Exela Technologies, (XELA) – Big 24 News


Exela Technologies، (XELA) وی سود فعال سهام در آخرین جلسه معاملاتی را تایید کرد زیرا این سهم ۰.۳۵ درصد تغییر داشت و ارزش درج شده آن در آخرین جلسه معاملاتی ۰.۱۱ دلار است. این شرکت متعلق به ایالات متحده است و بخشی از بخش فناوری است. XELA در آخرین جلسه معاملاتی با ۱۱۰,۵۷۹,۶۶۶ سهم معامله شد و میانگین حجم معاملات ۵۹,۸۶۰.۷۹ هزار سهم را مشاهده کرد. ارزش بازار آن ۵۵.۰۹ میلیون دلار است. استفاده از ارزش بازار برای نشان دادن اندازه شرکت زیرا عاملی اساسی با ویژگی های مختلف برای توسعه منافع سرمایه گذاران از جمله ریسک است.

توضیحات فنی:

میانگین متحرک ساده یکی از انعطاف پذیرترین و محبوب ترین شاخص های تحلیل تکنیکال است. بیشتر به دلیل سادگی آن در بین معامله گران محبوبیت زیادی دارد. در یک محیط محبوب بهترین عملکرد را دارد. میانگین متحرک ساده به عنوان میانگین آخرین دوره N (20 روز، ۵۰ روز، ۲۰۰ روز) محاسبه می شود. قیمت سهام از میانگین متحرک ۲۰ روزه ۲۸.۴۵- درصد است و از میانگین متحرک ۵۰ روزه ۵۳.۰۲- است. قیمت سهام در امتداد یک روند نزولی از میانگین متحرک ۲۰۰ روزه در ۸۶.۷۸- معامله می شود. از هر نوع میانگین متحرک می توان برای تولید سیگنال خرید یا فروش استفاده کرد و این فرآیند بسیار ساده است. نرم افزار نمودار میانگین متحرک را به صورت یک خط مستقیماً روی نمودار قیمت ترسیم می کند.

در حال حاضر، شاخص قدرت نسبی (RSI-14) برای سهام ۳۰.۳۳ است. خوانش RSI از ۰ تا ۱۰۰ متغیر است. سرعت و نوسانات حرکت قیمت سهام توسط نوسانگر مومنتوم RSI اندازه گیری می شود. جی ولز وایلدر شاخص قدرت نسبی (RSI) را توسعه داد که بیشتر به عنوان شاخص حرکت استفاده می شود. زمانی که RSI به زیر ۳۰ می‌رسد، سهام معمولاً بیش از حد خرید می‌شوند و زمانی که به بالای ۷۰ می‌رسد، بیش از حد خرید می‌شوند. روندهای عمومی، واگرایی‌ها و نوسانات شکست را می‌توان با استفاده از RSI شناسایی کرد.

تجزیه و تحلیل نوسانات:

نوسانات همچنان ۱۲.۹۶ درصد نسبت به هفته گذشته است و ۱۴.۱۰ درصد نوسان را برای ماه گذشته نشان می دهد. ریسک بازار از طریق معاملات در بازار ایجاد می شود و با عامل بتا اندازه گیری می شود. شاخص بتا ۱.۸۱ است. ریسک بر اساس فاکتور بتا اندازه گیری می شود، اگر بتا بالاتر از ۱ باشد، ریسک بالا و اگر بتا کمتر از ۱ باشد، خطر کم است. نوسانات نیز توسط ATR اندازه گیری می شود که میانگین متحرک نمایی (۱۴ روز) محدوده واقعی است. مقدار ATR 0.02 است.

سود اسنپ:

حاشیه سود خالص شرکت ۱۴.۳۰% است که نشان دهنده سود شرکت به ازای هر دلار فروش است. حاشیه ناخالص ۲۳.۲۰ درصد و حاشیه عملیاتی ۲.۲۰ درصد است. بازده دارایی ها (ROA) نشان می دهد که شرکت نسبت به کل دارایی های خود سود می برد که ۱۴.۹۰- است. بازگشت سرمایه (ROI) 4.40 درصد است. بازده حقوق صاحبان سهام (ROE) 22.20 درصد است.

بررسی عملکرد:

XELA عملکرد هفتگی -۲۵.۳۱٪ و عملکرد سالانه -۹۴.۵۸٪ را نشان داد. سهام طی شش ماه گذشته -۸۷.۱۹٪ حرکت کرده است و در ماه گذشته در -۴۵.۶۲٪ باقی مانده است. این سهم در سه ماه گذشته عملکرد سالانه ۸۶.۹۲- درصد و حدود -۷۲.۴۲ درصد را نشان داده است. قیمت سهام در ۹۷.۸۹-% از بالاترین سطح ۵۲ هفته است، قیمت سهام در ۴.۳۶% با توجه به پایین ترین سطح ۵۲ هفته است.

افتتاحیه تحلیلگران:

طبق داده های ارائه شده توسط FINVIZ، رتبه اجماع تحلیلگران فعلی در مورد این شرکت ۲.۵ است (۱.۰ خرید قوی، ۲.۰ خرید، ۳.۰ نگه داشتن، ۴.۰ فروش، ۵.۰ فروش قوی). با در نظر گرفتن یک دوره ۵۲ هفته ای، قیمت سهم به ۱.۱۸ دلار خواهد رسید. این میانگین قیمت هدفی است که تحلیلگران انتظار دارند.