Fiera Capital Corp یک موقعیت جدید در Exxon Mobil خریداری کرده است. (NYSE: XOM) – Big 24 Newsشرکت Vera Capital یک سهام جدید در سهام ExxonMobil خریداری کرده است. (NYSE: XOM – Received Rating) در سه ماهه اول، طبق آخرین افشای این شرکت در کمیسیون بورس و اوراق بهادار. این شرکت ۳۲۵۴ سهم از شرکت نفت و گاز را به ارزش حدود ۲۶۹۰۰۰ دلار خریداری کرد.

بسیاری از سرمایه گذاران بزرگ دیگر نیز سهام XOM را خریداری و فروختند. Ironwood Investment Counsel LLC موقعیت خود را در سهام ExxonMobil 5.1٪ در سه ماهه اول افزایش داد. Ironwood Investment Counsel LLC اکنون مالک ۳۳۸۵۷ سهم از سهام شرکت نفت و گاز به ارزش ۲۷۹۶۰۰۰ دلار پس از خرید ۱۶۳۳ سهم اضافی در طول دوره است. Black Diamond Financial LLC موقعیت خود را در سهام ExxonMobil 9.9٪ در سه ماهه اول افزایش داد. Black Diamond Financial LLC اکنون پس از خرید ۴۱۳ سهم دیگر در این مدت، مالک ۴۵۹۵ سهم از سهام شرکت نفت و گاز به ارزش ۳۸۰۰۰۰ دلار است. Garrison Asset Management LLC موقعیت خود را در سهام ExxonMobil 31.5٪ در سه ماهه اول افزایش داد. Garrison Asset Management LLC اکنون پس از خرید ۱۷۵۴ سهم دیگر در این دوره، مالک ۷۳۲۶ سهم از سهام شرکت نفت و گاز به ارزش ۶۰۵۰۰۰ دلار است. Northwestern Mutual Wealth Management موقعیت خود را در سهام ExxonMobil در سه ماهه اول ۱۸.۲ درصد افزایش داد. Northwestern Mutual Wealth Management اکنون ۴۳۷۲۸۴ سهم از سهام این شرکت نفت و گاز به ارزش ۳۶۱۱۵۰۰ دلار را پس از خرید ۶۷۳۳۶ سهم دیگر در این دوره در اختیار دارد. سرانجام، First Business Financial Services Inc. در سه ماهه اول موقعیت خود را در ExxonMobil 2.0 درصد افزایش داد. First Business Financial Services Inc. در حال حاضر ۱۴۷۹۵ سهم از شرکت نفت و گاز به ارزش ۱۲۲۲۰۰۰ دلار پس از تصاحب ۲۹۴ سهم دیگر در این دوره در اختیار دارد. سرمایه گذاران نهادی ۵۴.۰۷ درصد از سهام شرکت را در اختیار دارند.

عملکرد سهام اکسون موبیل

سهام NYSE XOM روز سه شنبه با قیمت ۹۲.۳۲ دلار افتتاح شد. نسبت سریع شرکت ۰.۸۷، نسبت معاملات ۱.۱۶ و نسبت بدهی به حقوق صاحبان سهام ۰.۲۱ است. میانگین متحرک ۵۰ روزه برای تجارت ۹۰.۱۹ دلار و میانگین متحرک ۲۰۰ روزه ۸۶.۸۴ دلار است. این شرکت دارای ارزش بازار ۳۸۴.۷۶ میلیارد دلار، نسبت P/E 10.10، نسبت P/E 0.31 و بتای ۱.۰۹ است. اکسون موبیل پایین‌ترین قیمت ۱۲ ماهه خود را ۵۲.۱۰ دلار و بالاترین قیمت ۱۲ ماهه را با ۱۰۵.۵۷ دلار ثبت کرد.

شرکت Exxon Mobil (NYSE: XOM – Get Rating) آخرین نتایج درآمد سه ماهه خود را در روز جمعه، ۲۹ ژوئیه منتشر کرد. این شرکت نفت و گاز درآمد هر سهم را ۴.۱۴ دلار گزارش کرد که بالاتر از برآورد اجماع ۳.۷۴ دلار در ۰.۴۰ دلار بود. این شرکت در این سه ماهه ۱۱۵.۶۸ میلیارد دلار درآمد تولید کرد، در حالی که برآورد اجماع ۱۱۱.۶۷ میلیارد دلار بود. اکسون موبیل بازده سهام ۲۳.۸۲ درصد و حاشیه خالص ۱۰.۶۷ درصد را ایجاد کرد. درآمد این شرکت در سه ماهه اول نسبت به سال قبل ۷۰.۸ درصد افزایش یافته است. در مدت مشابه سال گذشته، این شرکت سود هر سهم را ۱.۱۰ دلار گزارش کرد. به طور متوسط، تحلیلگران سهام انتظار ExxonMobil را دارند. برای سال جاری ۱۲.۴۳ سود به ازای هر سهم ثبت خواهد کرد.

اطلاعیه سود سهام اکسون موبیل

این شرکت همچنین اخیرا سود سه ماهه ای را اعلام کرده است که در روز جمعه ۱۸ شهریور ماه واریز خواهد شد. سهامداران رکورد در روز جمعه، ۱۲ آگوست، ۰.۸۸ دلار سود سهام دریافت خواهند کرد. این نشان دهنده سود سالانه ۳.۵۲ دلار و بازدهی ۳.۸۱٪ است. موعد مقرر پنج شنبه ۱۱ مرداد می باشد. نسبت پرداخت سود سهام ExxonMobil در حال حاضر ۳۸.۵۱ درصد است.

رتبه بندی تحلیلگران وال استریت

XOM موضوع تعدادی گزارش تحقیقاتی بوده است. Credit Suisse Group آن را مجدداً به عنوان “موجود” طبقه بندی کرد و در یک گزارش تحقیقاتی در روز پنجشنبه ۱۱ آگوست، قیمت ۱۲۵.۰۰ دلار را برای سهام ExxonMobil تعیین کرد. سیتی گروپ هدف قیمتی خود را در اکسون موبیل از ۸۰.۰۰ دلار به ۹۰.۰۰ دلار افزایش داد و در یک گزارش تحقیقاتی در روز پنجشنبه ۱۹ مه به سهام رتبه “خنثی” داد. بارکلیز هدف قیمت خود را در اکسون موبیل از ۹۸.۰۰ دلار به ۱۱۱.۰۰ دلار افزایش داد و در یک گزارش تحقیقاتی در روز سه‌شنبه، ۳۱ می، به سهام امتیاز «اضافه وزن» داد. گلدمن ساکس هدف قیمت خود را در ExxonMobil از ۱۰۴.۰۰ دلار به ۱۱۷.۰۰ دلار افزایش داد و در گزارشی تحقیقاتی در روز چهارشنبه، ۸ ژوئن، امتیاز خرید سهام را به آن اختصاص داد. سرانجام، StockNews.com در گزارشی پژوهشی در روز دوشنبه، ۲ می، رتبه اکسون موبیل را از رتبه «خرید» به «نگهداری» کاهش داد. دو تحلیلگر سهام را با رتبه فروش رتبه بندی کرده اند، هفت نفر رتبه نگهداری و دوازده نفر رتبه خرید سهام را صادر کرده اند. طبق داده های MarketBeat، این سهام دارای رتبه اجماع “Hold” و قیمت هدف توافق شده ۹۶.۴۰ دلار است.

خودی ها شرط بندی می کنند

در خبر دیگر، معاون Darrin L. Talley در معامله ای که در روز پنجشنبه، ۲۶ می انجام شد، ۲۵۰۰ سهم از سهام ExxonMobil را فروخت. این سهام با قیمت متوسط ​​۹۶.۶۵ دلار و در مجموع ۲۴۱۶۲۵.۰۰ دلار فروخته شد. پس از فروش، معاون رئیس جمهور اکنون دارای ۳۲۵۱۰ سهم از سهام شرکت است که ارزش آن تقریباً ۳۱۴۲۰۹۱.۵۰ دلار است. این فروش در یک پرونده نظارتی در کمیسیون بورس و اوراق بهادار افشا شد که از طریق وب سایت این شرکت در دسترس است. در خبر دیگر، معاون Darrin L. Talley در معامله ای که در روز پنجشنبه، ۲۶ می انجام شد، ۲۵۰۰ سهم از سهام ExxonMobil را فروخت. این سهام با قیمت متوسط ​​۹۶.۶۵ دلار و در مجموع ۲۴۱۶۲۵.۰۰ دلار فروخته شد. پس از فروش، معاون رئیس جمهور اکنون دارای ۳۲۵۱۰ سهم از سهام شرکت است که ارزش آن تقریباً ۳۱۴۲۰۹۱.۵۰ دلار است. این فروش در یک پرونده نظارتی در کمیسیون بورس و اوراق بهادار افشا شد که از طریق وب سایت این شرکت در دسترس است. همچنین، مدیر جفری دبلیو اوپن، ۹۶۰۰۰۰ سهم از سهام این شرکت را در معامله ای به تاریخ پنجشنبه ۴ آگوست به دست آورد. این سهم با میانگین قیمت ۸۸.۵۱ دلار برای هر سهم، برای کل معامله ۸۴,۹۶۹,۶۰۰ دلار خریداری شد. پس از خرید، مدیر اکنون به طور مستقیم مالک ۱۳۷۰۰۰ سهم از سهام شرکت به ارزش تقریبی ۱۰۰۶۳۵۸۷۰ دلار است. افشای این خرید را می توانید در اینجا مشاهده کنید. اینسایدرها در سه ماه گذشته در مجموع ۷۱۴۷ سهم از سهام شرکت را به ارزش ۶۹۸۸۵۸ دلار فروخته اند. ۰.۰۴ درصد از سهام این شرکت در اختیار افراد داخلی شرکت است.

پروفایل ExxonMobil

(رتبه گرفتن)

اکسون موبیل نفت خام و گاز طبیعی را در ایالات متحده و در سطح بین المللی اکتشاف و تولید می کند. این شرکت از طریق بخش های اکتشاف و تولید، پالایش و مواد شیمیایی فعالیت می کند. این شرکت همچنین در زمینه ساخت، تجارت، حمل و نقل و فروش نفت خام، گاز طبیعی، فرآورده های نفتی، پتروشیمی و سایر فرآورده های تخصصی فعالیت دارد. تولید و فروش مواد پتروشیمی شامل الفین، پلی الفین، آروماتیک و سایر پتروشیمی ها. کربن، هیدروژن و سوخت های زیستی را جذب و ذخیره می کند.

داستان های توصیه شده

آیا می خواهید ببینید چه صندوق های تامینی دیگری XOM را نگه می دارند؟ برای اطلاع از آخرین پرونده های ۱۳F و معاملات داخلی برای شرکت اکسون موبیل، از HoldingsChannel.com دیدن کنید. (NYSE: XOM – دریافت رتبه).

مالکیت شرکتی بر اساس بخش اکسون موبیل (NYSE: XOM)

اخبار و نظرات روزانه ExxonMobil را دریافت کنید آدرس ایمیل خود را در زیر وارد کنید تا خلاصه روزانه مختصری از آخرین اخبار و رتبه بندی تحلیلگران برای Exxon Mobil و شرکت های مرتبط با خبرنامه ایمیل روزانه رایگان MarketBeat.com دریافت کنید.