Frontier Collective نشست پیشرو برای رهبران در Metaverse و Web3 را راه اندازی کرد


Frontier می خواهد رهبرانی از Adobe، LG و Microsoft را به ونکوور بیاورد.

سازمان غیرانتفاعی Frontier Collective مستقر در ونکوور اعلام کرده است که اجلاس سران آن قرار است تابستان امسال راه اندازی شود.

با نزدیک شدن به رکود، ما می خواهیم میزبان نشست سران مرزی باشیم و از پتانسیل عظیم ونکوور برای بازیگران جهانی برای جذب سرمایه گذاری و علاقه حمایت کنیم.
– دن بورگار، یکی از بنیانگذاران و مدیر عامل شرکت Frontier Collective.

این رویداد دو روزه که از ۹ تا ۱۰ آگوست برگزار می‌شود، رهبران، بنیان‌گذاران و سرمایه‌گذاران را در فضاهای Metaverse و Web3 گرد هم می‌آورد تا در مورد آینده و چگونگی ادغام این فناوری‌ها با جهان بحث کنند.

شرکت کنندگان تایید شده شامل نمایندگان Dapper Labs، Adobe، NACO، LG، Microsoft، Snap، Mitsubishi Corporation، Softbank، Endeavor VR، LayerZero Labs، Precision OS، Covalent و Ethos Lab هستند.

انتظار می‌رود این رویداد سهامدارانی از بخش‌های Metaverse، Virtual/Augmented Reality، Web3 و هوش مصنوعی (AI) و همچنین صنایع خلاقی مانند eSports، NFT، VFX و انیمیشن را گرد هم آورد.

Frontier Collective گفت انتظار دارد بیش از ۶۰ شرکت کننده در اجلاس فرصت ایجاد روابط اولیه با سرمایه گذاران و رهبران، کمک به شناسایی فناوری های پیشرو BC و نمایش محصولات خود را در جامعه محلی داشته باشند.

دن بورگار، یکی از بنیانگذاران و مدیر عامل شرکت Frontier Collective، گفت: «فناوری های مرزی در منطقه در حال رشد هستند و ما یک فرصت فوق العاده برای موقعیت ونکوور در سطح ملی و جهانی می بینیم. با نزدیک شدن به رکود، ما می خواهیم میزبان نشست سران مرزی باشیم و از پتانسیل عظیم ونکوور برای بازیگران جهانی برای جذب سرمایه گذاری و علاقه حمایت کنیم.

به رهبری Burgar، اعضای Frontier Collective همچنین شامل Ray Walia، از Launch Ventures’ Academy، و همچنین TractionConf (که تقریباً همزمان با اجلاس برگزار می‌شود) هستند. اولیویا نورتون، یکی از بنیانگذاران Sanctuary AI; نات کارترایت، بنیانگذار و مدیر عامل Finn AI؛ هندول کیم، یکی از بنیانگذاران و مدیرعامل Variational AI؛ آنتونیا اوگوندل، مدیر عامل، آزمایشگاه Ethos. کیسی لاو، بنیانگذار Webcouv3r. و تانیس جورج، یکی از بنیانگذاران Trulioo، در میان دیگران.

Frontier Collective که در فوریه راه اندازی شد، بر ارتقای صنعت فناوری ونکوور در صحنه جهانی، رشد سرمایه گذاری و زیرساخت های شرکتی در مراحل اولیه، و جذب استعدادهای متنوع در ونکوور تمرکز دارد.

طبق گفته Frontier Collective، هدف آن افزایش ۲۵۰ درصدی استعدادها در اکوسیستم فناوری نوپا و «مرز» تا سال ۲۰۲۵ است. همچنین می‌خواهد تا سال ۲۰۲۵ سرمایه‌گذاری در فناوری مراحل اولیه را به میزان ۳ میلیارد دلار افزایش دهد.

Frontier Collective همچنین با موسسه فناوری و فناوری بریتیش کلمبیا برای پیشبرد اهداف خود برای کمک به کسب و کارهای محلی برای دسترسی به استعدادهای مختلف و ایجاد فرصت های شغلی برای دانش آموزان شریک می شود.

تصویر ویژه از Frontier Collective.