassman Wealth Services جایگاه خود را در IQVIA 23.1 درصد در طول سه ماهه چهارم افزایش داد. Glassman Wealth Services اکنون دارای ۲۷۷ سهم از سهام شرکت تحقیقات پزشکی است که پس از خرید ۵۲ سهم دیگر در سه ماهه گذشته، ۷۸۰۰۰ دلار ارزش دارد. ۸۷.۱۲ درصد سهام متعلق به مؤسسات سرمایه گذاری است.

ارتقاء و تنزل رتبه تحلیلگر

IQV موضوع تعدادی گزارش تحقیقاتی بوده است. StockNews.com در گزارشی تحقیقاتی در روز چهارشنبه ۱۳ ژوئیه، سهام IQVIA را از رتبه “خرید” به رتبه “نگهداری” کاهش داد. گوگنهایم در یک یادداشت تحقیقاتی در روز جمعه، ۲۲ جولای، قیمت هدف خود را در IQVIA به ۲۴۶.۰۰ دلار افزایش داد. Deutsche Bank Aktiengesellschaft هدف قیمت خود را در IQVIA از ۲۵۰.۰۰ دلار به ۲۹۰.۰۰ دلار افزایش داد و در یک یادداشت تحقیقاتی در روز سه شنبه، ۱۲ آوریل، رتبه “خرید” را به شرکت داد. Evercore ISI در گزارشی در روز جمعه، ۲۲ جولای، هدف قیمت خود را در IQVIA از ۲۶۵.۰۰ دلار به ۲۷۵.۰۰ دلار افزایش داد. سرانجام، Piper Sandler سهام IQVIA را از رتبه “خنثی” به رتبه “اضافه وزن” ارتقا داد و قیمت هدف شرکت را از ۲۳۱.۰۰ دلار به ۲۵۵.۰۰ دلار در یادداشت تحقیقاتی در روز پنجشنبه ۲۸ آوریل افزایش داد. دو تحلیلگر تحقیقاتی سهام، سهام را با رتبه بندی رزرو رتبه بندی کرده اند، در حالی که شانزده نفر به سهام رتبه خرید داده اند. طبق گفته MarketBeat، IQVIA دارای رتبه‌بندی توافقی «متوسط ​​خرید» و قیمت هدف توافق شده ۲۷۵.۶۳ دلار است.

عملکرد قیمت IQVIA

IQV روز چهارشنبه با قیمت ۲۱۹.۶۸ دلار افتتاح شد. میانگین متحرک ۵۰ روزه این شرکت ۲۲۱.۱۹ دلار و میانگین متحرک ۲۰۰ روزه آن ۲۲۴.۴۷ دلار است. این شرکت دارای نسبت سریع ۰.۹۳، نسبت معاملات ۰.۹۶ و نسبت بدهی به حقوق صاحبان سهام ۲.۳۶ است. ارزش بازار سهام ۴۰.۹۷ میلیارد دلار، نسبت P/E 36.67، نسبت P/E 1.66 و بتای ۱.۳۳ است. IQVIA Holdings Inc. پایین ترین قیمت ۱۲ ماهه ۱۹۴.۶۷ دلار و بالاترین قیمت ۱۲ ماهه ۲۸۵.۶۱ دلار بود.

IQVIA Corporation (NYSE: IQV – Get Rating) آخرین بار نتایج سود سه ماهه خود را در روز پنجشنبه ۲۱ جولای منتشر کرد. این شرکت تحقیقاتی پزشکی درآمد هر سهم را در سه ماهه ۲.۴۴ دلار گزارش کرد که بالاتر از برآوردهای ۲.۲۲ دلاری تحلیلگران با ۰.۲۲ دلار بود. IQVIA بازده حقوق صاحبان سهام ۳۰.۲۱% و حاشیه خالص ۸.۲۱% دارد. درآمد این شرکت در سه ماهه ۳.۵۴ میلیارد دلار بود، در حالی که تحلیلگران ۳.۴۹ میلیارد دلار برآورد کردند. در سه ماهه مشابه سال گذشته، این شرکت ۱.۹۴ دلار به ازای هر سهم درآمد کسب کرد. درآمد IQVIA نسبت به سه ماهه مشابه سال گذشته ۳.۰ درصد افزایش یافته است. به طور متوسط، تحلیلگران تحقیقاتی انتظار دارند که IQVIA Holdings Inc. 9.46 سود هر سهم برای سال جاری خواهد بود.

نمایه IQVIA

(رتبه گرفتن)

IQVIA Holdings Inc تجزیه و تحلیل پیشرفته، راه حل های فناوری و خدمات تحقیقات بالینی را به صنعت علوم زیستی در قاره آمریکا، اروپا، آفریقا و آسیا و اقیانوسیه ارائه می دهد. این شرکت از طریق سه بخش فعالیت می کند: راه حل های فنی و تجزیه و تحلیل، راه حل های تحقیق و توسعه، و فروش قراردادی و راه حل های پزشکی.

داستان های خصوصی

یک چهارم مالکیت نهادی IQVIA (NYSE: IQV)

اخبار و نظرات روزانه IQVIA را دریافت کنید آدرس ایمیل خود را در زیر وارد کنید تا خلاصه روزانه مختصری از آخرین اخبار و رتبه بندی تحلیلگران برای IQVIA و شرکت های مرتبط با خبرنامه ایمیل روزانه رایگان MarketBeat.com دریافت کنید.