Fast Tyler Wade کارت وایلد Yankees را وارد بازی می کند

Fast Tyler Wade کارت وایلد Yankees را وارد بازی می کند


تای وید چند ثانیه بعد از پله ها در یانکی ها بالا رفت تا به اولین پایه در طبقه واحد برسد تا به انتهای نهم وارد شود.

وقت رفتن به سر کار بود.

وید به منظور انجام بازی کوچک دوید و از سرعت و مهارت خود برای حرکت در اردوها استفاده کرد و در نهایت بازی را با نتیجه یک بر صفر برنده شد و به یانکی ها کارت بازی در بازی با رینز داد.

قاضی آرون در حالی که با تک آهنگ “Walk” وارد وید می شد گفت: “هیچکس نمی تواند او را بگیرد.”

هنگامی که وی برای اولین بار کار را برای سفارش انجام داد ، به باتری Race فکر می کرد – جاش فلمینگ و مایک سونینو را به سرعت در بشقاب گرفت – سرقت اردوگاه را دشوار کرد. وقتی گلیبر تورس یک توپ پرنده عمیق را به خط هشدار خط میانی اصابت کرد ، وید به پایگاه اول رفت تا دوباره برچسب گذاری کرده و با خیال راحت به دومین خط دوید.

آنتونی ریسو بعد آمد و زمینی را از راست به راست زد. وید مربی پای سوم و سوم فیل نوین کار کرد تا گل خود را قبل از قرار دادن تابلوی امتیازات به ثمر برساند. رندی آروسارنا ، توپ بازان راست باز ، قبل از اینکه وید سوم شود ، توپ را برداشت و با یک ضربه ، نوین وید خطری برای پاس نداشت.

تایلر وید
عکس AP

چند دقیقه بعد کاربر فرصت پیدا کرد و داور خط دستکش پارچ اندرو کیتریج را پاره کرد. وید در حال اتصال بود و پرتاب براندون لو ، بازیکن پایه دوم ، که ریکوش را اضافه کرد ، به تأخیر افتاد.

وید می گوید: “ذهنیت من این است که یک جهش خوب داشته باشم.” “در داخل زمین. من می دانستم که اگر او آن را بالا ببرد ، امتیاز می گیرم.”

وید با خیال راحت کبوتر ، سپس با قاضی که در زمین کوبیده بود جشن گرفت.

داور گفت: “او بخش بزرگی از این تیم است.” “او به شما یک ویژگی سرعت می دهد که در آن شما می توانید اساساً در پنج مکان مختلف برای ضربه زدن به توپ و ضربه زدن به توپ بازی کنید. وقتی چنین مردی دارید ، باید چند وظیفه ای را به صورت تیمی بردارید تا نیمکت را بردارید و یک پایگاه را بدزدید ، وارد شوید و روی سکوی کوتاه بازی کنید ، سومین را بازی کنید ، دومی را بازی کنید ، و پشت سر هم بازی کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *