Faze Swagg Scar-H Modern Warfare 2 را با بارگذاری سریع مرگبار به Warzone می آورد. – اخبار باب


اسکار-اچ یکی از محبوب‌ترین سلاح‌های Modern Warfare 2 در سال ۲۰۰۹ بود و با قفسه‌های جدید MW2 در اواخر امسال، Faze Swagg از تفنگ تهاجمی در Warzone با TTK کم‌تر استفاده کرد.

Warzone با بیش از ۱۰۰ سلاح بسته بندی شده است که گزینه های زیادی از Vanguard، Black Ops Cold War و Modern Warfare را در اختیار بازیکنان قرار می دهد. Gunsmith’s Warzone به بازیکنان این امکان را می‌دهد که پیوست‌ها را برای ایجاد طرح‌های منحصربه‌فرد ترکیب کنند و حتی کنترل بیشتری را فراهم کنند.

با این حال، هنوز سلاح های کلاسیک از بازی های اولیه COD وجود دارد که در هیچ کجا یافت نمی شوند. OG Modern Warfare 2 خانه تعدادی از نمادین ترین سلاح های این سری است و بازیکنان دوست دارند دوباره آنها را به دست بگیرند.

با عرضه Modern Warfare 2 در اواخر امسال، Faze Swagg راهی برای آوردن Scar-H 2009 به Caldera پیدا کرده است.

زخم در Wartzon

اگرچه Scar-H در Warzone گزینه ای نیست، FN Scar 17 از The Modern Warfare Reboot یکی از قدیمی ترین تفنگ های تهاجمی بتل رویال است. تعدادی از ویژگی‌ها را با Scar-H به اشتراک می‌گذارد و می‌توان آن را به راحتی با بارگذاری مناسب تغییر داد.

Swag این کار را در ویدیوی ۲۱ ژوئیه انجام داد و تصمیم گرفت سلاح را برای آماده شدن برای Modern Warfare 2 تقویت کند. در حالی که این تفریحات اغلب برای نوستالژی عالی هستند، اما به دور از تعریف هستند، متخصصان Warzone در واقع احساس کردند Scar-H انتخاب درستی است. . . رفتن به بارگذاری مجدد فصل ۴.

سواگ پس از انجام یک بازی انفرادی ۳۱ Kill in Caldera گفت: “The Scar… من برای بازگرداندن او هیجان زده هستم.” او یک TTK عالی در این بازی دارد، خیلی سریع می کشد. “

دانلود Modern Warfare 2 Scar-H Swagg در Warzone را در زیر مشاهده کنید:

دانلود Swagg’s Scar-H Warzone

  • ماسک: دمپر یکپارچه
  • بشکه: Forge-Tac 20.0 اینچ پوند
  • دیداری: VLK 3.0x نوری
  • زیر بشکه: کماندو فورگریپ
  • مجله: ۳۰ ماگ گرد

خوشبختانه، FN Scar 17 اکنون ظاهر و احساس Scar-H را دارد، بنابراین بارگذاری Swagg تماماً به افزایش آمار آن برای عملکرد آن مانند ۱۳ سال پیش است. کلیدها اینجا هستند دمپر یکپارچه و Forge-Tac 20.0 اینچ پوند بشکه، زیرا این باعث افزایش دامنه آسیب و سرعت برای دستیابی به TTK خیره کننده Scar-H می شود.

ذره جسم مستقیم کماندو فورگریپ لگد و پایداری را کنترل کنید تا دقت لیزری سلاح اصلی را بازسازی کنید. در همین حین او رفت ۳۰ ماگ گرد به نام اصالت، به این معنی است که به بهترین وجه در تکنوازی یا دوئت آماده می شود.

در نهایت، SWAG ویژگی های شاخص آهن معروف با VLK 3.0x نوریفقط برای کمک به زخم در آن نبردهای دور.


برای اطلاعات بیشتر در مورد Warzone، نگاهی به تولد دوباره حالت بازی مرده و همچنین نحوه بدست آوردن بالون های respawn دستی بیندازید.

اعتبار تصویر: Swagg / Activision