First Horizon Advisors Inc. موقعیت رو به رشد در NetApp, Inc. (NASDAQ: NTAP)


First Horizon Advisors Inc. موقعیت تلفیقی در NetApp, Inc. (NASDAQ: NTAP – رتبه‌بندی دریافت شده) طبق آخرین ثبت‌شده آن در SEC، در سه ماهه دوم ۲۳۷.۱ درصد افزایش یافت. این شرکت پس از به دست آوردن ۳۳۹ سهم اضافی در طول دوره، ۴۸۲ سهم از سهام ارائه‌دهنده ذخیره‌سازی داده را در اختیار داشت. مالکیت First Horizon Advisors Inc. ارزش NetApp در پایان آخرین دوره گزارش ۳۱۰۰۰ دلار بود.

چندین سرمایه گذار نهادی دیگر نیز اخیراً سهام NTAP را خریداری و فروخته اند. Allworth Financial LP موقعیت خود را در سهام NetApp 26.9٪ در سه ماهه اول افزایش داد. Allworth Financial LP اکنون پس از خرید ۱۳۲ سهم اضافی در طول دوره، مالک ۶۲۳ سهم از سهام ارائه دهنده ذخیره سازی داده به ارزش ۵۲۰۰۰ دلار است. Exchange Traded Concepts LLC دارایی خود در NetApp را ۷.۷ درصد در سه ماهه دوم افزایش داد. Exchange Traded Concepts LLC اکنون پس از خرید ۱۶۳ سهم اضافی در طول دوره، مالک ۲۲۶۹ سهم از سهام ارائه دهنده ذخیره سازی داده به ارزش ۱۴۸۰۰۰ دلار است. CENTRAL TRUST سهام خود در NetApp را ۴۳.۰٪ در طول سه ماهه اول افزایش داد. CENTRAL TRUST اکنون مالک ۵۵۲ سهم از سهام ارائه‌دهنده ذخیره‌سازی داده‌ها به ارزش ۴۶۰۰۰ دلار پس از تصاحب ۱۶۶ سهم دیگر در سه ماهه گذشته است. Tealwood Asset Management Inc. در سه ماهه دوم، سهام خود در NetApp را ۰.۵ درصد افزایش داد. Tealwood Asset Management Inc. اکنون پس از به دست آوردن ۱۷۲ سهم دیگر در این مدت، مالک ۳۲۸۹۲ سهم از سهام ارائه دهنده ذخیره سازی داده به ارزش ۲۱۴۶۰۰۰ دلار است. در نهایت، CIBC Asset Management Inc موقعیت خود را در سهام NetApp 0.8٪ در سه ماهه اول افزایش داد. CIBC Asset Management Inc. اکنون ۲۱۷۲۹ سهم از سهام ارائه‌دهنده ذخیره‌سازی اطلاعات پس از خرید ۱۸۰ سهم دیگر در سه ماهه گذشته به ارزش ۱۸۰۴۰۰۰ دلار است. ۸۸.۴۵ درصد از سهام در حال حاضر متعلق به سرمایه گذاران نهادی و صندوق های تامینی است.

معاملات NetApp 2.9٪ افزایش یافت

سهام NTAP در روز جمعه با قیمت ۶۹.۴۰ دلار افتتاح شد. NetApp, Inc. پایین ترین سطح یک سال اخیر ۶۰.۵۶ دلار و بالاترین سطح یک ساله ۹۶.۸۲ دلار است. میانگین متحرک ۵۰ روزه این سهام ۶۷.۶۹ دلار و میانگین متحرک ۲۰۰ روزه ۶۹.۳۶ دلار است. این شرکت دارای نسبت بدهی به حقوق صاحبان سهام ۳.۶۳، نسبت سریع ۱.۳۱ و نسبت معاملات ۱.۳۸ است. این شرکت دارای ارزش بازار ۱۵.۰۹ میلیارد دلار، نسبت P/E 16.60، نسبت P/E 1.72 و بتای ۱.۲۱ است.

NetApp (NASDAQ: NTAP – Get Rating) آخرین نتایج درآمد خود را در روز چهارشنبه، ۲۴ آگوست منتشر کرد. ارائه‌دهنده ذخیره‌سازی داده ۰.۹۷ دلار EPS برای سه ماهه گزارش داد که بالاتر از برآورد اجماع ۰.۸۶ دلار در ۰.۱۱ دلار است. درآمد این شرکت در سه ماهه ۱.۵۹ میلیارد دلار در مقایسه با انتظارات تحلیلگران ۱.۵۵ میلیارد دلار بود. NetApp بازده سهام ۱۲۸.۷۱% و حاشیه خالص ۱۴.۷۱% داشت. درآمد کسب و کار نسبت به سال گذشته ۹.۲ درصد افزایش یافته است. در مدت مشابه سال گذشته، این شرکت سود هر سهم را ۰.۹۹ دلار گزارش کرد. تحلیلگران طرف فروش انتظار دارند NetApp, Inc. برای سال مالی جاری ۴.۴۵ سود به ازای هر سهم ثبت خواهد کرد.

نت اپ سود سهام را اعلام کرد

این شرکت اخیرا سود سه ماهه خود را که در روز چهارشنبه ۱۴ مهرماه واریز شد، اعلام کرد. یک رکورد سود سهام در روز جمعه ۷ اکتبر با قیمت ۰.۵۰ دلار به ازای هر سهم برای سرمایه گذاران صادر شد. این نشان دهنده سود سالانه ۲.۰۰ دلار و بازده سود سهام ۲.۸۸٪ است. تاریخ تقسیم سود قبلی برای این سود، پنجشنبه ۱۵ اکتبر بود. بازده سود سهام NetApp در حال حاضر ۴۷.۸۵٪ است.

تجارت خودی

در دیگر اخبار نت اپ، رئیس جمهور سزار سرنودا در معامله ای در روز پنج شنبه، ۱۵ سپتامبر، ۱۸۰۰۰ سهم از سهام خود را فروخت. این سهام با قیمت متوسط ​​۶۹.۸۲ دلار و در مجموع ۱۲۵۶۷۶۰.۰۰ دلار فروخته شد. پس از فروش، رئیس جمهور اکنون دارای ۷۸۴۶۳ سهم از سهام شرکت به ارزش ۵۴۷۸۲۸۶.۶۶ دلار است. این فروش در پرونده در کمیسیون بورس و اوراق بهادار افشا شد که از طریق وب سایت SEC قابل دسترسی است. در حال حاضر ۰.۲۶ درصد از سهام متعلق به افراد داخلی است.

تحلیلگران وال استریت نظر دارند

اخیراً چندین تحلیلگر سهام در مورد سهام اظهار نظر کرده اند. OTR Global در گزارش تحقیقاتی منتشر شده در روز سه شنبه، ۲۶ جولای، سهام NetApp را به رتبه “مثبت” ارتقا داد. StockNews.com در یک گزارش تحقیقاتی در روز سه شنبه ۱۱ اکتبر، NetApp را از رتبه “نگهداری” به “خرید” ارتقا داد. Barclays هدف قیمت خود را در NetApp از ۸۸.۰۰ دلار به ۹۵.۰۰ دلار افزایش داد و در گزارشی در روز پنجشنبه، ۲۵ آگوست، رتبه “اضافه وزن” را به شرکت اختصاص داد. Evercore ISI در یک یادداشت تحقیقاتی در روز سه شنبه، ۲۳ آگوست، هدف قیمت خود را در NetApp به ۷۸.۰۰ دلار افزایش داد. سرانجام، Susquehanna Bancshares در یک یادداشت تحقیقاتی در روز دوشنبه، ۱۹ سپتامبر، NetApp را به رتبه “خنثی” کاهش داد و هدف قیمت آن را برای این شرکت از ۱۰۰.۰۰ دلار به ۷۵.۰۰ دلار کاهش داد. یک تحلیلگر سهام را با رتبه فروش رتبه بندی کرده است، هشت تحلیلگر رتبه توقف و نه تحلیلگر رتبه خرید سهام را صادر کرده اند. براساس داده‌های MarketBeat.com، این سهام دارای میانگین رتبه‌بندی “Hold” و میانگین قیمت هدف ۸۶.۴۱ دلار است.

نمایه نت اپ

(رتبه گرفتن)

NetApp، Inc. فراهم می کند خدمات مبتنی بر ابر و داده محور برای مدیریت و به اشتراک گذاری داده ها در محل، ابرهای خصوصی و عمومی در سراسر جهان. در دو بخش Hybrid Cloud و Public Cloud فعالیت می کند. این شرکت نرم افزارهای مدیریت داده هوشمند مانند NetApp ONTAP، NetApp Snapshot، NetApp SnapCenter Backup Management، NetApp SnapMirror Data Replication، NetApp SnapLock Data Compliance، نرم افزار NetApp ElementOS و نرم افزار NetApp SANtricity را ارائه می دهد. و راه حل های زیرساخت ذخیره سازی، از جمله NetApp All-Flash FAS Series، NetApp Fabric Attached Storage، NetApp FlexPod، NetApp E/EF Series، NetApp StorageGRID و NetApp SolidFire.

داستان های خصوصی

آیا می خواهید ببینید چه صندوق های تامینی دیگری NTAP را نگه می دارند؟ برای آخرین سپرده‌های ۱۳F و معاملات داخلی برای NetApp, Inc. از HoldingsChannel.com دیدن کنید. (NASDAQ: NTAP – رتبه بندی دریافت شد).

مالکیت شرکتی سه ماهه سوم NetApp (NASDAQ: NTAP)اخبار و رتبه بندی های NetApp را روزانه دریافت کنید آدرس ایمیل خود را در زیر وارد کنید تا خلاصه روزانه مختصری از آخرین اخبار و رتبه بندی تحلیلگران برای NetApp و شرکت های مرتبط با خبرنامه ایمیل روزانه رایگان MarketBeat.com دریافت کنید.