Galectin Therapeutics (NASDAQ: GALT) اکنون توسط تحلیلگران در StockNews.com پوشش داده شده است. – خبر ۲۴ بزرگStockNews.com پوشش سهام را آغاز کرده است Galectin Therapeutics (NASDAQ: GALT – دریافت رتبه) در یادداشت تحقیقاتی که روز سه شنبه برای سرمایه گذاران منتشر شد. این شرکت رتبه فروش سهام را صادر کرده است.

به طور جداگانه، HC Wainwright هدف قیمت خود را در Galectin Therapeutics از ۱۴.۰۰ دلار به ۱۱.۰۰ دلار کاهش داد و در گزارشی در روز سه‌شنبه، ۱۷ می، رتبه خرید را به سهام اختصاص داد.

عملکرد سهام Galectin Therapeutics

سهام GALT در روز سه شنبه با قیمت ۱.۶۵ دلار افتتاح شد. میانگین متحرک ساده ۵۰ روزه این شرکت ۱.۳۸ دلار و میانگین متحرک ساده ۲۰۰ روزه ۱.۶۹ دلار است. Galectin Therapeutics دارای کمترین قیمت در یک سال گذشته ۱.۱۹ دلار و بالاترین قیمت در یک سال گذشته ۴.۲۴ دلار است. این سهام دارای ارزش بازار ۹۷.۹۹ میلیون دلار، نسبت PE 2.84- و بتای ۱.۵۵ است. این شرکت دارای نسبت بدهی به حقوق صاحبان سهام ۷۹.۳۷، نسبت معاملات ۳.۵۱ و نسبت سریع ۳.۵۱ است.

Galectin Therapeutics (NASDAQ: GALT – Get Rating) آخرین بار نتایج درآمد خود را در روز دوشنبه، ۱۶ مه اعلام کرد. این شرکت (۰.۱۷ دلار) سود هر سهم برای سه ماهه را گزارش کرد که کمتر از برآورد اجماع (۰.۱۰ دلار) به میزان (۰.۰۷ دلار) بود. به عنوان یک گروه، تحلیلگران پژوهشی انتظار دارند که Galectin Therapeutics سود هر سهم را -۰.۷۵- برای سال جاری گزارش کند.

وجوه سرمایه گذاری بر گالکتین درمانی تأثیر می گذارد

سرمایه گذاران نهادی و صندوق های تامینی اخیرا دارایی های خود را در این تجارت تغییر داده اند. Centaurus Financial Inc. در سه ماهه اول یک موقعیت جدید در سهام Galectin Therapeutics به ارزش تقریبی ۳۴۰۰۰ دلار خریداری کرد. Commonwealth Equity Services LLC سهام خود در Galectin Therapeutics را ۵۹.۲ درصد در سه ماهه اول افزایش داد. Commonwealth Equity Services LLC اکنون مالک ۲۶۹۲ سهم از سهام این شرکت است که پس از خرید ۱۰۰۰۰ سهم دیگر در سه ماهه گذشته، ارزش آن به ۴۳۰۰۰ دلار می رسد. Benjamin F. Edwards & Company Inc. این شرکت سهام خود را در Galectin Therapeutics در طول سه ماهه چهارم ۲۵.۵ درصد افزایش داد. Benjamin F. Edwards & Company Inc. او اکنون پس از خرید ۶۰۱۵ سهم دیگر در سه ماهه گذشته، صاحب ۲۹۶۱۵ سهم از سهام شرکت به ارزش ۶۱۰۰۰ دلار است. Ameritas Advisory Services LLC یک موقعیت جدید در سهام Galectin Therapeutics در طول سه ماهه چهارم به ارزش تقریبی ۹۲۰۰۰ دلار خریداری کرد. سرانجام PNC Financial Services Group Inc. این شرکت سهام خود در سهام Galectin Therapeutics را در طول سه ماهه اول ۲۱.۷ درصد افزایش داد. PNC Financial Services Group Inc. او اکنون صاحب ۵۶۱۸۴ سهم از سهام این شرکت است که پس از خرید ۱۰۰۰۰ سهم دیگر در سه ماهه گذشته ۹۰۰۰۰ دلار ارزش دارد. در حال حاضر ۱۲.۳۵ درصد سهام در اختیار سرمایه گذاران نهادی است.

مشخصات شرکت Galectin Therapeutics

(رتبه گرفتن)

Galectin Therapeutics Inc. یک شرکت بیودارویی در مرحله بالینی، در حال تحقیق و توسعه برای درمان فیبروز، سرطان و سایر بیماری‌ها است. محصول کاندید اصلی این شرکت، لیپکتین بازدارنده galactin-3 (GR-MD-02)، یک پلیمر پلی ساکارید galactoarabinorhamnogalacturone است و در فاز III کارآزمایی بالینی برای درمان سیروز مرتبط با بیماری کبد چرب، استئاتوهپاتیت غیرالکلی و سیروز است. و همچنین برای درمان سرطان.

داستان های توصیه شده

اخبار و نظرات مربوط به Galectin Therapeutics Daily را دریافت کنید آدرس ایمیل خود را در زیر وارد کنید تا خلاصه‌ای مختصر از آخرین اخبار و رتبه‌بندی تحلیلگران Galectin Therapeutics و شرکت‌های مرتبط با خبرنامه ایمیل روزانه رایگان MarketBeat.com را دریافت کنید.