Gradient Investments LLC دارای ۹.۱۶ میلیون دلار در Advanced Micro Devices, Inc. (NASDAQ:AMD) – Big 24 NewsGradient Investments LLC سهام خود را در Advanced Micro Devices, Inc افزایش داد. (NASDAQ:AMD – امتیاز را دریافت کنید) ۲۵۷۳.۴ درصد در طول سه ماهه دوم، HoldingsChannel.com گزارش می دهد. این شرکت پس از خرید ۱۱۵۲۳۷ سهم دیگر در این دوره، ۱۱۹۷۱۵ سهم از سهام شرکت سازنده نیمه هادی ها را در اختیار داشت. دارایی های Gradient Investments LLC در Advanced Micro Devices در آخرین بایگانی آن در کمیسیون بورس و اوراق بهادار (SEC) 9,155,000 دلار ارزش داشت.

چندین صندوق تامینی دیگر و سایر سرمایه گذاران نهادی نیز اخیرا سهام AMD را خریده و فروخته اند. Ardevora Asset Management LLP موقعیت خود را در سهام Advanced Micro Devices در سه ماهه دوم ۶.۸% افزایش داد. Ardevora Asset Management LLP اکنون پس از خرید ۳۸۰۴۴ سهم اضافی در سه ماهه گذشته، مالک ۵۹۳,۴۴۹ سهم از سهام سازنده نیمه هادی به ارزش ۴۵,۳۸۱,۰۰۰ دلار است. Sanders Morris Harris LLC موقعیت خود را در سهام Advanced Micro Devices در سه ماهه دوم ۱.۷٪ افزایش داد. سندرز موریس هریس LLC اکنون پس از خرید ۵۰۰ سهم دیگر در سه ماهه گذشته، مالک ۲۹۴۱ سهم از سهام سازنده نیمه هادی به ارزش ۲۱۷۷۰۰۰ دلار است. Stonnington Group LLC موقعیت خود را در سهام Advanced Micro Devices تا ۳۶.۶ درصد در سه ماهه دوم افزایش داد. Stonnington Group LLC اکنون پس از خرید ۵۱۵۰ سهم دیگر در سه ماهه گذشته، صاحب ۱۹۲۲۰ سهم از سهام سازنده نیمه هادی به ارزش ۱۵۲۴۰۰۰ دلار است. Covington Capital Management موقعیت خود را در سهام Advanced Micro Devices در سه ماهه دوم ۲۷.۰% افزایش داد. Covington Capital Manager Inc. اکنون ۹۸۹۹ سهم از سهام سازنده نیمه هادی ها پس از خرید ۲۱۰۷ سهم دیگر در سه ماهه گذشته به ارزش ۷۵۷۰۰۰ دلار رسیده است. در نهایت، شرکت هلدینگ شهر در سه ماهه دوم جایگاه خود را در سهام میکرو دستگاه های پیشرفته ۷.۶ درصد افزایش داد. شرکت هلدینگ شهر مالکیت دارد. اکنون ۲۷,۵۱۷ سهم از سهام سازنده نیمه هادی ها پس از خرید ۱,۹۳۶ سهم دیگر در سه ماهه گذشته به ارزش ۲,۱۰۵,۰۰۰ دلار می رسد. ۶۵.۴۵ درصد از سهام در حال حاضر متعلق به سرمایه گذاران نهادی و صندوق های تامینی است.

فعالیت درونی

خبر دیگر، ریک برگمن EVP در معامله ای که در روز سه شنبه ۲۳ آگوست رخ داد، ۳۰۰۰ سهم از سهام این شرکت را فروخت. این سهام با قیمت متوسط ​​۹۲.۳۹ دلار با ارزش کل ۲۷۷.۱۷۰.۰۰ دلار فروخته شد. پس از تکمیل این معامله، معاون اجرایی اکنون دارای ۱۶۱۲۳۲ سهم در شرکت به ارزش ۱۴۸۹۶۲۲۴.۴۸ دلار است. این معامله در پرونده سازمان بورس و اوراق بهادار افشا شد که از طریق این لینک قابل دسترسی است. در اخبار مرتبط، EVP Rick Bergman 3000 سهم از سهام را در معامله ای در روز سه شنبه ۲۳ آگوست فروخت. این سهام با قیمت متوسط ​​۹۲.۳۹ دلار و در مجموع ۲۷۷.۱۷۰.۰۰ دلار فروخته شد. پس از تکمیل این معامله، معاون اجرایی اکنون دارای ۱۶۱۲۳۲ سهم در شرکت به ارزش ۱۴۸۹۶۲۲۴.۴۸ دلار است. این فروش در پرونده در کمیسیون بورس و اوراق بهادار افشا شد که از طریق وب سایت SEC قابل دسترسی است. همچنین SVP Forrest Eugene Norrod 824 سهم از سهام را در معامله ای در روز پنجشنبه ۱۸ آگوست فروخت. این سهام با قیمت متوسط ​​۹۹.۳۱ دلار و در مجموع ۸۱۸۳۱.۴۴ دلار فروخته شد. پس از این معامله، معاون ارشد رئیس جمهور اکنون دارای ۲۷۶,۸۱۶ سهم از سهام شرکت است که ارزش آن تقریباً ۲۷,۴۹۰,۵۹۶.۹۶ دلار است. افشای این فروش را می توان در اینجا یافت. اینسایدرها در سه ماهه گذشته ۱۶۱۵۱۸ سهم از سهام شرکت را به ارزش ۱۵۳۷۸۱۳ دلار فروختند. ۱.۰۰٪ از سهام در حال حاضر متعلق به خودی های شرکت است.

ارتقاء و تنزل رتبه تحلیلگر

چندین تحلیلگر اخیراً روی سهام AMD تمرکز کرده اند. سیتی گروپ هدف قیمت دستگاه های میکرو پیشرفته خود را از ۱۱۰.۰۰ دلار به ۹۶.۰۰ دلار کاهش داد و در یک گزارش تحقیقاتی در روز چهارشنبه ۳ آگوست، رتبه “خنثی” را به سهام اختصاص داد. گلدمن ساکس رتبه بندی «خرید» را مجدداً طبقه بندی کرده و هدف قیمتی ۱۱۲.۰۰ دلار (از ۹۹.۰۰ دلار) برای سهام Advanced Micro Devices در یک گزارش تحقیقاتی در روز پنجشنبه، ۴ آگوست منتشر کرده است. KGI Securities سهام Advanced Micro Devices را از رتبه “خنثی” به رتبه “برتر” ارتقا داد و در گزارش تحقیقاتی در روز چهارشنبه ۳ آگوست، قیمت هدف ۱۲۵.۰۰ دلاری هر سهم را تعیین کرد. کوین هدف قیمتی خود را برای سهام Advanced Micro Devices از ۱۶۰.۰۰ دلار به ۱۲۰.۰۰ دلار کاهش داد و در یک گزارش تحقیقاتی در روز سه‌شنبه، ۱۲ ژوئیه، رتبه “ممتاز” را به سهام اختصاص داد. در نهایت، بانک آمریکا هدف قیمت سهام Advanced Micro Devices را از ۱۶۰.۰۰ دلار به ۱۱۰.۰۰ دلار کاهش داد و در گزارشی تحقیقاتی در روز چهارشنبه، ۲۹ ژوئن، رتبه «خرید» را به سهام اختصاص داد. یک تحلیلگر تحقیقاتی سهام، سهام را با رتبه فروش رتبه بندی کرده است، هشت نفر رتبه نگهداری، بیست و دو نفر رتبه خرید و یک رتبه خرید قوی به شرکت داده اند. طبق داده‌های MarketBeat، این شرکت دارای میانگین رتبه‌بندی «متوسط ​​خرید» و قیمت هدف توافق شده ۱۲۵.۳۰ دلار است.

کاهش ۰.۲ درصدی سهام Advanced Micro Devices

سهام NASDAQ AMD در روز دوشنبه با قیمت ۷۶.۵۱ دلار افتتاح شد. ارزش بازار سهام ۱۲۳.۵۱ میلیارد دلار، نسبت P/E 32.15، نسبت P/E 0.71 و بتای ۱.۹۷ است. Advanced Micro Devices, Inc. پایین ترین قیمت در ۵۲ هفته ۷۱.۶۰ دلار و بالاترین قیمت ۵۲ هفته ۱۶۴.۴۶ دلار است. این شرکت دارای نسبت بدهی به حقوق صاحبان سهام ۰.۰۴، نسبت سریع ۱.۹۶ و نسبت معاملاتی ۲.۴۴ است. میانگین متحرک ۵۰ روزه این شرکت ۸۹.۰۷ دلار و میانگین متحرک ۲۰۰ روزه ۹۴.۱۵ دلار است.

Advanced Micro Devices (NASDAQ:AMD – Get Rating) آخرین نتایج درآمد سه ماهه خود را در روز سه شنبه، ۲ آگوست منتشر کرد. سازنده نیمه هادی ها درآمد ۰.۹۱ دلاری به ازای هر سهم در سه ماهه را گزارش کرد که بالاتر از برآورد اجماع ۰.۹۴ دلار (۰.۰۳ دلار) بود. این شرکت در سه ماهه ۶.۵۵ میلیارد دلار درآمد داشت، در حالی که تحلیلگران ۶.۵۲ میلیارد دلار تخمین زدند. Advanced Micro Devices حاشیه سود خالص ۱۴.۵۱% و بازده حقوق صاحبان سهام را ۱۵.۱۷% گزارش کرد. در سه ماهه مشابه سال گذشته، این شرکت ۰.۵۸ دلار EPS داشت. تحلیلگران انتظار دارند Advanced Micro Devices, Inc. برای سال جاری ۳.۸۹ سود به ازای هر سهم خواهد داشت.

نمایه دستگاه های میکرو پیشرفته

(رتبه گرفتن)

Advanced Micro Devices, Inc. این شرکت به عنوان یک شرکت نیمه هادی جهانی فعالیت می کند. این شرکت در دو بخش محاسباتی و گرافیکی فعالیت می کند. و Enterprise، Embedded و Semi-custom. محصولات این شرکت شامل ریزپردازنده‌های x86 به عنوان واحدهای پردازش سریع، چیپ‌ست‌ها، واحدهای پردازش گرافیکی گسسته و یکپارچه (GPU)، مرکز داده، پردازنده‌های گرافیکی حرفه‌ای و خدمات توسعه است. و سرور و پردازنده‌های تعبیه‌شده، محصولات سیستم روی تراشه (SoC) نیمه اختصاصی، و خدمات توسعه و فناوری برای کنسول‌های بازی.

ادامه مطلب

آیا می خواهید ببینید چه صندوق های تامینی دیگری AMD را نگه می دارند؟ برای مشاهده آخرین فایل‌های Advanced Micro Devices, Inc. از HoldingsChannel.com دیدن کنید. ۱۳F و تجارت داخلی. (NASDAQ: AMD – امتیاز دریافت شده است).

مالکیت سازمانی توسط سه ماهه برای دستگاه‌های میکرو پیشرفته (NASDAQ:AMD)

اخبار و بررسی‌های روزانه میکرو دستگاه‌های پیشرفته را دریافت کنید آدرس ایمیل خود را در زیر وارد کنید تا خلاصه روزانه مختصری از آخرین اخبار و رتبه‌بندی تحلیلگران دستگاه‌های میکرو پیشرفته و شرکت‌های مرتبط با خبرنامه ایمیل روزانه رایگان MarketBeat.com را دریافت کنید.