First Horizon Advisors Inc. او دارای سهامی به ارزش ۳۲۰۰۰ دلار در شرکت هالوزیم تراپیوتیکز است. (NASDAQ: HALO) – Big 24 NewsFirst Horizon Advisors Inc. موقعیت خود را در Halozyme Therapeutics, Inc. (NASDAQ: HALO – Get Rating) این شرکت در آخرین افشای خود با کمیسیون بورس و اوراق بهادار اعلام کرد که در سه ماهه دوم ۱۸۸.۸ درصد افزایش یافته است. این سرمایه گذار نهادی پس از خرید ۴۷۲ سهم دیگر در این دوره، ۷۲۲ سهم از شرکت بیودارویی را در اختیار داشت. مالکیت First Horizon Advisors Inc. دارایی هالوزیم تراپیوتیکس در جدیدترین بایگانی توسط SEC، ۳۲۰۰۰ دلار ارزش داشت.

سایر سرمایه گذاران نهادی و صندوق های تامینی نیز اخیراً سهام خود را در شرکت اضافه یا کاهش داده اند. Royce & Associates LP موقعیت جدیدی را در Halozyme Therapeutics در سه ماهه اول به ارزش تقریبی ۱,۲۷۶,۰۰۰ دلار به دست آورد. AMI Asset Management Corp موقعیت خود را در سهام Halozyme Therapeutics 5.1% در سه ماهه اول افزایش داد. AMI Asset Management Corp اکنون دارای ۲۴,۴۴۶ سهم از شرکت بیودارویی است که پس از خرید ۱۲,۱۶۰ سهم دیگر در سه ماهه گذشته، ۹,۹۰۹,۰۰۰ دلار ارزش دارد. HighMark Wealth Management LLC موقعیت خود را در سهام Halozyme Therapeutics 1.0٪ در طول سه ماهه دوم افزایش داد. HighMark Wealth Management LLC اکنون مالک ۵۰۱۹۰ سهم از سهام شرکت داروسازی به ارزش ۲۲۰۰۰۰۰ دلار پس از خرید ۵۰۰ سهم اضافی در سه ماهه گذشته است. شرکت مدیریت پول الکترونیک، با مسئولیت محدود، موقعیت خود را در سهام Halozyme Therapeutics 53.7٪ در سه ماهه اول افزایش داد. شرکت مدیریت پول الکترونیک پس از خرید ۲۶۹۹ سهم دیگر در سه ماهه گذشته، اکنون مالک ۷۷۲۶ سهم از سهام این داروساز به ارزش ۳۰۸۰۰۰ دلار است. در نهایت، Aubrey Capital Management Ltd موقعیت خود را در سهام Halosem Therapeutics به میزان ۲۵.۸ درصد در طول سه ماهه اول افزایش داد. Aubrey Capital Management Limited اکنون دارای ۱۱۱۹۹ سهم از سهام این شرکت دارویی است که پس از خرید ۲۳۰۰ سهم دیگر در سه ماهه گذشته به ارزش ۴۴۷۰۰۰ دلار می رسد. ۹۱.۷۲ درصد از سهام در حال حاضر متعلق به سرمایه گذاران نهادی و صندوق های تامینی است.

تحلیلگران وال استریت رشد را پیش بینی کردند

تعدادی از کارگزاری ها اخیرا گزارش هایی در مورد HALO منتشر کرده اند. StockNews.com در گزارشی تحقیقاتی در روز چهارشنبه ۱۲ اکتبر شروع به پوشش سهام Halozyme Therapeutics کرد. آنها یک رتبه بندی “نگهداری” برای سهام قرار دادند. مورگان استنلی در گزارشی تحقیقاتی در روز جمعه ۹ سپتامبر شروع به پوشش سهام Halozyme Therapeutics کرد. آنها رتبه “اضافه وزن” و قیمت هدف ۵۰ دلار برای هر سهم را تعیین کردند. یک تحلیلگر دارای رتبه توقف و شش تحلیلگر رتبه خرید سهام را تعیین کرده اند. به گزارش MarketBeat.com، شرکت Halozyme Therapeutics در حال حاضر دارای رتبه اجماع “متوسط ​​خرید” و قیمت هدف توافق شده ۵۲.۰۰ دلار است.

عملکرد قیمت درمان هالوسم

سهام NASDAQ HALO در روز جمعه با قیمت ۴۸.۲۴ دلار افتتاح شد. میانگین متحرک ۵۰ روزه این کسب و کار ۴۱.۸۷ دلار و میانگین متحرک ۲۰۰ روزه ۴۳.۸۸ دلار است. این شرکت دارای ارزش بازار ۶.۶۵ میلیارد دلار، نسبت PE 19.07، نسبت قیمت به درآمد ۰.۷۹ و بتای ۱.۱۸ است. این شرکت دارای نسبت سریع ۲.۲۳، نسبت معاملاتی ۲.۷۲ و نسبت بدهی به حقوق صاحبان سهام ۳.۹۱ است. Halosem Therapeutics Inc. پایین ترین قیمت دوازده ماهه ۳۱.۳۶ دلار و بالاترین قیمت دوازده ماهه ۵۲.۹۸ دلار است.

Halozyme Therapeutics (NASDAQ: HALO – Get Rating) آخرین بار نتایج درآمد سه ماهه خود را در روز سه شنبه ۹ آگوست اعلام کرد. این شرکت داروسازی زیستی درآمد ۰.۵۰ دلاری به ازای هر سهم را برای سه ماهه اول گزارش کرد که از برآوردهای تحلیلگران ۰.۴۷ دلار در ۰.۰۳ دلار پیشی گرفت. درآمد این شرکت در سه ماهه ۱۵۲.۳۷ میلیون دلار در مقایسه با برآورد اجماع ۱۵۶.۰۰ میلیون دلاری بود. Halozyme Therapeutics بازده حقوق صاحبان سهام ۱۰۱.۷۳% و حاشیه خالص ۷۵.۱۱% داشت. درآمد این شرکت نسبت به فصل مشابه سال قبل ۱۱.۷ درصد افزایش یافته است. در سه ماهه مشابه سال گذشته، این شرکت ۰.۶۳ دلار به ازای هر سهم درآمد کسب کرد. به طور متوسط، تحلیلگران انتظار دارند هالوزیم تراپیوتیکز، شرکت. برای سال جاری ۱.۹۳ سود به ازای هر سهم ثبت خواهد کرد.

درباره درمان هالوزیم

(رتبه گرفتن)

Halozyme Therapeutics, Inc. به عنوان یک شرکت پلت فرم فناوری بیوفارما در ایالات متحده، سوئیس، ایرلند، بلژیک، ژاپن و در سطح بین المللی. محصولات این شرکت بر اساس فناوری دارورسانی ENHANZE، یک آنزیم هیالورونیداز انسانی نوترکیب (rHuPH20) است که تحویل زیر جلدی مواد بیولوژیکی تزریقی، مانند آنتی بادی های مونوکلونال و سایر مولکول های درمانی، و همچنین مولکول ها و مایعات کوچک را امکان پذیر می کند.

داستان های خصوصی

آیا می خواهید ببینید چه صندوق های تامینی دیگری HALO را نگه می دارند؟ برای آخرین فایل ها در مورد هالوزیم تراپیوتیکز، شرکت HoldingsChannel.com مراجعه کنید. ۱۳F و تجارت داخلی. (NASDAQ: HALO – امتیاز دریافت شده است).

مالکیت نهادی بر اساس سه ماهه، هالوزیم درمانی (NASDAQ: HALO)

اخبار و نظرات روزانه درمان هالوسم را دریافت کنید آدرس ایمیل خود را در زیر وارد کنید تا با خبرنامه ایمیل رایگان روزانه MarketBeat.com، خلاصه‌ای از آخرین اخبار و رتبه‌بندی تحلیلگران برای Halozyme Therapeutics و شرکت‌های مرتبط را دریافت کنید.