Gofen & Glossberg LLC IL 83 سهام Lululemon Athletica Inc. (NASDAQ: LULU) – Big 24 NewsGofen & Glossberg LLC IL دارایی های خود را در Lululemon Athletica Inc افزایش داده است. (NASDAQ: LULU – Rating Received) بر اساس آخرین فرم ۱۳F که در کمیسیون بورس و اوراق بهادار ثبت شده است، در سه ماهه دوم ۶.۱ درصد افزایش یافت. این سرمایه گذار نهادی پس از خرید ۸۳ سهم اضافی در طول دوره، ۱۴۴۱ سهم از سهام خرده فروش پوشاک را در اختیار داشت. ارزش دارایی های IL Gofen & Glossberg LLC در Lululemon Athletica در پایان آخرین دوره گزارش ۳۹۳۰۰۰ دلار بود.

تعدادی دیگر از سرمایه گذاران عمده نیز اخیرا اقدام به خرید و فروش سهام این شرکت کرده اند. Lloyd Consulting Services LLC. در طول سه ماهه اول یک موقعیت جدید در Lululemon Athletica به ارزش ۲۹۰۰۰ دلار به دست آورد. Cornerstone Advisory LLC موقعیت جدیدی را در Lululemon Athletica در طول سه ماهه چهارم به ارزش ۳۰۰۰۰ دلار به دست آورد. DeDora Capital Inc. این شرکت در سه ماهه اول سهام جدیدی در Lululemon Athletica به ارزش تقریبی ۳۰۰۰۰ دلار خریداری کرد. Manchester Capital Management LLC یک سهام جدید در Lululemon Athletica را در طول سه ماهه اول به قیمت تقریباً ۳۰,۰۰۰ دلار خریداری کرد. سرانجام، Destiny Wealth Partners LLC موقعیت خود را در Lululemon Athletica تا ۶۴۱.۷٪ در سه ماهه اول افزایش داد. Destiny Wealth Partners LLC اکنون مالک ۸۹ سهم از سهام خرده فروش پوشاک به ارزش ۳۳۰۰۰ دلار پس از خرید ۷۷ سهم اضافی در طول دوره است. ۸۱.۱۱ درصد از سهام در حال حاضر متعلق به سرمایه گذاران نهادی است.

سهام Lululemon Athletica 4.3 درصد سقوط کرد

سهام NASDAQ LULU در روز جمعه با قیمت ۲۹۳.۲۰ دلار افتتاح شد. میانگین متحرک ساده ۵۰ روزه (SMA) این شرکت ۳۱۷.۱۰ دلار و میانگین متحرک ساده ۲۰۰ روزه ۳۱۵.۸۶ دلار است. ارزش بازار این شرکت ۳۷.۳۹ میلیارد دلار، نسبت قیمت به درآمد ۳۴.۳۳، نسبت قیمت به درآمد ۱.۵۵ و بتای ۱.۲۹ است. Lululemon Athletica با ۲۵۱.۵۱ دلار پایین ترین قیمت ۱۲ ماهه و ۴۸۵.۸۳ دلار بالاترین قیمت در ۱۲ ماه گذشته است.

Lululemon Athletica (NASDAQ: LULU – Get Rating) آخرین نتایج درآمد سه ماهه خود را در روز پنجشنبه، ۱ سپتامبر منتشر کرد. این خرده فروش پوشاک درآمد ۲.۲۰ دلاری به ازای هر سهم (EPS) در سه ماهه را گزارش کرد که بالاتر از برآورد اجماع ۱.۸۶ دلاری با ۰.۳۴ دلار بود. این شرکت در سه ماهه ۱.۸۷ میلیارد دلار درآمد داشته است، در حالی که برآورد اجماع ۱.۷۷ میلیارد دلار است. حاشیه سود خالص Lululemon Athletica 15.60% و بازده سهام ۴۰.۹۵% بود. درآمد فصلی این شرکت نسبت به سال قبل ۲۸.۸ درصد افزایش داشته است. در سه ماهه مشابه سال گذشته، این شرکت ۱.۶۵ دلار EPS داشت. به طور متوسط، تحلیلگران سهام انتظار دارند شرکت Lululemon Athletica Inc. 9.87 سود هر سهم برای سال جاری.

تجارت خودی

در اخبار دیگر برای Lululemon Athletica، مدیر کاترین هنری ۱۸۹ سهم از سهام شرکت را در معامله ای به تاریخ دوشنبه ۱۲ سپتامبر فروخت. این سهام با قیمت متوسط ​​۳۵۱.۸۰ دلار معامله شد و در مجموع ۶۶۴۹۰.۲۰ دلار معامله شد. پس از معامله، مدیر اکنون به طور مستقیم مالک ۴۱۰۲ سهم در شرکت به ارزش تقریبی ۱۴۴۳۰۸۳.۶۰ دلار است. این معامله در یک فایل SEC فاش شد که از طریق وب سایت SEC قابل دسترسی است. ۰.۴۶ درصد سهام متعلق به افراد داخلی است.

ارتقاء و تنزل رتبه تحلیلگر

چندین شرکت تحقیقاتی اخیراً بر LULU تمرکز کرده اند. Stifel Nicolaus هدف قیمت خود را در Lululemon Athletica از ۳۸۱.۰۰ دلار به ۴۰۰.۰۰ دلار افزایش داد و در یک گزارش تحقیقاتی در روز جمعه، ۲ سپتامبر، رتبه “خرید” را به شرکت داد. Credit Suisse Group هدف قیمت سهام Lululemon Athletica را از ۴۵۰.۰۰ دلار به ۴۱۰.۰۰ دلار کاهش داد و در گزارشی تحقیقاتی در روز جمعه، ۳ ژوئن، رتبه “ممتاز” را به سهام اختصاص داد. کوین قیمت هدف خود را برای سهام Lululemon Athletica از ۵۱۲.۰۰ دلار به ۵۳۱.۰۰ دلار افزایش داد و در گزارشی که در روز سه‌شنبه، ۳۰ آگوست منتشر شد، به سهام رتبه “برتر” داد. گلدمن ساکس هدف قیمت سهام Lululemon Athletica را از ۳۶۵.۰۰ دلار به ۳۸۳.۰۰ دلار در روز جمعه ۲ سپتامبر در یادداشتی تحقیقاتی افزایش داد. در نهایت، JPMorgan Chase & Co. هدف قیمت Lululemon Athletica از ۳۹۶.۰۰ دلار به ۴۶۴.۰۰ دلار در یک یادداشت تحقیقاتی در روز جمعه، ۱۶ سپتامبر افزایش یافت. یک تحلیلگر پژوهشی سهام را با رتبه فروش رتبه بندی کرده است، هفت نفر امتیاز نگهداری و هفده نفر رتبه خرید را به سهام شرکت اختصاص داده اند. طبق گفته MarketBeat، این شرکت در حال حاضر دارای میانگین امتیاز «خرید متوسط» و میانگین قیمت هدف ۴۰۳.۶۹ دلار است.

درباره Lululemon Athletica

(رتبه گرفتن)

Lululemon Sports، همراه با زیرمجموعه های خود، به طراحی، توزیع و خرده فروشی پوشاک و لوازم ورزشی مردانه و زنانه می پردازد. در دو بخش، فروشگاه های تحت مدیریت شرکت و فروشگاه های مستقیم به مصرف کننده فعالیت می کند. این شرکت شلوار، شورت، پیراهن و ژاکت را برای یک سبک زندگی سالم و فعالیت‌های ورزشی مانند یوگا، دویدن و ایروبیک و همچنین فعالیت‌هایی که شما را عرق می‌کنند، ارائه می‌دهد.

مقالات برگزیده

می خواهید ببینید چه صندوق های تامینی دیگری LULU را نگه می دارند؟ برای آخرین سپرده‌های ۱۳F و معاملات داخلی برای Lululemon Athletica Inc. از HoldingsChannel.com دیدن کنید. (NASDAQ: LULU – امتیاز دریافت شده).

مالکیت نهادی بر اساس سه ماهه برای Lululemon Athletica (NASDAQ: LULU)

اخبار و نظرات روزانه Lululemon Athletica را دریافت کنید آدرس ایمیل خود را در زیر وارد کنید تا با خبرنامه ایمیل روزانه رایگان MarketBeat.com، خلاصه ای مختصر از آخرین اخبار و رتبه بندی تحلیلگران برای Lululemon Athletica و شرکت های مرتبط دریافت کنید.