Gateway Investment Advisers LLC سهام شرکت AbbVie را افزایش داده است. (NYSE: ABBV) – Big 24 NewsGateway Investment Advisers LLC سهام خود را در AbbVie Inc افزایش داده است. (NYSE: ABBV – Rating Received) طبق آخرین ثبت ۱۳F در SEC، در طول سه ماهه دوم ۴.۱٪ افزایش یافت. این سرمایه گذار نهادی پس از تصاحب ۲۱۳۴۵ سهم اضافی در طول سه ماهه، ۵۴۶۱۳۸ سهم از سهام شرکت را در اختیار داشت. AbbVie تقریباً ۰.۹٪ از دارایی های Gateway Investment Advisers LLC را شامل می شود که این سهام را بیست و یکمین سهم بزرگ در لیست می کند. دارایی Gateway Investment Advisers LLC در AbbVie بر اساس آخرین پرونده های SEC، ۸۳,۶۴۷,۰۰۰ دلار ارزش داشت.

سایر صندوق های تامینی و سایر سرمایه گذاران نهادی نیز تغییراتی در موقعیت خود در شرکت ایجاد کرده اند. Thrive Wealth Management LLC سهام خود در AbbVie را در سه ماهه دوم ۱۰.۳ درصد افزایش داد. Thrive Wealth Management LLC اکنون دارای ۳۳۹۱ سهم از سهام این شرکت است که پس از خرید ۳۱۸ سهم اضافی در سه ماهه گذشته، به ارزش ۵۱۹،۰۰۰ دلار می رسد. Sound Income Strategies LLC سهام خود در سهام AbbVie را در سه ماهه دوم ۲.۵ درصد افزایش داد. Sound Income Strategies LLC اکنون پس از خرید ۲۰۵۸ سهم دیگر در سه ماهه گذشته دارای ۸۴۸۶۶ سهم از سهام شرکت به ارزش ۱۲۹۹۸۰۰ دلار است. Minot Wealth Management LLC سهام خود در سهام AbbVie را در سه ماهه اول ۱.۲% افزایش داد. Minot Wealth Management LLC اکنون پس از خرید ۸۰۰ سهم دیگر در سه ماهه گذشته، مالک ۶۶۱۶۱ سهم از سهام شرکت به ارزش ۱۰۷۲۵۰۰۰ دلار است. Eudaimonia Partners LLC سهام جدیدی در سهام AbbVie در سه ماهه اول به ارزش تقریباً ۴,۲۳۱,۰۰۰ دلار خریداری کرد. سرانجام، Oldfather Financial Services LLC سهام جدیدی در سهام AbbVie در سه ماهه چهارم به ارزش تقریبی ۲۵۰۰۰۰ دلار خریداری کرد. سرمایه گذاران نهادی و صندوق های تامینی ۶۸.۲۵ درصد از سهام شرکت را در اختیار دارند.

AbbVie Trade 1.0% کاهش یافت.

ABBV روز پنجشنبه با قیمت ۱۴۰.۳۱ دلار افتتاح شد. نسبت فعلی شرکت ۰.۸۴، نسبت سریع ۰.۷۵ و نسبت بدهی به حقوق صاحبان سهام ۴.۱۵ است. ارزش بازار این سهام ۲۴۸.۰۸ میلیارد دلار، نسبت PE 19.87، نسبت PEG 4.00 و بتای ۰.۷۲ است. AbbVie با ۱۰۵.۹۳ دلار پایین ترین قیمت یک ساله و ۱۷۵.۹۱ دلار بالاترین قیمت در یک سال گذشته را ثبت کرد. میانگین متحرک ۵۰ روزه این شرکت ۱۴۲.۱۳ دلار و میانگین متحرک ۲۰۰ روزه ۱۴۹.۶۰ دلار است.

AbbVie (NYSE: ABBV – Get Rating) آخرین داده های درآمد سه ماهه خود را در روز جمعه، ۲۹ جولای منتشر کرد. این شرکت درآمد ۳.۵۱ دلاری به ازای هر سهم در سه ماهه را گزارش کرد که ۰.۰۹ دلار از برآورد توافق شده ۳.۴۲ دلار بیشتر بود. درآمد این شرکت در سه ماهه ۱۴.۵۸ میلیارد دلار در مقایسه با انتظارات تحلیلگران ۱۴.۶۴ میلیارد دلار بود. حاشیه سود خالص AbbVie 22.03% و بازده حقوق صاحبان سهام ۱۵۸.۴۱% بود. درآمد فصلی این شرکت نسبت به مدت مشابه سال قبل ۴.۵ درصد افزایش یافته است. در سه ماهه مشابه سال گذشته، این شرکت ۳.۱۱ دلار سود به ازای هر سهم گزارش کرد. به عنوان یک گروه، تحلیلگران سهام انتظار دارند شرکت AbbVie Inc. 14.05 سود هر سهم برای سال مالی جاری ثبت خواهد شد.

AbbVie سود سهام را اعلام کرد

این شرکت همچنین اخیرا سود سه ماهه ای را اعلام کرده است که در روز سه شنبه ۳ آبان ماه واریز خواهد شد. به سهامداران رکورددار در روز جمعه، ۱۴ اکتبر، سود ۱.۴۱ دلاری به ازای هر سهم پرداخت خواهد شد. این نشان دهنده سود سالانه ۵.۶۴ دلار و بازده سود ۴.۰۲٪ است. تاریخ تقسیم این سود روز پنجشنبه ۳۱ مهرماه می باشد. نسبت پرداخت سود سهام AbbVie 79.89٪ است.

تحلیلگران اهداف قیمتی جدیدی را تعیین کردند

ABBV موضوع چندین گزارش تحلیلگر اخیر بوده است. آرگوس هدف قیمت سهام AbbVie را از ۱۶۵.۰۰ دلار به ۱۵۵.۰۰ دلار کاهش داد و در گزارشی تحقیقاتی در روز چهارشنبه، ۲۴ آگوست، رتبه “خرید” را به شرکت اختصاص داد. پایپر سندلر در یادداشتی تحقیقاتی در روز جمعه، ۲۹ جولای، قیمت هدف خود را برای سهام AbbVie از ۱۶۰.۰۰ دلار به ۱۵۵.۰۰ دلار کاهش داد. گروه UBS هدف قیمت سهام AbbVie را از ۱۵۴.۰۰ دلار به ۱۴۶.۰۰ دلار کاهش داد و در یک یادداشت تحقیقاتی در روز دوشنبه، ۱ آگوست، رتبه “خنثی” را به این شرکت اختصاص داد. بارکلیز در یک گزارش تحقیقاتی در روز سه شنبه ۹ آگوست، قیمت هدف خود را برای سهام ABV به ۱۶۰.۰۰ دلار کاهش داد. در نهایت، آتلانتیک اوراق بهادار هدف قیمت سهام AbbVie را از ۱۷۸.۰۰ دلار به ۱۶۲.۰۰ دلار کاهش داد و در یک گزارش تحقیقاتی در روز دوشنبه، ۱ آگوست، رتبه “خنثی” را به این شرکت اختصاص داد. یک تحلیلگر سرمایه گذاری سهام را با رتبه فروش رتبه بندی کرده است، شش نفر رتبه نگهداری، نه نفر رتبه خرید و یک نفر به سهام رتبه خرید قوی داده اند. طبق داده‌های MarketBeat، AbbVie دارای رتبه‌بندی «متوسط ​​خرید» و قیمت هدف ۱۵۹.۳۵ دلاری است.

درباره شرکت AbbVie

(رتبه گرفتن)

AbbVie Inc کشف، توسعه، تولید و فروش دارو در سراسر جهان است. این شرکت HUMIRA، یک درمان تزریقی برای بیماری های خودایمنی و روده بهجت را ارائه می دهد. Skyrise برای درمان پسوریازیس متوسط ​​تا شدید در بزرگسالان. RINVOQ، یک مهارکننده JAK برای درمان آرتریت روماتوئید متوسط ​​تا بیش فعال در بیماران بزرگسال. IMBRUVICA برای درمان بیماران بزرگسال مبتلا به لوسمی لنفوسیتی مزمن (CLL)، لنفوم کوچک (SLL) و VENCLEXTA، یک مهار کننده BCL-2 که برای درمان بزرگسالان مبتلا به CLL یا SLL استفاده می شود، استفاده می شود. و MAVYRET برای درمان بیماران مبتلا به عفونت مزمن ویروس هپاتیت C ژنوتیپ ۱-۶.

ادامه مطلب

مالکیت نهادی بر اساس محله AbbVie (NYSE: ABBV)

دریافت اخبار و نظرات برای AbbVie Daily آدرس ایمیل خود را در زیر وارد کنید تا خلاصه روزانه مختصری از آخرین اخبار و رتبه بندی تحلیلگران برای AbbVie و شرکت های مرتبط با خبرنامه ایمیل رایگان روزانه MarketBeat.com دریافت کنید.