Fisher Asset Management LLC دارای ۲۵۶۰۰۰ دلار سهام در Becton، Dickinson and Company (NYSE: BDX) است.بر اساس گزارش این شرکت در آخرین پرونده ۱۳F خود در کمیسیون بورس و اوراق بهادار، Fisher Asset Management LLC موقعیت خود را در سهام Becton، Dickinson and Company (NYSE: BDX – Get Rating) در سه ماهه اول ۱۱.۵ درصد کاهش داد. این شرکت پس از فروش ۱۲۵ سهم در طول سه ماهه، ۹۶۲ سهم از موجودی عرضه کننده تجهیزات پزشکی را در اختیار داشت. ارزش دارایی های Fisher Asset Management LLC در Becton، Dickinson در پایان سه ماهه گذشته ۲۵۶۰۰۰ دلار بود.

سایر سرمایه گذاران نهادی نیز سهام خود را در شرکت اضافه یا کاهش داده اند. CWM LLC سهام جدیدی در Becton، Dickinson در سه ماهه چهارم خریداری کرد که ارزش آن تقریباً ۵۶۶۰۰۰ دلار بود. Qube Research & Technologies Ltd سهام خود در Becton و Dickinson را ۴۵۷.۱% در طول سه ماهه چهارم افزایش داد. Qube Research & Technologies Ltd اکنون پس از خرید ۱۶۵۷۱۴ سهم دیگر در سه ماهه گذشته، دارای ۲۰۱۹۷۰ سهم از سهام تامین کننده تجهیزات پزشکی به ارزش ۵۰,۷۹۱,۰۰۰ دلار است. Centaurus Financial Inc. سهام آن در Becton & Dickinson در طول سه ماهه چهارم ۸.۵ درصد افزایش یافت. Centaurus Financial Inc. او اکنون مالک ۵۲۵ سهم از سهام تامین کننده تجهیزات پزشکی است که پس از خرید ۴۱ سهم دیگر در سه ماهه گذشته، ۱۳۲۰۰۰ دلار ارزش دارد. FDx Advisors Inc. در طول سه ماهه چهارم، سهام خود در Becton & Dickinson را ۲۵.۷ درصد افزایش داد. FDx Advisors Inc. او اکنون مالک ۴۷۹۹ سهم از سهام تامین کننده ابزار پزشکی به ارزش ۱۲۰۷۰۰۰ دلار پس از خرید ۹۸۲ سهم دیگر در سه ماهه گذشته است. سرانجام، AGF Investments Inc. سهام این شرکت در سهام Becton، Dickinson در سه ماهه چهارم ۸۷.۰ درصد رشد کرد. AGF Investments Inc. او اکنون پس از خرید ۶۹۶ سهم دیگر در سه ماهه گذشته، مالک ۱۴۹۶ سهم از سهام تامین کننده تجهیزات پزشکی به ارزش ۳۷۶۰۰۰ دلار است. ۸۶.۵۸ درصد از سهام متعلق به سرمایه گذاران نهادی و صندوق های تامینی است.

اجرای بکتون، دیکنسون و پرایس

سهام Becton، Dickinson و سهام در ۲۵۴.۲۳ دلار در روز جمعه افتتاح شد. این شرکت دارای ارزش بازار ۷۲.۴۷ میلیارد دلار، نسبت قیمت به درآمد ۴۳.۸۳، نسبت قیمت به درآمد ۳.۴۱ و نسبت بتا ۰.۵۹ است. میانگین متحرک ساده ۵۰ روزه برای تجارت ۲۴۴.۹۷ دلار و میانگین متحرک ساده ۲۰۰ روزه آن ۲۵۶.۲۲ دلار است. Becton، Dickinson and Company با ۲۳۱.۴۶ دلار کمترین قیمت ۱۲ ماهه و ۲۸۰.۶۲ دلار بالاترین قیمت ۱۲ ماهه را ثبت کردند. نسبت فعلی شرکت ۱.۳۵، نسبت سریع ۱.۰۴ و نسبت بدهی به حقوق صاحبان سهام ۰.۵۸ است.

Becton، Dickinson و (NYSE: BDX – Get Rating) آخرین نتایج درآمد خود را در روز پنجشنبه، ۴ آگوست منتشر کردند. تامین کننده ابزار پزشکی سود ۲.۶۶ دلار به ازای هر سهم (EPS) در سه ماهه را گزارش کرد که بالاتر از برآورد اجماع ۲.۵۰ دلاری با ۰.۱۶ دلار بود. درآمد این شرکت در سه ماهه ۴.۶۴ میلیارد دلار در مقایسه با برآورد اجماع ۴.۴۷ میلیارد دلار بود. Becton & Dickinson بازده سهام ۱۴.۵۵% و حاشیه خالص ۸.۸۸% داشتند. درآمد فصلی این تجارت نسبت به سال قبل ۵.۱ درصد کاهش یافته است. در سه ماهه مشابه سال گذشته، این شرکت ۲.۷۴ دلار به ازای هر سهم درآمد کسب کرد. تحلیلگران طرف فروش انتظار دارند که Becton و Dickinson & Company 11.18 سود هر سهم را برای سال جاری گزارش کنند.

بکتون و دیکنسون سود سهام را اعلام می کنند

این شرکت همچنین اخیرا سود سه ماهه ای را اعلام کرده است که در روز جمعه ۹ شهریور ماه پرداخت خواهد شد. سهامداران رکورددار روز جمعه، ۹ سپتامبر، سود نقدی ۰.۸۷ دلاری به ازای هر سهم دریافت خواهند کرد. تاریخ توزیع این سود پنجشنبه ۲۶ شهریور می باشد. این نشان دهنده سود سالانه ۳.۴۸ دلار و بازده سود سهام ۱.۳۷٪ است. بازده سود سهام Becton & Dickinson در حال حاضر ۶۰.۰۰٪ است.

خودی ها شرط بندی می کنند

در اخبار مرتبط، معاون توماس جی اسپورل ۴۴۳ سهم از سهام را در معامله ای در روز سه شنبه ۷ ژوئن فروخت. این سهام با قیمت متوسط ​​۲۶۰.۰۰ دلار و ارزش کل ۱۱۵۱۸۰.۰۰ دلار فروخته شد. پس از فروش، معاون رئیس جمهور اکنون دارای ۱۰۵۸ سهم در شرکت به ارزش ۲۷۵۰۸۰ دلار است. این فروش در سند ثبت شده در سازمان بورس و اوراق بهادار فاش شده است که در این لینک موجود است. خودی های شرکت ۰.۵۰ درصد از سهام شرکت را در اختیار دارند.

تحلیلگران اهداف قیمتی جدیدی را تعیین کردند

چندین شرکت تحقیقاتی اخیراً گزارش هایی در مورد BDX منتشر کرده اند. سیتی گروپ در گزارشی در روز دوشنبه ۱۱ جولای، رتبه Becton، Dickinson را از “خنثی” به “فروش” کاهش داد و قیمت هدف شرکت را از ۲۶۵.۰۰ دلار به ۲۳۵.۰۰ دلار کاهش داد. استیفل نیکولاس در گزارشی در روز دوشنبه، ۱۸ جولای، قیمت هدف خود را در Becton and Dickinson از ۲۹۰.۰۰ دلار به ۲۸۰.۰۰ دلار کاهش داد. StockNews.com در گزارشی در روز چهارشنبه، رتبه Becton، Dickinson را از رتبه “نگهداری” به “خرید” ارتقا داد. Wells Fargo & Company در گزارشی که در روز جمعه، ۲۴ ژوئن منتشر شد، رتبه Becton Dickinson را از رتبه “هم وزن” به رتبه “اضافه وزن” رساند و قیمت هدف ۲۷۵.۰۰ دلار را برای شرکت تعیین کرد. سرانجام، پایپر سندلر در گزارشی در روز پنجشنبه، ۵ می، قیمت هدف خود را در Becton، Dickinson از ۲۶۵.۰۰ دلار به ۲۵۵.۰۰ دلار کاهش داد. یک تحلیلگر سرمایه گذاری سهام را با رتبه فروش رتبه بندی کرده است، چهار نفر رتبه نگهداری و سه نفر رتبه خرید را به سهام اختصاص داده اند. طبق گزارش MarketBeat.com، این شرکت دارای میانگین رتبه “Hold” و قیمت هدف توافق شده ۲۷۰.۸۸ دلار است.

درباره بکتون و دیکنسون و

(رتبه گرفتن)

Becton، Dickinson and Company دستگاه‌های پزشکی، دستگاه‌ها، تجهیزات آزمایشگاهی، و محصولات تشخیصی را برای سازمان‌های مراقبت‌های بهداشتی، پزشکان، محققان علوم زیستی، آزمایشگاه‌های بالینی، صنعت داروسازی و عموم مردم در سراسر جهان توسعه، تولید و به بازار عرضه می‌کنند. بخش پزشکی BD این شرکت کاتترهای ورید محیطی، خطوط مرکزی، کاتترهای دیالیز حاد، محصولات مراقبت و آماده سازی عروقی، اتصالات IV بدون سوزن، دستگاه های دارورسانی با سیستم بسته، تشخیص داروهای خطرناک و ارائه زیر جلدی را ارائه می دهد. سرنگ ها، سوزن ها، سوزن ها، سینی های بیهوشی، سرنگ های روده ای و سیستم های دفع مواد تیز. سیستم های تحویل دارو و انفوزیون داخل وریدی، سیستم های گردش کار فرمولاسیون دارو، سیستم های مدیریت توزیع و توزیع خودکار دارو، و سیستم های ردیابی و بهینه سازی موجودی دارو. سرنگ، سوزن قلم و سایر محصولات دیابت؛ سیستم های دارورسانی قابل شارژ مجدد

ادامه مطلب

آیا می خواهید ببینید چه صندوق های تامینی دیگری BDX دارند؟ از HoldingsChannel.com برای آخرین سپرده‌های ۱۳F و معاملات داخلی برای Becton، Dickinson و Company (NYSE: BDX – دریافت رتبه) بازدید کنید.

مالکیت نهادی بر اساس سه ماهه برای Becton و Dickinson (NYSE: BDX)

اخبار و نظرات مربوط به Becton Dickinson and Daily را دریافت کنید آدرس ایمیل خود را در زیر وارد کنید تا یک خلاصه روزانه مختصر از آخرین اخبار و رتبه بندی تحلیلگران برای Becton Dickinson و شرکت های مرتبط با خبرنامه ایمیل رایگان روزانه MarketBeat.com دریافت کنید.